reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kitki-my tez bujamy noga lezaczek,ale tlumacze sobie ze lepiej noga niz ciagle na rekach-po prostu kregoslup wysiada i rece opadaja!Dzieci cos maja z tym bujaniem-sa przeciez konie na biegunach,fotele bujane,hustawki,lezaczki-bujaczki,kolyski-caly "bujniety" asortyment!

Ewelcia - Ja niestety potrafie warczec na meza,cos mu dogryzc itp-fajna ze mnie zonka,nie?:eek:Bardzo go kocham i nie zamienilabym na nikogo innego a jednak nerwy biora gore czasem.Bo klotnie takie ostrzejsze to rzadko sa,raczej to moje warczenie,taka ze mnie wredota...

MR-Xavierek to ANIOŁ nie dziecko ze tyle spi!

Dziewczynki zmykam z kompa juz,czas chalupe ogarnac...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kitki-my tez bujamy noga lezaczek,ale tlumacze sobie ze lepiej noga niz ciagle na rekach-po prostu kregoslup wysiada i rece opadaja!Dzieci cos maja z tym bujaniem-sa przeciez konie na biegunach,fotele bujane,hustawki,lezaczki-bujaczki,kolyski-caly "bujniety" asortyment!
...

Sara moja mała polubiła wibracje w leżaczku, jak sa właczone to nie trzeba jej bujac:-) tylko ja nie wiem czy takie ciągle wibracje jej nie zaszkodza:baffled::baffled::baffled: Jak myslicie???
 
Witam wszystkie mamusie w ten słoneczny dzień :-). Ja mam dzisiaj jakiś bardzo dobry humorek ;-) być może dlatego że pojeździłam trochę na rowerku stacjonarnym :-) i od razu taka żywsza jestem :-D chyba brakowało mi ćwiczeń. Wie któraś z Was dlaczego brzuszki można robić dopiero od 6 tygodnia po porodzie? Kiedyś na szkole rodzenia mówiła o tym położna ale niestety nie pamiętam :baffled:.
 
Sara oby nie przechwalic ale naprawde nie czuje ze mam dziecko,sama slodycz macierzynstwa..moze Pan Bog sie nade mna zlitowal;-),ale ponoc moj maz byl takim spokojnym dzieckiem wiec to pewnie po nim.Ja swoje juz przeszlam 2,5 roku temu z corka wiec naprawde dziekuje niebiosom za mojego suselka:laugh2:.
My tez bujamy bujaczek noga:-D,niezly patent zwlaszcza na serialach telewizyjnych:-D
 
Agusia ale Ci zazdroszcze pogody u mnie leje i wieje.
Ogolnie jest zimno i do d**Y nawet na dwor nie ma jak wyjsc.
Wiatr porwal by mnie razem z wozkiem i Szymkiem hehe
 
Amelia ma dopiero miesiac skonczony a juz jakies dwa tygodnie temu zaczela malo spac. w dzien to tylko krociutkie drzemki. w nocy jak obudzi sie na jedzonko i zanim zasnie spowrotem to czasem godzina minie pogada sobie poprezy sie itp.:eek: poza tym w dzien te drzemki najczesciej sa u mnie na rekach:confused2:
tak jak Sara napisala od tego noszenia bujania to juz rece i kregoslup mi wysiadaja:baffled:
dostala taka sliczna hustawke ktora sama sie buja ma melodyjke karuzelke projektor.. ale gdzie tam gora 10 min i wyje:no: a czasem od razu po wlozeniu jest placz:szok:
 
Witajcie!

nie było mnie tu ponad tydzien wiec nawet nie staram sie nadrabiac...

w sumie to wpadałam napisac tylko ze znikne na dluzsza chwile...na znacznie dłuzsza chwile...
opieka nad adasiem jest czasochłonna, i dosc wyczerpujaca, ale sprawia mi wiele przyjemnosci ...a poza tym przebywanie z nim i z mezem daje mi wiele radosci-nie chce tracic z tego ani chwili...
adas jest nietypowym dzieciem, prawie wogole nie spi w dzien, wiec czasu mam malo-nie tylko dla siebie ale i dla domu-pranie lezy, prasowanie czeka-a ja patrze w oczki mojego synka...

mam propozycje-niech któras z was napisze do adminki i bedzie drugim moderatorem forum...na pewno to nie bedzie problemem...a na pewno pomoze dokonczyc np liste maluszków

bede do was zagladac, ale nie tak czesto...
 
reklama
Do góry