reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

skora na brzusiu? mnie tez swedzi , ale lekarz powiedzial , ze to normalne bo skora sie rozciaga i to normalny objaw:-)
A jak tam z plamieniami? nadal masz? u mnie co jakis czas sie pojawiaja...
 
reklama
Volcan, szpital szpitalem, ale czy masz dobrego lekarza prowadzącego? Powinnaś być pod szczególną opieką. I nie przemęczaj się. Czy leżysz? Bo na pewno powinnaś! Ja też brałam relanium w szpitalu, podobno nie szkodzi dzidzi, a ładnie rozkurcza i wycisza macicę.
Mirka, swędzenie skóry na brzuchu normalne, można smarować czymś przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży, przynosi ulgę. Ja używam "Ziajkę" - dość tania, a skuteczna, skórę mam po niej ładną i elastyczną, gdy nie posmaruję jest sucha i pewnie też by swędziała. Napisz jak się masz, czy krwawienia ustały?
Mamusia, jak tam Twoja córeczka?
 
Cześć dziewczynki!
Volcan jeśli tak bardzo martwią cię te bule to lepiej jak najszybciej idź do lekarza. przestaniesz sie martwic i dowiesz się czy wszystko jest ok. Mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz, pozostałe dziewczyny również.
Mnie brzuch raczej nie swędzi może dlatego że jest jeszcze za mały.
Ja dziś wzięłam sie za gotowanie bigosu, ciekawie jak mi wyjdzie?
Idę zamieszać!
Pozdrowionka
 
Gdyby mnie swędziała skóra tylko na brzuchu, to bym sie nie martwiła, ale mnie skóra swędzi wszędzie , nawet w uszach, a do tego palą mnie stopy:baffled:

Co do krwawień, to narazie nie mam, ale jutro idę do ginka i zobaczę co on i powie.
 
Nie martw sie na zapas a jutro po wizycie napisz z jakiego powodu te swedzenie.
Ja do gina mam isc w poniedzialek ,ostatnio bylam w zeszla srode w szpitalu i niby wszystko z dzidzia ok.Ale ja cos czuje , ze nie jest dobrze:-(
A co do lezenia , to roznie z tym bywa...dzis znow musialam isc do szkoly , jak weszlam z powrotem na IV pietro to myslalam ze brzuch mi sie urwie.Teraz leze i odpoczywam.
Wiecie, milo bylo wyjsc choc na moment z mieszkania , spotkac znajomych.Choc jak mijam moich wscipskich sasiadow to mnie krew zalewa!Wrrrr
Mnie to maja tutaj za jakas czarna owce blokowa:-)hehe
Wiecie dziewczyny , ja jestem w drugim zw.malzenskim i te nawiedzone staruszki twierdza ze to nie wypada!Powinnam zyc w czystosci do konca i byc sama:-) dla mnie to niezly dowcip!
 
Vinniki , ja mam cudownego lekarza prowadzacego!Od samego poczatku umawial mnie na wizyty co tydzien bo sam sie bal zeby to sie nie skonczylo zle!To on mi pomogl zajsc w ta ciaze i powiedzial ze doprowadzi ja do konca:-)
 
witam nowe marcówki :-)

co do samopoczucia, to u mnie ok, ale Weronika od wczoraj jest przeziębiona - a nie ma gorszej choroby niż katar i zatkany nos ;-) w nocy nie spała tylko wierciła się i płakała...

mnie też swędzi skóra na brzuchu oraz piersi - zrobiły się duże, jakbym tam już litry mleka miała ;-) i swędzą mnie tak na granicy skóry i tej brązowej otoczki...

imię mamy wybrane tylko dla chłopca - Wiktor ;-), bo Weronikę już przeceiż mamy :rofl2:

a pogoda niestety zrobiła się jesienna w ciągu jednego dnia... tak jakoś żadnego ostrzeżenia, tylko bach i od razu zimno :-(
 
witajcie
jestem kolejną marcóweczką - mój termin to 21 marca
niestety muszę leżeć i leniuchować, bo w 8 tygodniu wystąpiły krwawienia i trafiłam do szpitala - odklejenie kosmówki
teraz muszę siedzieć w domu, brać leki i odpoczywać - totalna nuda
To moje 2 dzieciątko - obecnie w domu króluje 4-letni łobuziak Kuba
Pozdrowienia i zdrówka w te zimne jesienne dni:-)
 
Kaczuszka, witaj :-):-):-)
Volcan, dobry gin. to połowa sukcesu, cieszę się, że masz takowego. Ja też jestem w drugim związku małżeńskim, z pierwszego mam dwóch fantastycznych synów i traumę wielu lat złego pożycia z człowiekiem kompletnie niedojrzałym i nieodpowiedzialnym. Teraz jestem szczęśliwa i spełniona i w ogóle nie zwracam uwagi na opinię innych - ludzie zawsze gadali i będą gadać. W naszym przypadku dochodzi i to, że mąż jest dużo starszy ode mnie, ma dwóch dorosłych synów z pierwszego małżeństwa, ale przy nim po prostu kwitnę :laugh2:
Kochane chore Marcóweczki i Marcóweczki Mamusie kurujcie siebie i swoje dzieciaczki, życzę dużo zdrówka.
 
reklama
Vinniki pytasz jak córka :-)chyba oki jak zdążyły mame wyprowadzić z równowagi to chyba dobrze się czują łobuziary.
Dziś byłam z młodszą w kontroli z nią już oki jeszcze przedłużyć antybiotyk tylko dlatego żeby ją chronić przed nawrotem choroby.
Za to tak jak się spodzioewałam mnie zaczyna boleć gardło :wściekła/y:które od lat jest moją udręką a szczególnie migdały powiększone od urodzenia już miałam je wycinać ale to ciąża to znów małe dziecko i teraz znów ciąża i tak odkładam .
Parę miesięcy temu nawet leżałam w szpitalu miałam tak silną angine.
Strasznie się boję bo tylko jak zaczyna mnie trochę boleć to już musze działać.
Narazie borę septolete ( w aptece mi mówiła że można),
Mam też tamtum verde chyba czytałam że któraś brała jak mocniej zacznie boleć też zastosuję.
Jak domowe sposoby nie pomoga trzeba będzie do lekarza oby nie :no:
Mam pytanie dla przeziębionych czy bierzecie przy przeziębieniu witaminy (bo jak dobrze pamiętam to witaminy przy chorobie mogą jeszcze zaszkodzić bo wspomagają prace bakterii i wirusów ):tak:i teraz jestemw kropce brać czy nie brać :crazy::confused:
 
Do góry