reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
julia.l nie myśl o najgorszym :-( tyle juz przeszłaś :( zero wspracia od męza i jeszcze to :(( nie sprawiedliwe to wszystko. Nie poddawaj sie i nie załamuj bądz dobrej myśli lekarze lekarzami ale Ty staraj się myśleć że bedzie dobrze. trzymam kciuki za Ciebie zeby było dobrze
 
julia.l, nie martw się, na pewno będzie dobrze - sytuacja się unormuje, trochę odpoczniesz w szpitalu i będzie ok :tak:
miotlica, mnie też bada za każdym razem, sprawdza wysokość dna macicy, oprócz tego zawsze ciśnienie i waga

a ja również po usg połówkowym - wszystko jest ok, waga 491gr, wymiary na 22tc no i płeć dziewczynka :-) ;-)
 
ola_o gratulacje:-):-):-) dzisiaj mamy dzień na dziewczynki :-)moze nam sie te chłopaki z dziewczynkami pomieszają:tak:
julia.l bądź dobrej mysli znam przypadki że można donosić leżałam z takimi co i przenosiły nie wiem od czego to zależy na pewno staraj się dużo odpoczywać no i utrzymuj cisnienie na poziomie nie martw się na zapas musi byc dobrze
 
czesc dziewczyny

Kiedys z Wami pisalam - ale od pewnego czasu , jestem w PL i brak czasu na kompa... jak jest to zawsze cos innego sie ma do roboty...

Wlasnie wczoraj wrocilam z wizyty u gina i USG i znam juz plec dziecka...
Bedzimy miec Synka ;-)
Maly kopie jak szalony...

A tu wiesze za same dziewczynki.... ;-)

Ide sobie troszke Was poczytac ...

Termin z USG mam na 26 marca ;-)

Julia trzymaj sie wszytko bedzie Ok...
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Ja to się mam jak nie trzeba wstawać z rana do szkoły to ja spać nie mogę hihi kiedy ja sie wreszcie wyspie,czeka mnie dzisiaj pakowanie wrrrr nie cierpię sie pakować w przeciwieństwie do mojego synka on to już się od 3 dni pakuje.Ale co sie dziwić dziecku on juz po prostu nie może się doczkać kiedy zobaczy tatę a jeszcze tata nakupował mu niespodzianek no to juz wogóle.;-)
Po południu wybieram się na cmentarz ale bardzo zimno,własnie byłąm z psem zmarzłam ze ho ho :baffled:
 
A ja już nie mogę się doczekac środy. O 12 mamy USG. Wtedy się potwierdzi czy, rzeczywiście moja ginekolog miała rację, czyli, że będzie chłopak. Ona mówi, że jak prowadzi ciążę to z dużym prawdopodobieństwem potrafi określic czy będzie chłopak czy dziewczyna. Jak to robi-nie wiem:) Grunt, że podobno czasami wie lepiej niż USG:)
 
reklama
Julia,bedzie dobrze.Widzisz,zalezy od podejscia.Moja kuzynka mowila ze sie modlila zeby ja wzieli do szpitala jak cos bylo nie tak z ciaza,a wiadomo, o wolne lozko w Łodzi ciezko,a znajomosci zadnych nie miala.Ona celowo chciala bo uwazala ze jak cos nie tak,to zawsze lepiej w szpitalu niz w domu.Oczywiscie ze dla nas najlepiej i najwygodniej w domu,ale dla zagrozonego dzidziusia to lepiej w szpitalu pod calodobowa opieka. Ja kiedys lezalam ponad miesiac w szpitalu na zapalenie miesnia sercowego i wspominam dobrze-do dzis kilka szpitalnych znajomosci sie utrzymalo,a my pacjenci przebywalismy w wiekszosci na takiej sali integracyjnej przy laptopach,nie w lozkach :-pnapisalam ci to tak na pocieszenie,ze idziesz w dobre rece,a moze nawet zyskasz jakies kumpele ktorych ci tak brakuje:-)
A to ze lekarz mowi ze nie donosisz do 40 tygodnia?-az sie usmiechnelam.Ja jestem z 32 tc,moje kuzynki z 35 tc i 37 tc-wszystkie jestemy dziewuchy ze hej,nic nam nie brakuje;-)Do tego dzieci moich kuzynek sa jedno z 36 tc a 2 z 38 tc i w obu przypadkach lekarze uznali to juz za ciaze donoszona-wiec w czym problem-dzieci zdrowe i ladniutkie.Niech cie przekona fakt ze np cesarskim cieciem "wyjmuje" sie dzieci 2 tyg wczesniej czyli okolo 38 tyg (tak wiec ja niby mam termin 2 marca ale dzidzie pewnie ujrze juz w lutym:zawstydzona/y: i nawet mnie to cieszy).Oczywiscie ze najlepiej dla dziecka byc jak najdluzej w brzusiu ale od 36 tc ciaza jest uwazana za lekarzy za donoszona wiec glowa do gory!
Zmykam na groby...
 
Do góry