reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

mój mąż do pracy ma 5 min wiec jakby coś się działo to zawsze zdąży... nawet ostatnio dość mocno się przeciełam i zrobiło mi się troszke słabo zadzwoniłam do niego że nei czuję się najlepiej i położę się do łóżka i jakby co to będę dzwonić a klucze z drzwi wyciagam.... położyłam sie do łózka i po 3 min mąż zdyszany był już przy mnie:) zajął się raną wycałował zaczekał aż się lepiej poczułam i pojechał do pracy:))
pomimo ze cały dzień go nie ma a teraz nawet nie ma czasu na obiadek wpaść tyle ma pracy... to czuję się naprawde bezpiecznie
 
reklama
A ja tylko na chwilke,bo zaraz lece do przychodni po zwolnienie a potem musze go zawiesc do drugiego miasta wrrrrrr a na dworze zimno :-(wyszlam na chwilke to mi łapki zmarzly.
Dziewczyny ja sie najbardziej boje tego ze zaczne rodzic w tyn czasie kiedy na drodze jest busy i bedziemy jechac do szpitala dlugo i moge z bolu nie wytrzymac:szok:.Chciala bym chyba zeby wszystko zaczelo sie w nocy albo nad ranem to wtedy takiego ruchu nie ma na drodze.

Nika ja tez sie tego samego boje,chyba kazda z nas.Ale jeszcze nigdy nie leczylam zeba na znieczulenie,nawet kanałowo na zywca(a bol jest okropny!!!!),mysle ze dam rade.Tyle co ja przeszlam z zebami to szok!!!:szok: i nadal zyje:-)
Moj m mowi ze jak sie dentysty nie boje to i porodu tez sie nie powinnam bac hehe
 
Witajcie każdy ma jakieś obawy .
Nawet ja rodząc po raz trzeci się boję wierzcie mi.
Nie boję się bólu tylko czy wszystko będzie oki .
Boleć i tak będzie boleć to już wiem .
Oby poród był szybki :-D:-D:-D

dziś już po wizycie mały straszny wiercipiętek nawet lekarz to stwierdził bo ciągle uciekał na usg żeby się zbadać .
Tętno miarowe.
Wg miesiączki 29 tydzień a według wielkości małego 30 tydzień .
Waży 1900 gram :szok::szok::szok:nieźle sie zdziwiłam .
Lekarz powiedział że prawidłowo lepiej trochę więcej niż za mało .
A że dzieci miałam spore to te też chyba nie będzie wyjątkiem.
Jak ten czas szybko leci już niedługo będziemy opisywać porody zobaczycie.
Życzę miłego dnia.:rofl2::rofl2::rofl2:
 
OMG ale zescie sie rozpisaly... :)Emil,Mamusia - super ze na USG wszystko z dzidziami OK i jakie ladnie wyrosniete te wasze malenstwa:)Mnie ginka powiedziala ze moja mala jak bedzie rozwiazana w 38 tc to bedzie miala do 3,5 kg i do 56 cm - jakos jej tam komputer wyliczyl ze tych parametrow nie przekroczy a wiec corcia bedzie sredniaczkiem.Truda-24.01 sa urodzinki mojego brata:)A w buty faktycznie warto zainwestowac.Tez mialam z Rylko buciki za ktore walnelam 240 zl i byly tylko na 2 razy-w dzien slubu i w dzien zdjec plenerowych.A teraz leza w szafie...I mialam niskie-obcas 3,5 cm wiec przy swoim mezu ktory ma 1,88cm bylam o glowe nizsza ale co tam,wazne ze buty wygodne.Laila torebka sliczna!Moj maz ma do pracy dokladnie 6 min pieszo-mierzylismy bo przegralam zaklad hihi:)Tak mu sie trafilo ze szok.Tez jest na zawolanie i niestety czesto z tego korzysta,a to ja wystraszona dzwonie ze ktos sie do drzwi dobijal,a to ze meble przyjechaly i chce zeby byl przy tym,a to ze cos tam...Madzik-ale post dlugi hahaha To super ze w moich HR nie ma burdelu,to oznacza ze nie musze miec dylematow czy za duzo dostaje bo dostaje w takim razie tyle ile mi sie nalezy:)Mirka- u nas sniezyca okropna ale tylko -10 stopni.Ewelcia - u mnie 54 dni-14 dni = 40 dni do porodu!!!Wogole to moj brat 14 lutego jedzie na pol roku do Niemiec i trwaja zaklady w rodzinie czy zdazy sie zalapc i obejrzec nowonarodzona corcie czy nie.Hmm ciekawe...
 
ale dzis piszecie. :-)madzik ja tez mam nowe miejsce zamieszkania i rodzicow daleko tylko siostra meza blisko ale z nia wiadomo:crazy:ja mam termin pierwszy na 2 kwietnia ale wpisalam sie do was bo lekarz ostatnio powiedzial ze jednak kolo 20 marca bede miala cesarke
 
Dziewczyny czy któraś z was wie jakie powinny być przybliżone wymiary malucha w 29 tc na ostatnim mój skarb ważył prawie 1 kg ale nie pamiętam w którym to było tyg Lekarz powiedział że jest ok a teraz widzę że mój brzusio robi się naprawde wielki choć zgrabny:tak:
 
mamusia napisałaś że twoje dzieciaczki wszystkie rodziły się duże mój pierwsz 3150 ale w 35 tyg i tak nie było łatwo go urodzić razem9,5h a jak teraz mały będzie dłużej i jeszcze urośnie to jak ja dam rade .
 
reklama
Do góry