reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dziewczynki ja też na nic nie mam czasu. Mały w sumie jest grzeczny, ale te cholerne kolki nas wykańczają. Codziennie od ok 19-20 do 23-24 mamy przechlapane, normalnie ja wychodze z siebie i staję obok. Mały wogóle ma problemy z kupkami, a już zmieniłam mu mleko na bebilon dla dzieci z tendencją do zaparć i kolek, kurde, kupki są może i bardziej luźne, ale i tak ma problem zeby je zrobić... Rano jak wstaję to sprzatam, gotuję obiad, a po obiedze idziemy na dwór, jak wracamy to przeważnie nas ktoś odwiedza i za chwilę jest już wieczór i nasze wspaniałe kolki, na które nic nie działa.... Byle wytrzymać jeszcze te dwa trzy miesiące...
 
reklama
Myfa...a Twoj bobasek tez ma problemy z brzuszkiem...moj dostaje debridat, diclofor tez niby mowila zeby dawac ale jakos poki co nie daje...no i plantex mam i viburcol jak juz zaczyna bardzo plakac...ale placze zazwyczaj z innego powodu...bo chce byc na raczkach...:):-).

ale z tym napinaniem sie jest okrponie...brzuch jak kamień , zal mi go.....w nocy niby spi ale przez sen tez sie ciagle napina....
 
Miroslawa ja myslalam ze Ty piersia karmisz.
No wlasnie ja tez chcialam taki Bebilon u nas nazywa s\ie Aptamil i cholera w nie wszystkich sklepach jest i aptekach,poszukuje go od niedzieli.
Bylismy w kilku sklepach i nie ma......a jak go widzialam w Tesco to nie kupilam bo z malym wtedy bylo ok.Moze dzis wysle meza do Tesco moze juz bedzie
 
My własnie wróciłysmy ze spacerku ale mała jeszcze spi wiec zostawiłam ja w gondoli przy otwartym oknie:tak:
Spacerowałyśmy dziś tylko troszke ponad 3 godzinki bo jakos nie mam na nic dzis ochoty, chyba dopadło mnie jakies zmeczenie i monotonia:confused2:
Mi sie tez wydawało ze Nadia ma kolki, codziennie po 18 zaczyna płakać, preżyc sie i podkurczac nózki ale trwa to najdlużej do 20 a nie tak długo jak u Was:szok: Podaje jej Infacol i chyba jednak troche pomaga. Daje jej 2 razy dziennie przed karmieniem ok 18 i poźniej na noc ok 23. Wczoraj tez sie prezyła i stękała i coś co chwila ja wybudzało ale o dziwo nie było tego strasznego wrzasku jak jeszcze kilka dni temu. Biedactwo tak płakało że aż sie ksztusiło od tego płaczu:-(
A teraz z innej beczki:-) - Wiecie ze ja juz chetnie wróciłabym do pracy:szok: Nie wiem jak bym zniosła rozstanie z mała ale bardzo brakuje mi kontaktu z ludzmi, poza tym ja lubie swoja prace:sorry: Myslę że Nadia bedzie wolała miec usmiechnieta mame przez pól dnia niz znudzona i smutna przez cały. Poza tym mała bedzie z babcia wiec nie bedzie tak źle. Mam nadzieje;-) Troche juz sie nie moge tego doczekac:confused2: - Heh jakby to teraz przeczytały moje koleżanki z pracy to by pomyslały że upadłam chyba na głowe:-D:-D:-D
 
Dziewczyny ja pierwszy okres mialam wywolany w 9 tygodniu poprzednim razem...lekarka taka madra byla i dala mi tablety anty...no i plamilam i plamilam ....8 tygodni nosilam podpaski a pozniej okres masakra jak sobie przypomne ,no i bolalo jak cholera.A kiedys ktos mi mowil ze @przestaje byc taka wredota tzn przestaje tak bardzo bolec po porodzie a tu juz jedno dziecko bylo i nadal bolalo.Teraz jest drugie ..ciekawe jak bedzie.
Maly w tydzien i dwa dni przytyl 400g to duzo no nie?Co sie dziwic przeciez on mi cycki chce rozwalic tak je a pozniej jeszcze butelka dokarmiam.
 
Dziewczyny u mnie od 3 dni depresja-dzis osiagnela apogeum,chyba ze ma byc jeszcze gorzej a ja o tym nie wiem.
Opisze zaraz na watku o maluszkach.

ewelcia ty chociaz dostalas druga 2.Ja po tej pierwszej ani widu ani slychu zeby 2 @ miala byc a juz powinna.
tanu my jak mala bardzo placze tez mamy wkladac te odgazowujace czopki Viburcol-stosowalismy narazie 2 razy i dzialaja jako tako.
Kitki ja tez bym chetnie wrocila do pracy,rowniez kontakt z ludzmi mi pomaga i tez w sumie lubie swoja prace (chociaz wole ploteczki po katach i na komunikatorze:-p).Narazie wdroze sie jednak od lipca w firmie brata (pracowalabym glownie w domu wiec nadal zajmowalabym sie mala) a dopiero okolo wrzesnia lub stycznia wroce do swojej "normalnej" pracy.
 
ponrzekałam trochę a słuzbe zdrowia państwową to teraz n prywatną... umówiłam sie dzisiaj ze znajomym lkarzem, że przyjedzie zobaczyć małą. miał być o 17... jest po 21 jeszcze go nie ma więc przyuszczam, że raczej nie wpadnie:eek: dzwonilam do niego ale ma wyłączony telefon... nieźle. nawet jak mu co wypadło to nie mógł zadzwonić?? ja to mam pecha do lekarzy... poza ginekologiem :-p
 
To faktycznie masz pecha :-( a z jego strony bardzo nie w porządku.
Lena przeszła dziś samą siebie, w ciągu dnia spała może łącznie 4-5 godz. MASAKRA!!! Padam na twarz! Dobrze, że M już jest- wykąpaliśmy ją i teraz on przejął stery. Ja idę się kąpać i spać... Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Spokojnej nocki...
 
Nik_a teraz juz coraz mniej bedzie spala.
Moj spi czasami 2h a czasami 1,5h czasami 3h zalezy od dnia.
Kiedys nie spal od 4 rano do 13 czy 14 po poludniu:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry