reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Jestem po wizycie. Niewielkie rozwarcie "na mały palec czyli około pół centymetra", szyjka skrócona, dziecko ułożone główką w kanał rodny. Mocz wyszedł mi nie bardzo, mam za dużo leukocytów czy czegoś i jutro muszę powtórzyć, i jak wyjdą złe to antybiotyk. :baffled: Lekarz mnie poinformował, że nawet jak mi minie termin porodu to do szpitala mam się zgłosić dopiero tydzień po terminie, bez żadnego skierowania. No chyba żeby mnie wcześniej coś niepokoiło to się zgłaszać, będą badać.

Ehh, miałam nadzieję, że może będę miała jakieś większe rozwarcie, co by mi szybko poród zapowiadało, więc jakoś się nie szykuje na rodzenie przed terminem .... szkoda, Małgosia chyba nie będzie rybą :-(

ja też tydzień przed terminem miałam na 1,5 cm i jeszcze nadal chodzimy razem :) ale lekarz powiedział,że to nie ma reguły. Możesz szybko dostać rozwarcia podczas skurczy. Ja nie dostałam...
 
reklama
Jejku dziewczyny to jak juz nie wiem jak to jest z tymi skurczami. Od wczoraj mam takie stawianie sie macicy. Tylko co jakis czas polaczone sa one z bolami w podbrzuszu (takimi jak na okres). Moze to sa wlasnie te wlasciwe skurcze rejestrowane przez KTG?
Ale z drugiej strony wczesniej dziewczyny pisaly, ze tez mialy takie bezbolesne skurcze przed porodem. Sama juz nie wiem. Pewnie dowiem sie jak bede rodzic:-D:-D:-D
tych skurczy nie rejestruje ktg-przynajmniej u mnie nie rejstrowalo.opisywalam je doktorce i to sa skurcze przepowiadajace,bez bolesne
 
Ewelcia dzieki za wyjasnienie. Czyli ja mam dopiero te skurcze przepowiadajace. No to czekam na te wlasciwe. Ech a juz miałam nadzieje...
 
co do skurczy to powiem tak- nie da się ich nie zauwazyć, naprawdę co do skurczy przepowiadających to nie wiem bo nie miałam.... u mnie skurcze to był typowy ból okresowy trwający od 60 do 120 sekund - boli tak ze trudno złapac oddech-przynajmniej ja tak miałam, no i niewygodnie w kazdej pozycji
 
Ja własnie zaraz kładę się spać.
Z rana nie będę już tu zaglądać, bo będę zestresowana przed cc.
Ale skorzystam z tego, że już po północy i złożę najlepsze życzenia urodzinkowe, dla Miotlicy.
Sto lat, dużo zdrówka i powodzenia na cc19.03.
Wszystkiego najlepszego!!!

 
Witam z samego rana ale dzisiaj tu ciszaaa...

Miotlica wszytskiego naj....

Caro a tobie powodzenia i 3mamy kciuki.. jeszcze pare godzinek i maleństwo bedzie z Toba :-):-):-)

U mnie znow pol nocy nieprzespanej jeden wielki bol ale mala wieczorkiem poszlala wiec odpuscilam sobie telefon do gina i wyjazdo do szpitala.. Teraz juz zostal jeden dzien musze czyms sie zajac bo zaczynaja mnie nerwy ponoscic.. Jutro o 8 badanko no i chyba na porodoweczke ciesze sie ale i zarazem denerwuje jak cholera..
 
Miotlica wszystkiego naj...:)

Tak Was czytam i widze, ze naprawde malo dziewczyn czeka na skurcze. Sporo z Was ma umowione terminy na cc i wie ile czasu jeszcze zostalo.

Malineczka bedzie dobrze, trzymam kciuki:)

Laila dzieki za dodatkowe wyjasnienia. Teraz juz mi sie w zasadzie wszytsko w glowie poukladalo i wiem juz na co czekac:)

Milego dzionka:)
 
Witajcie!

u mnie bez zmian-ale jakos nie mam nastroju...na nic...

ide sobie poszukac torebki na allegro...musze sobie humoerk poprawic
 
Miotlica wszystkiego naj...:)

Tak Was czytam i widze, ze naprawde malo dziewczyn czeka na skurcze. Sporo z Was ma umowione terminy na cc i wie ile czasu jeszcze zostalo.

Malineczka bedzie dobrze, trzymam kciuki:)

Laila dzieki za dodatkowe wyjasnienia. Teraz juz mi sie w zasadzie wszytsko w glowie poukladalo i wiem juz na co czekac:)

Milego dzionka:)




ja czekam na skurcze haha, w sumie to mam czasem takie jak pisala leila az czuje tetno w krzyzu dech troche zapiera, ale przewaga jest bolesnosci podbrzusza noi kurcze juz z 3 razy mnie tak zabolala blizna po cc jakby wewnatr gleboko ze az usiadlam....zastanawiam sie czy podczas naturnego porodu tez bedzie mnie tak onabolala o zgrozo...dzisiaj ide do gina zobaczymy co powie...a dowiedzialam sie ze wszpitalu wktorym moze uda mi sie urodzic jest od tego roku zieczulenie zewnatrzoponowe platne 300 zeta, obym nie potrzebowala i wytrzymala bol....niedobrze mi cos od rana jak na poczatku ciazy noi chyba wczoraj zaczela malusia galaretka wypadac ....oj....



milego dnia
 
reklama
Myfa ja bole podbrzusza tez mam ale zupelnie bez zadnej regularnosci, czasami 2 x dziennie czasami w ogole.
A wczesniej nie mozna bylo prosic o znieczulenie w tym szpitalu?

A kto jeszcze oprocz nas i Mordoklejki czeka na skurcze a nie na cc?

Chcialabym zaczac rodzic jakos w dzien bo wtedy jest wieksza dostepnosc lekarzy przynajmniej na Brodnie. Troche mnie przeraza ze np beda chcieli troche mnie przetrzymac w porodem zeby np. przyszedl lekarz albo nastapila zmiana dyzurów.
 
Do góry