reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witajcie
Tak jak szybko sie cieszylam tak szybko przestalam dzis o 16 dostalam potezne bole i leciala mi krew jednym slowem poronilam:nerd:niewiem jaka jest tego przyczyna nie mam pojecia:confused:
bylam taka slaba ze ledwo co chodzilam na nogach :nerd:
Pojechalam z mezem do szpitala i wogole nie bylo nic widac na usg dopoch.
Po czasie wlozyla mi narzedzie i delikatnie wyjela cos tylko poczulam dziwne bylo uczucie tak jaby cos wylecialo :nerd:
caly czas placze i siebie obwiniam :(((
Odechcialo mi sie zyc ehh :(((((((((((((
pozdrawiam
Kochanie, strasznie mi przykro, wiem co czujesz. Ja jestem na wątku ciąża po poronieniu i mówię Ci, zajżyj tam, jest tam superr atmosfera, wszystkie się wspieramy i wymieniamy informacjami....Przytulam Cię mocno.....

Miroslawa byłam już u lekarza dwa razy, w przyszłym tygodniu trzecia wizyta, i dla pocieszenia ja też kłuje się w brzuch, i raz w tygodniu domięśniowo:)
A jakie bierzesz zastrzyki?? Bo ja biorę codziennie Clexane w brzuch

Sofik, kuruj się kochanie, musisz być szybciutko zdrowa, trzymam za Ciebie, Was, kciuki...


Daria, oj ten cukier....ale napewno bedzie dobrze


Mamusia, jak ja dawno na weselu nie byłam, juz cały rok bez imprezki...

Izabela, no to czekamy do 7 sierpnia na zdjęcie z USG:tak:

Madzia, to niewiele już tych godzin, a z Twoją mądrą główka testów nauczysz się w dwa dni:tak:

Pozdrawiam Was kochaniutkie!!!!!!!
 
reklama
Miroslava ja mam Fraxiparine, ale to chyba ma takie samo działanie jak Clexane. Mam problem natury technicznej, po każdym zamknięciu strony musze się logować jeszcze raz, a poza tym nie przychodzą mi powiadomienia na maila. Wiesz może jak to ustawić??
 
Miroslava w takim razie poczekam czy coś się zmieni. A ty kiedy idziesz znowu podglądać?? Z tego co czytałam to straszne chwile masz za sobą. Teraz napewno będzie już tylko dobrze.

Czy wasze brzuchy już są widoczne, bo mnie to sie wszyscy zaczynają przyglądać, chyba faktycznie już widać
 
Ja natomiast wróciłam z pracy, z ostatniej mojej nocki (mam nadzieję,że ostatniej w życiu ) i chciałm trochę pospać. Niestety po godzinie snu miałam taki napad głodu,że mnie obudził i pendem do kuchni :-)
co do pracy,to mam już jej po prostu dość...ciągle stresujące sytuacje...od sierpnia nie będę miała nocek-to plus,natomiasy żeby wyrobić godziny będę pracowała 6 dni w tygodniu po 6 godzin -:-(
 
dziwne to, ale mimo ze na dworze jest 30 stopni mnie jest chłodno! co prawda siedze w biurze i prawie sie nie ruszam, ale to i tak dziwne....

od 1 sierpnia ide na zwolnienie, tzn pewnie nadal bede mezowi pomagac,ale nie bede tak intensywnie sie udzielac....juz gadałam z lekarzem, powiedział ze da mi zwolnienie, a potem jak minie 182 dni to wypisze mi ten druk na rehabilitacyje...
 
Miroslawa, dzięki. Juz nie moge się doczekać wizyty i momentu kiedy usłyszę bicie serduszka maleństwa :-)
Dziewczyny, ponieważ jest to moja pierwsza ciąża mam do Was klika pytań:
Chodzicie do lekarza z NFZ czy prywatnie?
Jak radzicie sobie z mdłosciami (jesli da się jakoś z nimi poradzić):-(
Macie jakies inne objawy??
 
Mirabelle ja chodze do prywatnego lekarza, a mdłości nie mam i jakichś specjalnych objawów poza sennością tez nie mam, już sama nie wiem czy to dobrze czy źle
 
reklama
ja tez chodze prywatnie do lekarza, mdłosci nie mam wiec nie pomoge....ale bratowej pomagały herbatka imbirowa i lizanie cytryny...
 
Do góry