reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hejka!!
ja troszke zmeczona po pracy,nie mam ochoty nawet sie kapac:-(
Volcan napewno wszystko bedzie ok,trzymam kciuki za Ciebie i za dzidzie.
Odezwij sie,daj znac co i jak.
Ciesze sie ze u pozostalych wszystko w normie:-)

Dziewczyny mnie tez sutki zaczynaja swedziec,ale jak na razie zadnych rozstepow nie mam bo codziennie no prawie codziennie:-)smaruje sie kremem na rozstepy:-)
Dzis moj bobas strasznie szalal w brzuszku,bardzo mnie kopal ale tylko w lewa strone,za to teraz jak n sie przytula do brzuszka to dzidzia grzeczna pewnie spi:-).
Tak po za tym to brzuch mnie troszke jeszcze boli:-(ale na szczecie mniej
 
reklama
hej dziewczyny.
Jestem zalamana , caly czas rycze.Nigdzie mi nie chca pomoc!W szpitalu kazali mi sie udac do lakarza prowadzacego a go nie ma , dzwonilam do kilku innych ginekologow , ale zaden mnie nie chce przyjac i mowia , ze powinnam isc tam gdzie jestem prowadzona od poczatku ciazy!
Co ja mam robic??!!!
 
Volcan,tak mi przykro ze masz takie przejscia.Ja bym nie odpuszczala i szukala dalej,w koncu chyba znajdzie sie jakis odpowiedzialny lekarz ktory Cie przyjmie?Byc moze dotychczasowi lekarze odmawiaja pomocy bo boja sie podjac leczenia w tym sensie zeby nie wchodzic w kompetencje Twojemu lekarzowi prowadzacemu,ale jak dla mnie to glupota,liczy sie przeciez dobro pacjenta.A izba przyjec w okolicznych szpitalach?A w koncu w ostatecznosci pogotowie?Nie zalamuj sie chociaz wiem jak Ci ciezko ale stres tylko pogarsza sprawe.Volcan pamietaj,jak poddaje sie umysl to poddaje sie cale cialo,nie daj sie dziewczyno.Przytulam:-(
 
Jejku Volcan to jest straszne ze nikt nie reaguje na Twoje cierpienie.
Nikt nie chce pomoc:-:)szok::szok:
Sproboj w prywatnych klinikach tak jak radzi Mordoklejka,moze tam sie uda.
Trzymam kciuki.
Przytulam Cie mocno i caluje.
 
mam wizyte dopiero jutro w MED POLONIA , w prywatnej klinice.W szpitalu na Polnej mnie olali , na Lutyckiej kazali isc do lekarza prowadzacego a gdy dzwonilam do lekarzy gin.przyjmujacych prywatnie w okolicy mojego miejsca zamieszkania to wszyscy mowili to samo.A jedna ginka to nawet mnie opierdzielila , ze glupotami jej glowe zawracam!Myslalam , ze jak pywatnie to zaraz mnie gdzies przyjma , a tu nic.Teraz caly czas chodze prywatnie i nie pamietam zeby byly takie problemy z przyjeciem jak cos sie dzieje , a ze facet ma urlop to nic nie poradze:-(
Mam nadzieje , ze do jutra wytrzymam , wizyte mam na 9.40 , jestem tak nerwowa ze szok!
modroklejka , dziekuje Ci bardzo ze podanie tych numerow tel. i namiarow na te kliniki!Choc tam gdzie ide mimo reklam na stronie internetowej nie maja profesjonalnego USG 3D ale zapewnili , ze lekarze sa rewelacyjni...jutro to sprawdze. I ze napewno mi pomoga!

Dziekuje wam dziewczyny , jestescie kochane:-)
 
Vulcan- dziewczyny maja racje nie poddawaj się! ja tez myślę, że najlepiej będzie jak spróbujesz w prywatnej klinice czy przychodni. za pieniądze to na pewno przyjmą Cię od razu a jak nie to pogotowie. trzymaj się, jesteśmy razem z Tobą!!!
 
Volcan to cale szczescie ze chociaz tam Cie chca przyjac,daj zanc koniecznie po jutrzejszej wizycie.
Mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku,jestem z Toba:-)
 
reklama
volcan....do szpitali nie ma co dzwonic, bo zawsze cie odesla, trzeba jechac i juz...jak jutro bedziesz w med polonii to podjedz na lutycka...a jesli chodzi o med polonie to otwarta jest dopiero od czerwca a i tak maja mase nowego sprzetu-ostatnio kupili rezonas magnetyczny, o usg3d pytałam, maja miec do konca roku, ale to co maja jest ok, bratowa miała tam raz robione i napeawde wyrazne zdjecia
 
Do góry