reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
szlag mnie trafi napisalam posta prawie 20minutowego i mi sie strona zresetowala. ide dokończyc pomidorową i wrócę popisać :-)
 
hehe a w dodatku jaki ma glos:-) i zawsze jak mi dlubie w zebach to cos opowiada a ja wpatrzona w niego jak glupia;-)

justi, to smacznego i wracaj szybko bo jestem ciekawa co masz ciekawego do powiedzenia na temat dziasel i zebow:-)
 
jjem kanapki wiec siedze jeszcze przed kompem...;-)

Volcan no to faktycznie sie wydało dlaczego Ty tak dentyste uwielbiasz!!!:-D
irmaa dziękuję za komplement:tak:

Dziewczyny szybkie pytanie
: zjadłam rano kawałek ciasta drożdzowego a teraz widze że na tym ciescie (ciasto drożdżowe z gruszkami) a właściwie na gruszkach pojawiły sie małe zaczatki pleśni.
Czy nic dzidziusiow sie nie stanie??
Mąż mi kazał wymiotowac!! ale chyba nie ma co tak w panikę wpadac no nie?
 
ale ci faceci maja pomysly!Zmuszac sie do wymiotow?Moje uznanie:-) hehe Moim zdaniem jak cos by mialo zaszkodzic to najpierw Tobie zacznie sie burza w zoladku i wymioty same przyjda , napewno bym ich nie wymuszala bo podraznisz tylko zoladek i przelyk.Mozesz tez napic sie zimnego mleka , podobno pomaga na wszelkiego rodzaju zatrucia.Nie martw sie , bedzie wszystko dobrze:-)
 
ten to już się tak martwi ze masakra.... no napisałam mu żeby nie przesadzać i nie popadać w histerię. Dużo będe piła i szybciej w organizmie filtracja nastąpi. A co do mleka to dzięki za radę.

Mój mąż to takiego ma teraz stresa ze się wcale nie chce kochać bo boi się że coś sie stanie.. Tłumacze mu że sperma może przyspieszyć akcję porodową ale jak już jest termin na poród....Co prawda mam leżec i odpoczywac bo dzidzia za nisko ale żeby aż tak?? No ale przecież go nie zmuszę...:baffled: Lekarz nic nie mówił o zakazie seksu.
 
Ja prawie dwa tygodnie temu zdjęłam aparat stały z ząbków i teraz szczotkuje je kilkanaście minut dziennie hi hi :-D i ostatnio też mi zaczęły trochę dziąsła krwawic ale to może od szczotkowania. Aparat na górę nosiłam 8 lat :szok: więc jakieś ślady były, a teraz już nie ma ;-). Miałam mięć operacje obuszczęskową, ale niestety do niej nie doszło, a przy dziecku to nie wiadomo kiedy bym się zdecydowała najszybciej.
 
reklama
madzik mój mąż też nie ma teraz ochoty na seksik bo mu brzuszek przeszkadza i jak twierdzi nie może się skupić ;-):-p no ale na inne przytulanki naszczęście ma ochotę :-)
 
Do góry