reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

tanu...moja kuzynka miała zakładany pessar-i to tylko tak zle brzmi...fakt ze trzeba sie oszczedzac, ale nie jest to podobno najgorsze...
co do zastrzyków z zelaza to powiem ci ze ja miałam dostawac, ale podratowałam sie bioferem...i jak narazie zle nie jest i narazie mam spokoj bo mam hemoglobine w granicach 12 a miałam 7!
a co do synka to juz ci dopisuje...4 chłopaczek na marcówkach!
 
reklama
Volcan - o ile dobrze pamiętam do Lemańskiej chodziła koleżanka i ok. ... tylko czy dasz radę wytrzymać do poniedziałku - może Certus albo Lux-Med w Poznaniu jeśli nie chcesz zmieniać lekarza to chociaż na konsultacje. W Lux-Medzie mają dobry sprzęt, w Certusie byłam na USG (tym nowym w stronę Starołęki) i też było ok.
Ja w poprzedniej ciąży do szpitala Św. Rodziny jeździłam na dyżury i nigdy nie spotkałam się tam z niemiłą obsługą
 
volcan-kaczuszka mi przypomniała....certus, lux-med, med polonia-jesli chcesz isc prywatnie-ceny sa zabojcze, ale praktycznie od reki umawiaja- w certusie na grunwaldzikiej nie polecam pana dra...panie sa ok, pani Wiese i Cytlak- chodziłam od certusa zanim nie znalazłam mojego lekarza....
 
Witam!!
Daria gratuluje na nowej drodze zycia:-):-):-)szczescia i powodzenie zycze.
Mnie tez to czeka za poltora tygodnia,naszczescie moj n ma jedno imie ale za to ja mam dwa:-).

Widze ze dopiero teraz zaczela sie rozmowa na temat boli,jak ja ostatnio o nie pytalam(chyba w sobote lub w niedziele)to nikt mi nic nie odpisal!!!!

Miroslawa no weekend nie ciekawy ale na szczescie wszystko jest ok:-).
 
Witam brzuchatki:-)

Ja teraz zajmuje sie sprawami dobódówki bo chcemy się dobódowac do teściów i musimy się zorientowac jak to wygląda z pozwoleniem i projektem. Może byc ciężko, ale mam nadzieje że w przeciągu 2,3 lat uda Nam się coś postawić.

Co do samopoczucia to kiepściutkie u mnie:-( nie mam siły na nic. Chciałabym juz poznać płeć swojej fasolinki:-D

pozdrawiam serdecznie:tak:
 
wtam wszystkie marcówki
Daria, to szczere gratulacje i wszystkiego najlepszego :-)
volcan, nie martw się, na pewno będzie dobrze - skoro dzidziuś kopie, znaczy że z nim jest ok :tak:
kaczuszka, trochę to niebezpieczne, ale jak zjechałaś na tyłku to pewnie nic się nie stało - opowiadał mi doświadczony ginekolog-położnik o kobiecie, która w 26tc miała bardzo ciężki wypadek samochodowy, połamana miednica, ogólnie stan bardzo zły, leżała na wyciągu - a ciąża ok, jak przyszedł czas zrobili jej cc, wyjęli zdrowego dzidziusia :-)
emil_e, tanu, gratuluję synków :-D też mam nadzieję dołączyć do mam chłopaczków, ale to się jeszcze okaże ;-)
Miroslava, dobrze że to nic poważnego

u nas dzisiaj piękna słoneczna pogoda - byłam na spacerze po zakupy "obiadowe", było bardzo cieplutko i przyjemnie :-D
 
Witajcie ja dziś też po wizycie na którą nie mogłam się doczekać bo myślałam że poznam płeć niestety dzieciątko obrócone tak że pokazało wyraźnie główkę a nie nóżki.
Najważniejsze że wszystko oki tętno płodu oki wymiary też .
Tylko ja mam jakiś stan zapalny wiedziałam że cos nie tak bo czułam pieczenie więc globulki dopochwowe przepisał.
Następna wizyta 26 listopada więc trochę poczekam na płeć dzieciątka :-)
Pozdrawiam i zmykam do obowiązków.:tak:
 
Odebralam wyniki badan moczu i morfologii i sa dobre,zelazo w srodku normy:tak:

Ucze sie tez wstawiac suwaczki:-D



Tylko jak wstawic suwaczek na stale a nie za kazdym razem ?
 
reklama
Daria, moje gratulacje i najserdeczniejsze życzenia szczęścia i spełnienia marzeń na nowej drodze życia! :yes::yes::yes:
Mam nadzieje, ze Twoje bóle brzucha to nic groźnego, w końcu ostatnio byłaś bardzo aktywna, ale jakby się utrzymywały, to lepiej skontaktuj się z lekarzem!
Ola, myślę, ze przy Twoich bólach ważny dobry, mocno podtrzymujący stanik i na pewno są jakieś preparaty, które zapobiegają świądowi. Ważne aby skóra była nawilżona, bo jak jest sucha, to swędzi! Nawet krem przeciw rozstępom powinien pomóc!
Sara, jak nie masz plamień to nic się nie martw:-), możesz normalnie funkcjonować tylko ostrożnie. W większości przypadków gdy nie ma plamień łozysko wędruje do góry do 20 tygodnia ciąży.:tak:
Miotlica, na pewno niedługo poczujesz ruchy. Mam nadzieję, że opryszczka zeszła.
Kaczuszka, to prawda, że jak dziecko ogólnie alergiczne to ma większą wrazliwosc ogólnie na potencjalne alergeny, może możecie króliczka na jakiś czas sprzedać rodzinie i zobaczyć czy jest poprawa? Daj znać jak po wizycie.
Volcan, a Ty dalej masz to krwawienie? Jak tak, to skorzystałabym z porad dziewczyn i poszła do lekarza.
Emile, cieszę się, że z synkiem ok. Ja też mam dwóch synków i jest super :tak::-D
Tanu, no i kolejny synek:-D
Mirka, najważniejsze, że z dzieckim ok. Trzymaj się!:-)
Julia, życzę poprawy samopoczucia:-)
Mamusia, dobrze, że z dzieciątkiem wszystko ok
 
Do góry