reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ja też zastanawiam się nad farbowaniem włosów, intuicja podpowiada mi żeby dac sobie na spokój, ale lustro mówi coś przeciwnego, taka zaniedbana, pryszczata kobieta w ciąży to też nic fajnego -ale czego nie zrobi się dla dziecka
 
Tylko jak usunąć ten:-(no i miałam pewne problemy żeby go dodać haha nie wiem czy mi sie uda gdzies wyczytałam że dodajesz jako podpis wtedy jest naj prosciej ale ja nie mam takiej opcji w ustawieniach albo po prostu nie wiem gdzie
 
moniulka wchodzisz w ustawienia i dajesz edytuj sygnature potem poprostu usuwasz link i wklejasz nowy
moris ja pracuje ale jesli mozesz nie pracowac to sobie idz na lenistwo:-D
 
moniulka zQo napisala wchodzisz w ustawienia i dajesz edytuj sygnature potem poprostu usuwasz link i wklejasz nowy, tam tez mozesz sprawdzic jak wyglada twoj suwaczek dajac podgląd ;-)
Zycze powodzenia nie ejst to az tak bardzo skomplikowane , poprobojesz kilka razy i potem bedzie juz OK...

Moris kochana a TY tez masz chyba suwaczek nie w podpisie (sygnaturze) ;-)

co do farbowania wlosow ja farbowloam w 7 m-cu sama ale tak to chodizlam do fryzjera na pasemka ale po jakis czasie zachcialo mi sie ciemnych wlosow ja teraz ide do fryzjera w wrzesniu przed chrzcinami corki na jakas zmiane...

Ja nie pracujesz siedze z mala w domu...ale powiem tak ze jak siedze w domu to za duzo mysle o tym i o tamtym jak tylko czyms sie zjame czas szybciej lecji i nie mysli sie tak
 
reklama
Hej dziewczyny

Dziś jedziemy do mojej mamy poinformować ją o tym, że zostanie znowu babcią jestem ciekawa jej reakcji. Mam nadzieje, że będzie dobrze. Wczoraj przed samym snem znowu miałąm mdłości i niestety siedziałąm nad miską pół nocy tak mnie wzieło koszmar!!! moja fasolka jest bezlitosna;-)myślę , że będzie dziewczynka bo z Kubusiem tak nie miałam, ale każda ciąża jest inna zobaczymy:-) Ja przyjade napisze jak nam poszło i jaka była reakcja. Buziaki kochane:-)
 
Do góry