reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A wiesz Ola, ze wlasnie zapamietałam, ze ty mylas na kilka dni przed porodem i tez umylam w zeszly czwartek chyba.....z nadzieja ze i mi szybciutko cos sie ruszy ...a tu nic....wieczorem tylko bylam tak obolala ze sie z łozka ruszyc nie mogłam
sex tez nie pomaga
jak masuje brodawki to pojawiaja sie skurcze ale co z tego jak zaraz znikaja
buuuu

 
reklama
tanu, będzie dobrze tym razem ,coś tak czuję. głowa do góry! drugi poród teoretycznie bywa łatwiejszy.
też mam za sobą traumatyczny pierwszy poród więc doskonale rozumiem twoje obawy...
 
ewelcia 86, teraz będziesz już związana pępowiną z dzidziusiem do końca życia :tak: na jawie i w snach będzie dla Ciebie najważniejszy. będziesz mieć oczy naokoło głowy bez przerwy. chronić go i martwić się. to piękne i jedyne w swoim rodzaju uczucie.
to piekne co napisalas-zgadzam sie z Toba:-).

maniulka nawet nie wiedzialam ze takie malenstwo moze miec problemy z tarczyca.

zmykam z malym na dwor u nas pieknie swieci slonce juz od wczoraj mam nadzieje ze dlugo utrzyma sie taka pogoda:-)
przy okazji pranie powiesze i wstawie nastepne

tanu nie zamartwiaj sie na zapas.
 
Mordoklejka Ty chyba naprawdę niedługo urodzisz bo widz że energia Cię rozpiera: pranie, prasowanie…:-)

Pinklover trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka, Żeby wszystko było jak najlepiej

Vinniki, Volcan wspólczuję tych opuchnięć, na pewno to uciążliwe…Mnie na szczęście obrzęki ominęły.

Ewelcia jaki straszny sen Cie dopadł. Teraz Paluszek jest Twoim największym Skarbem, więc zrozumiałe że tak się o niego martwisz…Wyobrażania senna płata figla…Oby jak najmniej było takich strasznych snów:baffled:

Tanu Ty masz doła giganta, a ja doła na zmianę z mega nerwami… a teraz to już w ogóle właśnie zauważyłam że ukruszył mi się kawałek zęba… umówiłam się na jutro do stomatologa…a tak strasznie boję się tych wizyt… no nic, trzeb z tym zrobić porządek teraz bo potem z czasem może być ciężko z wyrwaniem się z domku. Chyba posypały mi się ząbki w ciąży…:szok:

Moonik nie strasz mamy!!! Telefon w łazience kładź

U nas pogoda całkiem całkiem… właśnie wróciłam ze spacerku i myślę o obiadku… chyba znów naleśniki…ostatnio jakiś naleśnikowy potwór się ze mnie zrobił

A Wy się rozpisałyście strasznie...miałam problem żeby wszystko przejrzeć...
 
Hej dziewczyny,
ja własnie piję kawkę bezkofeinową i nadrabiam forum. Byłam dzisiaj w szpitalu na badaniach przed jutrzejszą cesarką. Pobrali mi chyba z pół litra krwi :-D, do tego miałam rozmowę z anastezjologiem i lekarzem. Trochę mnie uspokoili. Jutro o 9:30 mam się zjawić w szpitalu, a około 11:00 zacznie się cc.

Maniulka
fajnie, że już jesteście w domku.

Miotlica, może u Ciebie coś się ruszy i w prezencie urodzinkowym dostaniesz jutro dzidziusia?:tak:

Tanu, Moonik, Mordoklejka, na co Wasze maleństwa czekają? Może na wiosnę?:-)

karolka
ja zaraz po ciąży też się wybiorę do dentysty na kontrole. Mam jednak nadzieję, że zbyt dużo ubytków nie będzie.
 
ooo, widzę, że się forum ruszyło, forumki wróciły :-)

ale mnie dzis głowa boli... i troche podbrzusze. Dziś z samego rana była na bardzo szybkim spacerze i od tamtego moementu boli ...

Jestem w trakcie robienia obiadku, odezwe się później. Miłego dzionka!

Evulek - ja też chciałabym by moje dziecię było spod barana a nie spod ryb i chyba sobie to wykrakałam :-) do 21szego niedaleko. Chociaz czytałam,że ostatnia dekada ryb to ryby ze skorpionem więc znacznie lepiej niż I dekada :tak:
 
Aha takie mam pytanie: gdy zaczynają się skurcze porodowe, to co ile występują i jak długo trwają? Czytałam, że na początku trwają kilkanaście sekund i pojawiają się np co 20 min - a potem skurcze się wydłużają, a przerwy skracają. Ile może trwać najdłuższy skurcz?

Miotlica nie doszukalam sie odpowiedzi na Twoje pytanie a tez mnie to interesuje. Ja mam dosc dlugie same skurcze. Dziewczyny, a u Was jest (albo bylo).
 
Magmil - no właśnie ja też czekam na odpowiedź - Dziewczyny podzielcie się wiedzą!

Ja zrobiłam naleśniki na obiad z pieczarkami - i padłam po prostu, idę się położyć. Pogoda straszna - okropnie pada, ciemno - tylko si ę zdrzemnąć.
 
reklama
Do góry