reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

dzieki za pocieszenie mam nadzieje ze to dzidizuś :))

Oby doszły jak najszybciej bo ja nie mam w czym chodzić i chciała bym juz mieć co na siebie włożyć.Napisałam do nich i z tego co napisala mi tym razem kobieta że nie ma jej teraz w biurze ale prawdopodobnie szykują ją do wysłania boszzzzzz to jeszcze nie wysłali. I mam nadzieje ze wszystko dojdzie na czas do mnie a do mojego J na drugi koniec polski do jego rodziców bo przeciez konto z ktorego zamawiałam nie bylo moje. Ze 3 razy wysyłałaam adres oby nie poknocili. Strasznie nerwowa jakas jestem niespokojna. Jutro wizyta u gina mojego prowzdzącego w moim mieście, a wczesniej dentysta takze sobie pobiegam troche jutro. W piątek znowu rano na badania żeby muc pojść do lekarza 2(gi) dojeżdzam do wawy i 27 cche iśc na usg no i potem juz nie będę tam jeżdzić
 
reklama
nika za niedługo jak ci dzidzia porządnego kopa sprzeda to będziesz napewno wiedziała że to on/ona:-):tak:;-):blink::laugh2:
ewelcia ja napewno jak pójde na wyniki to też będę miała za duży cukier bo słodycze teraz jem jak opętana codziennie musi być jakieś ciasteczko, batonik, czekoladka masakra jak tak będę jadła na wszystkie zachcianki to z 30kg przytyje....




 
Ostatnia edycja:
hejka
dawno nie zagladalam jejku....



zauwazylam ze byl temat smoczkow i sa rozne teorie, moj pierworodny np wogole nie chcial smoczka od razu wyplowal wiec mialam klopot z glowy...chocias teraz sama nie wiem bo tak uspokajal by sie z nim i zasypial a tak zasypial przy piersi dopiero...


juttro jade zrobic sobie badania na enzymy watroby....naczytalam sie i stwierdzilam ze ta moja wysypka mala na dloniach moze nawet swiadczyc o cholestazie chociaz w zyciu problemow nie mialam z watroba... nie swedzi mnie to az tak bardzo ale lepiej sprawdzic do lekarza ide w poniedzialek wiec mam nadzieje ze juz wyniki beda....tak wiec jesli zaczna was swedziec dlonie, stopy wieczorami lepiej to sprawdzic mnie nie swedza ale wysypka zaniepokoila...mam nadzieje ze to uczulenie...

jesli ktoras ma klopt ze zgaga nadkwasota w ustach dzisiaj dowiedzialam sie ze super dziala zastapienie cukru zwyklego cukrem brzozowy mozna go kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia...


poza tym maluch mi daje ostro do wiwatu...kopie mocno az sie dziwie bo w pierwszej ciazy az tak dobrze nie czulam a teraz nawet fikolki czuje....
kolo 18 nastego ide na usg polowkowe mam taka cicha nadzieje ze dolacze do przyszlych mamus coreczek ;) chłopiec tez moze byc ...byle zdrowe...


Nika81 no własnie jeszcze bokiem kopniaki wyjda jak po rzeberkach bedzie maluszek kopaal...w pierwszej ciazy zawsze pozniej odczuwa sie ruchy.... masz czas do 21 tyg.... ja juz dokladnie nie pamietam kiedy mnie mlody kopnal ale pozno bylo...
 
Nika81 ja mam termin na 28 marca do ktorego szpitala sie wybierasz ? moze razem trafimy....zakladajac ze miejsce bedzie ;-)jesli to wawa
 
Nika - nie martw się, że jeszcze nie masz pewności co do ruchów Twojego Maleństwa - ja jeszcze niedawno marudziłam tutaj na forum, że nie czuję Dzidziusia, ale od 19 tygodnia czuję codziennie i nie mam wątpliwości, że to kopniaczki. Myślę, że bulgotanie itd. to Twoja Dzidzia - ja też wcześniej czułam takie łaskotanie jakby i nie byłam pewna co to, a teraz wiem, że to Maleństwo.

A co do Allegro, to ja zaczynam się niepokoić i dzwonić itd. dopiero po tygodniu - tydzień spokojnie można poczekać.

Dziewczyny - ale miałam czytania - dużo piszecie, super:-) Niedługo i ja będę leniuchować na L4 w domku to coś więcej będę pisać.
 
Myfa80 nie wiem jeszcze gdzie trafie, ale napewno Wawa bo u mnie nie ma szpitala . Podobno nie mozna wybrac sobie szpitala??? Karowa, Brodno(tylko dlatego że tam pracuje moja siostra i wrzie czego umowi mnie wczesniej z położną) o ile zechce pomoc. Bo ost nie rozmawiamy. Myśle tez o szpitalu praskim ale na dziś nawet nie wiem gdzie to jest.:zawstydzona/y: wogle nie wiem co i jak gdybym dziś miała rodzić pewnie byla bym spanikowana i nie wiedziała co dalej :no::szok:


ło jejku czy wy tez się czasami czujecie jakbyście były same na świecie?:( bo ja os kilku dni hmmm chyba tygodni tkwie w tym domu sama jak palec z nikim nie rozmaiwiam tzn tak twarza w twarz :(( i czuje się źle jest mi strasznie smutno...
 
Ostatnia edycja:
NIKA81 jak to nie mozna? nie ma rejonizacji.... u mnie tez szpitala nie ma najblizszy to na brodnie albo nowy dwor mazowiecki nieco dalej....fajnie ze masz siostre pracujaca w szpitalu karowa tam jest super opieka medyczna i zaplecze medyczne dla dziecka...ale podobno tam to glownie kobniety zagrozona ciaza trafiaja... ja myslalam o inflandzkiej tez...ale wiem ze jak przyjdzie co do czego to pojade pewnie na brodno a jak beda mnie odsylac to chyba na korytarzu urodze .... a nie loiczylam jeszcze kilometrow do Wołomina haha tam tez podobno szpital ale slabiusi...ja chce zeby mial ta III specyfikacje a brodno ma jakos bezpieczniej sie czuje ..kolezanka tam rodzila i mowila ze bardzo fachowa kadra medyczna i zaplecze wiec...hmmmale sie rozpisalam ...zaluje ze na szkole rodzenie nie bede chodzic chyba ze nianke wynajme dla malego...
 
tak mi mowiła siostra wręcz podkreślała to ze odsyłają i nie wiadomo:( Zdenerwowało mnie to jak mowiła o tym ale co poradzić. Ja tez mam najbliżej Bródno no w sumie karowa brudno a miszkam w Legionowie
przynajmniej wiesz co Cię czeka bo to Twoja druga dzidzia :) a ja o rety na samą myśl umieram ze strachu :szok:
 
reklama
w szpitalach polozniczych i na oddziałach ginekologicznych nie ma rejonizacji-jesli odsyłaja to tylko z braku miejsc...ale z tego co wiem nawet w najbardziej przepełnionym szpitlu przyjmą jak poród sie zacznie...przeciez nie odesla ze skurczami....

mirka pisała do mnie ze jednak ją jeszcze zostawiaja...niby na obserwacji jest ale nic wiecej niz wiedziała wczoraj nie wie

uciekam bo zmeczona jestem....dzis pierwszy raz zawiozłam meza sama do poznania-troche stresik miałam ale generalnie było spoko, tylko raz na mi autko szarpneło:)
 
Do góry