reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Laila,ja wiem i probowalam to naciskac piszac na watku wozkowym bo chcialam miec argumenty co do kogo pisze,ale nie zadzialalo:-)
I pamietam ze sie zloscilam n te glupie cytaty:sorry:
Nie kazdemu biegla samoobsluga forum przyjazna :baffled: :-)
 
a co zobaczylas w Uwadze , ze tak zle?
Ja zakonczylam pieczenie ciasteczek z synkiem , wyszly wspaniale:-) do swiat bedziemy musieli upiec dwa razy tyle , bo juz polowa zniknela.A na koniec synek powiedzial , ze on musi wziac dla kazdego z dzieci z klasy w prezencie mikolajkowym:-)
Mam nadzieje , ze mezus skosztuje choc jedno bo znikaja w tepie expresowym.
Sara 27 , super ze wszystko dobrze.Wyniki badan i badanie ginekologiczne to podstawa!Usg to raczej wielka przyjemnosc dla rodzicow kiedy to moga zerknac na swoja pocieszke:-)
A co do kwasow omega ja biore i nawet moj lekarz mi je bardzo polecal , wiec nie wiem dlaczego mialabys ich nie brac.
 
pamiętacie afere z constarem to tym razem jakies warszawskie delikatesy fujjjjjjjjjj odświerzanie starych klejacych zielonych wędlin i kurczaki lezące w kiblu:no2::no2::growl::eek::errr::baffled:
 
Sara świetnie, że masz dobre wyniki i Twoja ciąża staje się być "wzorową".
Volcan szkoda, że nie możemy spróbować tych Twoich łakoci, hmm, ciastko świąteczne z herbatka, pycha. :-) A myślę, że jeśli są naprawdę dobre to i podwójna ilość na święta może nie starczyć.
Ja nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy z mamą lepić uszka do barszczu. Wtedy będę czuła, że święta nadchodzą. :-)
 
pamiętacie afere z constarem to tym razem jakies warszawskie delikatesy fujjjjjjjjjj odświerzanie starych klejacych zielonych wędlin i kurczaki lezące w kiblu:no2::no2::growl::eek::errr::baffled:

Ja też patrzałam dziś na uwagę :no:katastrofa co to ludzie wyrabiają dla pieniędzy a potem sie dziwimy skąd zatrucia itd.
Ja osobiście nie kupuję wędlin w marketach i takich delikatesowych sklepach.
Wolę sprawdzony sklep mięsny z dużą kolejką gdzie wiem żę towar schodzi na bierząco .
U mnie oki mały coraz bardziej daje o sobie znać dziś dostałam mega kopa aż mnie zabolało.
Ja też lada dzień zabieram się za pieczenie pierniczków świątecznych oczywiście córki mi pomogą .
Dziś miałam kolędę więc mam już spokój .
I tak jakoś czas leci ani się nie obejrzymy a będziemy trzymać nasze maleństwa.
Licytuję wózek na allegro ale narazie nie chwalę jaki bo nie chcę zapeszać jak wygram przywiozą to oczywiście się pochwalę .
A miałam kupować po nowym roku....
za często siedzę na tym alegro i wyłapuję okazje które kuszą oj kuszą jeszcze zostało łóżeczko i pościel.
Nadal mam smaki na słodycze i znów 2 kg na plusie to juz jest razem 9 kg :szok:
Nic popzdrawiam WAS i miłej nocki ;-);-);-)
 
Nika ogladalam uwage i na widok mytych kielbas i kurczakow trzymanych w kiblu zrobilo mi sie slabo-straszne!
Volcan mysle ze z tymi kwasami to jest tak ze mozna je brac ale i mozna nie brac.Moja ginka wogole jest sceptyczna do wielu rzeczy-pisalam juz kiedys ze odradzila mi szkole rodzenia zima bo sie niby moge "w skupisku ludzkim" zarazic grypa itp.Ona jest troszke starej daty,dalabym jej hoho sporo ponad 50 lat:tak: Kwasy bede stosowac w naturze-poczytalam sobie co je zawiera:happy2:

Zrobilam dzis 4 prezenty mikolajkowe-sama:-p
Wyszly ladnie,kupilam roznych cukierkow w ladnych papierkach na wage,male czekoladowe mikolaje i kilka arkuszy celofanu w kwiaciarni.Porobilam takie male woreczki z cukierkami i mikolajami w srodku i powsadzalam karteczki-dla przyjaciolek "nie skarby sa przyjaciolmi ale przyjaciel skarbem" a dla meza
"tam gdzie jest wielka milosc,zawsze zdarzaja sie cuda-dla najwspanialszego meza i przyszlego taty" :blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
magda19lenka , Przyznaje , ze i ja uwielbiam przygotowania do swiat , kiedy czuje ten swiateczny nastroj.Przyznam sie , ze po remoncie postanowilam porozwieszac w mieszkaniu zlote dzwonki przy firankach zebym juz choc odrobine czula co sie zbliza.
Ja co roku na swieta bawie sie w swiateczne dekorowanie mieszkania i zawsze kazdy kto przychodzi jest zachwycony , a mnie to pomaga bym mogla przezywac kazde swieta jak za dawnych lat kiedy bylam dzieckiem.Niestety wiekszosc ludzi z wiekiem przestaje cieszyc sie swietami:-( A co do uszek w barszczu to mniammmmmm ja osobiscie nie robie barszczu a zupe rybna , ale barszcz zawsze czeka u tesciowej;-)
 
Do góry