reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
kredka , witam :-)
Co do wstawania w nocy , to minimum dwa razy!A pozycji do spania tez nie moge sobie znalezc:-( Zawsze spalam na brzuchu a , ze juz moj brzuchol jest gigantyczny jak bym miala miec minimim blizniaki to nie moge.Na boku jakos nie moge sie odnalezc , wiec spie na plecach , ale mecze sie dlugo nim zasne!

Mam pytanko.Czy mozliwe abym poczula dzidzie? Bo juz nie wiem sama czy mi sie flaki;-) tak wyginaly czy to moj bobo!

Truda , wspolczuje bo wiem co to za bol.Nawet jesc nie mozna.Trzymaj sie cieplutko!
 
no dziewczynki.. probuje troszke nadrobic moja nieobecnosctroszke poczytalam .. ciesze sie ze wszystko w porzadeczku z perelkami..zaczne moze od tego ze dostalam dzisiaj kopniaka od mojej niunki :)rozstepow brak, w pierwszej ciazy tez nie wystapiły wiec jestem happydo kibelka co poł godzinki, do ginka co miesiac, sex tak tak tak od ponad tygodnia w kazdej ilosci, tylko stary mi zasypia i jestem rozczarowana :D hehehemoje pierwsze malzenstwo trwalo jakies 4 lata, teraz w zwiazku juz prawie 4 lata, slub planowalismy i planujemy, moze w przyszłym roku przeziebienie mineło na szczescie!! a co do imienia to jest pare opcji.. zosia zuzia maksio stas i EMIL (stad moj nick)pozdrawiam kochaniutkieposiedze tu jeszcze bo moja poloweczka juz spi i tak nic dzisiaj nie bedzie :p hehehehe a brzuch mam wielki 97 cm (szok) pierwsza ciaza 104 i porod , przytyłam juz 5 kilo i waze 60 :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie przeżyłam moment załamania. Przyszedł mój eks, oświadczył, że zwalnia się z pracy (skąd ściągam mu alimenty) i nie będzie dawał na dzieci bo nie będzie miał dochodów. Ma teraz jakąs dziewczyne, na której nazwisko założył firmę, robi różne zlecenia i stamtąd ma dochody - na jej nazwisko, więc rzeczywiście nie wykaże żadnych dochodów. Jestem załamana, nie wiem nawet czy państwo coś wypłaca tym matkom, których dzieci mają takich tatusiów jak moje - wredne kanalie, bo uważam, że to obrzydliwe mieć dzieci i nie dawać na nie ani grosza. Sorry, że smęcę ale musiałam się wygadać, mam dość:-:)-:)-(
 
Witam.
Vinniki strasznie mi przykro,Twoj eks nie wykazuje sie dorosloscia.Jak on moze wlasne dzieci zostawic bez grosza przy duszy!!!!!!Nie pomyslal co beda jadly,pily w co je ubierzesz i tak dalej....wogole nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci,szkoda slow na takich jak on!!!

Dziewczyny jestem dzis strasznie zmeczona:-(od 7 do 15 w pracy,potek szybki prysznic mala przekaska i na wizyte(17:20)nastepnie odwiedzilam kilka sklepow bo szukam odpowiednich butow do sukienki na slub.
Dopiero o 19:30bylam w domu a juz po pulgodzinie ze znajomymi pojechalismy samochod ogladac bo chca kupic,teraz dotarlam do lozka.MASAKRA!!!!

Dzidzia ma sie dobrze,slyszalam bijace serduszko(bije prawidlowo)slyszalam jak mnie kopie w srodku i jak sie wierci:-):-):-)
Po wizycie poszlam do centrum handlowego i jak patrzylam na te sliczne ubranka dla maluszkow to w duchu myslalam-skarbie ze by ja wiedziala czy ty jestes chlopczykiem czy dziewczynka to sprawila bym ci jakies ubranko w nagrode za to ze dzis na badaniach tak szalales/as.
Pani doktor stwierdzila ze dzidzia jest bardzo ruchliwa:-)

Mnie jak na razie choroba nie bierze,(odpukac w nie malowane)
Aha ja jestem juz w zwiazku 6lat i 8 miesiecy:-).
Ja zawsze praktycznie spalam na lewym boku tak wiec teraz nie mam z tym problemow.
Na siku budze sie juz nad ranem tzn.4lub5 albo dopiero jak wstaje do pracy po6,czasami do 8sie nie obudze.Nie jest zle.

Kurcze ale sie rozpisalam......
 
Witajcie,
Ja, odkąd się ochłodziło, sypiam dużo lepiej. Dla mnie pozycja na brzuchu od zawsze jest niewyobrażalnie niewygodna - ja śpię tylko na boku - trochę na jednym, trochę na drugim, ale w ciąży powinno się chyba raczej na lewym. Do kibelka też latam trochę rzadziej - w nocy raz lub dwa razy.

