reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

MYFA, M*R, ja też mam córcię co ma 2,5 roku i normalnie mam wyrzuty sumienia że za mało czasu jej ostatnio poświęcam, ale nie mam już siły. Młoda jest kochana , przytula się do brzuszka, mówi że to jej dzidziuś, pomaga mi sprzątać na ile potrafi.
Ostatnio mam jakieś doły , jakaś jestem bez energii, nic mi się nie chce. Ehhh szkoda gadać:-:)dry:
 
reklama
Widze ze jakos ostatnio to kazdy nie ma na nic sily.. moze to dlatego ze juz malo co nam zostalo:tak: Ale napewno juz nie dlugo na widok naszych maluszkow zapomnimy o tych "zlych dniach":-)
 
Aha dzisiaj zauważyłam, że też mi trochę nogi spuchły, ale nie stopy, tylko tak w okolicy gumki od skarpetek. Ale takie chyba są uroki ciąży. Dłonie póki co nie puchną i obrączkę mogę bez problemu ściągnąć. Każdego dnia jednak sprawdzam i jak będzie ciężej schodziła z palca, to ściągnę ją do porodu. Mam mieć cc, to napewno pierścionków i obrączek nie można mieć.




 
Dziewczyny i jestem już definytywnie po ostatniej wizycie u ginka, wyniki mam rewelacyjne, tak jak mówiłam:

CIĘCIE MAM JUŻ ZAPLANOWANE 3.03 NA GODZINĘ 10-TĄ MAM SIĘ STAWIĆ W SZPITALU, CESARKA BĘDZIE 4.03,
Niunia waży 3350g :tak::-D zostało mi tylko 8 dni.
 
Zapomniałam dopisać, że mała z położenia główkowego zmianiła na położenie miednicowe, fajta nożkami na dole, za to główka uciska mi żołądek.:tak:
 
Hej dziewczyny!
Ja tylko na chwilke , bo maz mi nie kaze siedziec(polozne w szpitalu wrecz zabronily)Dzisiaj bylam na badaniach i lekarz stwierdzil , ze taka moja uroda ze mam tak silne skurcze i nakazal przyjechac teraz w srode na badania.Dziwni mnie to , ze nagle moja macica ma taka "urode":-) w pierwszej ciazy takich skurczy nie mialam wiec nie wiem.Caly czas leze , bo strasznie mnie boli brzuch,ktory jest jak kamien.Maly nadal lezy poprzecznie i podobno to mnie ratuje przed naglym porodem.Nie mam pojecia jak to dokladnie jest wiec sie nie wypowiadam.Leki na podtrzymanie biore do konca tego tygodnia bo moja watroba zaczela protestowac i wyzuca mi jakies zmiany skorne.Wiec moze juz w przyszlym tygodniu dolacze do rozpakowanych;-) zobaczymy jak bedzie.
Pozdrawiam wszystkie i dziekuje za slowa otuchy:-) buziaki dla Was:-*
 
reklama
Oj to sie dzieje!

KasiuLLka super ze juz wiesz kiedy dzidzius bedzie z Wami.

Volcan trzymaj sie. Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy po Twojej mysli.
 
Do góry