reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

julia...a co sie dzieje?

jesli chodzi o badanie to mnie generalnie lekarz bada za kazdym raze...chyba ze mam wizyte pozno to wtedy pyta czy nie jestem zmeczona i czy chce, ale generalnie bada....i za kazdym razem mam usg...co drugie dłuzsze-tak z 10-15 min....

przesadziłam dzis ze sprzataniem...wszystko mnie boli tak ze sie zginac nie moge, a i tak wielu rzeczy nie skonczyłam....ehhh...nie poznaje swojego ciała i ogranizmu-juz nie jestem tak wydajna jak kiedys...
 
reklama
julia.l to prawda wysokie cisnienie jest bardzo niebezpieczne jeżeli jest 140/90 to już jest mowa o nadcisnieniu które prowadzi do zatrucia ciążowego zwanego gestozą łożysko sie starzeje a dzidzia nie rosnie tak jak powinna,przechodziłam to w pierwszej ciązy więc wiem co nieco o tym unikaj soli,kawy.coli smarzonych potraw generalnie dieta i będzie ok:tak: ja już teraz mam lekko wachające się cisnienie jestem na lekach i lekkiej diecie mam nadzieje że nie powtórzy się to co w pierwszej ciązy czego i tobie zyczę w szpitalu na pewno okreslą twój stan i pomogą trzymaj się
 
miotlica mnie za kazdym razem bada recznie a usg tak jak kaza jesli ciaza nie zagrozona to 4 usg teraz bede miala kolejne dopiero polowkowe...z tego co wiem to powinien badac recznie co wizyte zeby upewnic sie ze wszytsko podomykane jest...no chyba ze usg robi wtedy reczne juz nie musi byc....

julia
bedzie dobrze zrobia badanka i bedzie jasnosc....a czy w domku mierzysz sobie cisnienie? Wiesz czesto jest tak ze u lekarza jest wysokie bo sie stresujemy podswiadomie....

modroklejka ja dzisiaj tez przesadzilam ze sprzataniem teraz boli mnie glowa masakra .....
 
maniulka ja miałam 151/120 i drugi pomiar 139/92

Myfa sprawdzam, ale ja zawsze miałam problemy z cisnieniem po mamie przez to nie chcieli mi wyciąć migdałków
 
apewno ograniczeie soli do minimum i spacerki pomoga napewno troszke, moj tata tez choruje na nadcicnienie ja mialam to po nim ale w pierwszej ciazy unormowalo sie i po ciazy...teraz tez jest luz....trzymam kciuki za wynik bada...
 
reklama
NIEKONIECZNIE JEST KILKA SZKÓŁ. Jedni mówią ze nie należy za często robić USG a inni że wolą robić USG a nei badają na każdej wizycie.... każdy lekarz ma inną filozofię...
to chyba nie chodzilo o usg,,,,tylko o badanie ginekologicznie...w moim mniemaniu polega na wsadzaniu palca tudziez dwoch w wiadome miejsce...
 
Do góry