Udało mi się szybko i domowymi sposobami zwalczyć przeziębienie - już jest prawie całkiem OK.

Ewelcia - gratuluję ruchliwej Dzidzi - mnie ostatnio wieczorami się wydaje, że coś czuję, ale to pierwsza ciąża, więc nie wiem, czy to ruchy Maleństwa, czy praca żołądka i okolicznych organów :-)

Vinniki - współczuję nieodpowiedzialnego eks.

My też z M obchodziliśmy 4 rocznicę ślubu, a parą jesteśmy już prawie 10 lat i nadal myślę, że to ten jedyny, więc jest OK :-)

OK, lecę do pracy - dziś na 8.50, a ja jeszcze nie ubrana.
 
Vinniki współczuję!!Ja mam to samo z moim eks mężem!! Kilka dni temu zaproponowałam mu, że może by coś dobrowolnie dorzucił do alimentów bo mały poszedł do szkoły to mnie wyśmiał!! To ja do niego, że może na kurtkę by dał to jego piękna pani powiedziała, że na kurtkę to może dać 50 zł...buhahahaa.. strasznie go buntuje... pantoflarz!! ale jej dzieciaki to utrzymuje!! i też zwolnił się z pracy (pracuje u kuzuna na czarano), żebym nie mogła dostać więcej kasy na małego, kupił sobie nowe auto ale wszystko jest na jego lampucere!! W ogóle się nie poczuwa do ojcostwa!! Powiedziałam mu,że te 50 zł to na jeden rękaw starczy i żeby sobie nimi tyłek podtarł. Ale się wściekł!! hehehe tak to już jest z tymi gnojkami którzy siedzą pod pantoflem swoich dam, ja jestem pewna,że mojego eks to ta jego piekna pani tak nastawia.. a mój synuś już nie chce nawet pojechać do nich, bo tata i tak mu nic nie kupuje i nie zajmuje się nim tylko swoją nową panią i ich wspólną córeczką!!Masakra jednym słowem.. Trzymaj się kochaniutka!! Jakoś się ułoży!! Nie możemy się w tym stanie denerwować!! A jak twój eks nie będzie płacił to pójdzie siedzieć. A chyba ma być ten fundusz alimentacyjny znowu, musisz się dowiedzieć tam skąd rodzinne bierzesz..
 
Cześć dziewczynki!!!
Faktycznie z Waszymi eks nie macie za wesoło, może podpytajcie jakiegoś prawnika, co można by z nimi zrobić...

My obudziliśmy się o 7, ale do 8 wylegiwaliśmy się w łóżeczku, potem mężuś poszedł do sąsiadki upolować jajka takie prosto z kurnika i na śniadanie była pyyyszna jajecznica( jak dobrze mieć sąsiada.....):-)

Ja pierszego kopniaczka poczułam przedwczoraj wieczorem, ale się ucieszyłam, mój synuś chyba czuł że mamusia jest smutna( zdechł mój malutki kotek) i dał znać o swoim istnieniu, nawet mężusiowi gębunia się uśmiechnęła jak mu powiedziałam, że rojberek mamę kopie:-)
Wczoraj zadzwoniła do mnie moja babcia i zapytała wprost czy przypadkiem się u nas rodzina nie chce powiększyć, bo mama tak często do mnie jeździ, a do tego ja nigdzie prawie się nie pojawiam...Jak jej powiedziałam, ze tak, to strasznie się ucieszyła, a jak powiedziałam, ze synuś to już prawie piała z radości, bo jak narazie to ma 4 prawnuczki, a tak chciała prawnuka:tak: Jak skończyłyśmy rozmawiać, to zadzwoniła do mojej mamy, zeby się dowiedzieć, co też Mireczka teraz je, bo w niedzielę jedziemy na babci urodziny, no i coś czuje ze paczuszka z owocami do domu bedzie:-D

Łooo jessssu, ale się rozpisałam:szok:
Miłego dnia Wam zyczę!!!!!
 
reklama
dziewczyny, współczuję Wam sytuacji z nieodpowiedzialnymi eksami :-(

co do spania, ja teraz śpię na lewym boku, bo tak powinno się spać (na plecach i na prawym macica uciska jakieś ważne organy, żyłę główną i coś tam jeszcze, a na brzuchu to wiadomo ;-)) a później jak brzusio trochę jeszcze podrośnie to będę kładła poduszkę pod brzuszek, żeby tak nie ciążył; co do wstawania, to co najmniej 2 razy muszę niestety w nocy do toalety :-(
 
Do góry