reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No to super, mnie ta służba zdrowia tak wkur..., że masakra. Ja prowadzę działalność i miesięcznie płacę ponad 800zł ZUS-u (nienawidzę tej instytucji grrrrr) i co ? I tak w większości leczymy się prywanie, bo albo termin tak jak napisała Justyna albo jakość leczenia prawie żadna.
A u nas w nocy dziś Mała dała nam popalić, tzn od 2 do 4:30 nie spała- naszczęście nie płakała, ale sobie marudziła. Wieczorem dostała katarku i to może dlatego. Nie wiem czy w związku z tym katarem mogę z nią dziś wyjść?
 
reklama
Zadzwoniłam do mojej mamy i właśnie powiedziała żebym jej nawilżyła śluzówkę- mam Sterimar- roztwór wody morskiej i pod nosek maść majerankową :-)
 
hej moje drogie...nie mamniestety wciaz czasu....ciagle cos.....maly rosnie....w dzien daje popalic... ma problemy z brzuszkiem....caly dzien sie napina, prezy i stęka...w nocy nawet okej...choc i tak niedospana chodze................
 
Justyna moj ma to samo...
Tanu jakbym czytala o sobie.....


hebatka na trawienie hippa niby od miesiaca ale mozna juz dawac - polecam...
 
Cholera a mnie chorobsko jakies bierze,gardlo mnie troszke pobolewa,maly kaszel i jakos dziwnie sie czuje.
A no i @ wczoraj sie zjawila to dodatkowo jeszcze mnie brzuch boli i kregoslup:baffled:.
Na dworze beznadziejna pogoda,wlasnie zaczal padac deszcz:baffled::wściekła/y:.
Maly najedzony i znow sie bawi na macie a ja ide odgrzeje sobie zupki bo zglodnialam:tak:.
posprzatalam w pokoju wstawilam pranie "pobawilam" sie z malym i juz nie mam sily:baffled:
 
ciekawe od czego to zalezy kiedy sie okres dostanie po porodzie ja ostatnio dopiero po pol roku dostalam od cc...hmmm ciekawe jak teraz bedzie ale juz sie boje po byl to istny krwotok oj....
 
Myfa ale ja nie karmie piersia i to jest juz moj drugi okres:baffled:.
Jak mialam dostac pierwszego po cc to 3dni wczesniej kregoslup mnie tak bolal ze w nocy do Szymka nie moglam wstac brzuch zreszta tak samo:baffled:.
Teraz lepiej,troche tylko boli brzuch i kregoslup:tak:
 
reklama
Do góry