reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Magmil ja też właśnie muszę leżeć i zastanawiam się jak to wytrzymać. Mąż zakupił mi taki stoliczek do laptopa to chociaż mogę sobie poczytać coś w necie. Ale cały czas to nie daję rady leżeć. Staram się raczej nie chodzić. Jeżeli już to siedzę. Ale też nie wiem czy dobrze robię siedząc a nie leżąc. W czwartek będę u ginki to jej się zapytam czy te leżenie to 24 godz. :szok:
Truda wszystkiego najlepszego!!!!!
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn co brały lub biorą luteinę dopochwowo. Czy też miałyście takie straszne upławy?? Odkąd biorę luteinę to bardzo dużo wydzieliny ze mnie wypływa. Już nawet dziś zastanawiałam się czy to nie sączą się wody płodowe:szok:. Mam nadzieję że to nie to.
 
reklama
Anna jak ostatnio bylam na kontroli u lekarza zapytalam jak z tym lezeniem, a on mi na to: "to nawet jak swojemu psu mówie - leżec - to on wie o co chodzi". Wiecej pytan nie mialam.
Dlatego pytam co Wam lekarze mówili:)
 
Witajcie :-)
anna81 to może zdzwoń do lekarza i się zapytaj czy tak ma być... a na ulotce nic nie napisali że może się tak dziać??
magmil mam to szczęście że nie muszę leżeć :-) ale jeszcze trochę czasu przed nami, więc wszystko może się zdarzyć
Truda naj naj naj naj najlepszego :laugh2:
 
Hej dziewczyny
Odebrałam wyniki posiewu moczu i wymazu z pochwy i dzięki bogu wszystko jest dobrze, czysciutko. w moczu wyszly tylko pojedyncze paleczki gram ujemne czyli pewnie jakies zakazenie bo cos tam mnie swędziało hehe. ale dobrze ze drugi posiew czysciutki. Teraz siadam do nauki bo dostalam "zaproszenie" na egzamin do warszawy 14go lutego i jestem zestresowana. aczkolwiek nie licz ena to ze zdam bo nauki w bród a ja tylko czytam bo nie mam sil.jade zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada. i tak pewnie nie wysiedze na nim bo trwa 4 godziny a wychodzic do wc mozna chyba po 2 :-) wiec albo sie z kims pokloce albo zrezygnuje, podziekuje i wyjde. nastepny termin mam we wrzesniu, mam nadzieje ze wtedy nie bede w ciaży :-D :-D :-D

Miłego dnia wszystkim ;-)
 
Truda wszystkiego najlepszego,pięknego dzisiejszego dnia i jeszcze piękniejszego życia!!!!:-):-):-)
Caro81 udanych zakupów no i faktycznie SŁOŃCE:szok::szok::szok:gdzie u mnie ponuro i szaro za oknem widać jak wirusy się ganiają :-D
Myfa80 faktycznie w takich warunkach nie rozchorować się to cud trzymaj się i nie daj się ;-)
Nika81 takiej to dobrze ja dalej spać nie mogę
magmil ja muszę leżeć ale niestety nie stosuje się do tego tak do końca jestem sama z synem mam obowiązki i jest to raczej nie realne niestety nie moge przyznać się lekarce bo położy mnie do szpitala a ja wolę być w domu,staram się wykorzystać każdą wolna chwile na leżenie ale wszystko mnie boli wolę siedzieć ale własnie niewiem czy mogę
nefka w którym szpitalu będziesz rodzić ???
A ja znowu nie spałam do 2 w nocy kręciłam się aż usnełam,rano o 8 wstałąm wyspana jakbym spała ze 12 godzin po czym o 10 usnełam znowu jak suseł a teraz nie moge dojsć do siebie a musze isc na zakupy :baffled::baffled::baffled:
 
Wiecie co jak tak czytam na necie o tych porodach i o tym co się dzieje na tych salach porodowych to najchętniej urodziła bym w domu przez cc :(((
Myfa80a Ty gdzie planujesz rodzić??? ja w tym tyg od pon bede jeżdzić po szpitalach i pytac sie co i jak moze się troszkę uspokoję bo jak narazie panika :(
 
truda wszystkiego najlepszego w tym dniu szczegolnym i duzo szczescia na cale zycie:-).
U mnie tez swieci slonce ale coz z tego jak jest strasznie zimno.
Dzis znow spalam cala noc,tylko siusiu zrobilam i 7:30 i dalej sobie spalam az do 10:30:-)wczoraj tak samo.
magmil ale Ci dowalil ten lekarz,nie powiem ze to bylo mile,powinien odpowiedziec skoro zadalas mu pytanie.
Mam troszke rzeczy dzis do zrobienia ale strasznie mi sie nie chce:crazy:
 
Ewelcia, on na kazde pytanie niestety tak odpowiadal. Mysle, ze on poprostu nie umie rozmawiac z pacjentami, choc jest doswiadczonym i napewno dobrym lekarzem. Na szczescie byla u niego tylko na konsultacji i nie jest moim lekarzem prowadzacym!
 
Witam dziewczynki w południe u mnie nudy posprzątałam w domku zrobiłam zakupy obiadek mam z wczoraj więc znowu lenistwo :-):-p zaraz muszę jeszcze pranie powiesić i koniec roboty na dzisiaj :tak:
dziewczyny czy was też tak cholernie boli kręgosłup bo ja już nie mam siły mam wrażenie że złamie się zaraz w pół :baffled:
aha pokoik dzidzi wyszedł super jak już tam go umebluję to wstawię fotkę ;-)

Truda wszystkiego najlepszego i samych słonecznych dni i nie szalej kochana w noc poślubną :-D:-);-)
 
reklama
Truda , wszystkiego najlepszego ,milosci i samych pieknych , slonecznych dni , aby zadne chmury nie przycmily sloneczka ktore swieci w waszych sercach.Buziaki kochana:-*

Informuje was , ze jestem w domciu i dzis (jak narazie) czuje sie w miare dobrze:-)
 
Do góry