reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

reklama
Nefka nie jesteś osamotniona...ja też nadal w dwupaku...

Dziś od rana sprzątam, pucuję mieszkanko...korzystam z okazji ż mąż w pracy bo gdyby był nie pozwoliłby mi na taki wysiłek. A ja mam nadzieję że dzięki temu pogonię nieco Niunię...

Od rana rodzinka zamęcza mnie telefonami - "czy już?", - chyba przestanę odbierać telefon!!!
 
nik_a przecież nie da się wyspać na zapas, więc śpię tyle ile mogę :-)
karolka ja już dawno nie czytam esków od znajomych bo mnie dobiją :dry:
 
Ojejku ale dziś piękna pogoda, słońce tak daje czadu, że lewdo idzie przeżyć w tej mojej zimowej kurtce, no a w wiosenna sie niestety nie zmieszczę :-D ..... jeszcze ..... :-D

Nefka jest nas tu jeszcze kilka w dwupaku więc się nie denerwuj, zresztą wg Twojego suwaczka to ty jeszcze nie jesteś przeterminowana :-)

Rozpakowane dziewczyny fajnie, że wracacie na wątek główny bo on już umierał, ale widzę, że znowu odżywa :-)

Karolka nasze podforum z czasem zostanie przeniesione do "maluszki urodzone w 2009 roku" czy jakoś tak. Tam już są styczniówki i lutówki :tak:
 
jak i ja niby dzień po ale i tak b długo.Zmęczona jestem tym wszystkim i marzer tylko i wyłącznie o końcu ciąży... mialam liczyc ruchy dziecka 3 razy dziennie po jedzeniu przed godz leżąc na lewym boku niby licze, ale jak tylko się połozę, to ona się rusza i nie musze lezeć godz zeby naliczyc 10. Mam nadzieje, ze dobrze to robię ....:baffled::baffled::baffled:
 
ja juz się nawet nie bede wypowiadać ... sąsiedzi się nawet dziwnie patrzą... jedni znaja termin więc ciagle pytania komentarze, to ty jeszcze nie...??? eghhh no nie i co ... ludzie są poprostu ciekawi interesują się, i nie zdają sobie sprawy, ze to moze mega wkurzac...
 
Nika dobrze robisz...ruchliwy ten Twój Maluszek:-) ja bym tylu nie doliczyła...ale jak już wcześniej wspomniałam moja Niunia od początku taka mało aktywna, więc mnie to raczej nie niepokoi.
 
reklama
Do góry