reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Dzis moj m tak mnie w****ł z rana ze szok:angry:.
Powiedziaj ze Szymek nie chce jesc przeze mnie!!!!!!!Bo dawalam mu mleko na marchwiance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:baffled:.
I powiedzial ze caly dzien siedze w domu a dziecka na wizyte nie umowilam do pediatry!!!!!!!:baffled:
A jak gadalam z nim o tym w srode ze moze bysmy w niedziele pojechali bo jest czynne to on powiedzial ze jedzie do pracy na fuche:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry:No to mu dzisiaj powiedzialam co o tym mysle!!!!!!
Myslal moze ze sytuacja sie poprawi i ze Szymek tylko tak sciemnia nie wiem.
Jestem cala w nerwach!!!!!!!!
 
Ewelcia, spokojnie.Klotniami i obwinianiem sie niczego nie polepszycie - chociaz Cie doskonale rozumiem.Po prostu pojdziesz z Szymkiem do lekarza i tyle a na pewno sie okaze ze to nic powaznego.

Ja dzis obliczylam ze Julita spi srednio okolo 13-16h na dobe.Wg mnie to malo jak na 2 miesieczne niemowle.Ile spia na dobe wasze pociechy?
 
Ewelcia nie denerwuj sie tak bo Szymek wyczuje i bedzie niespokojny;-)
Wiadomo jak to jest z facetami, jak nie radza sobie z czyms, nie wiedza co zrobic to zwalaja wine na innych bo tak najłatwiej

U nas dla odmiany to ja szaleje:-) Wczoraj Paweł zrobił pranie ubranek małej i wywiesił je. zobaczyłam ze body nie sa zapiete na napy w kroku i nawrzeszczałam na niego ze robi wszystko na odwal, ze przez niego bede musiała to prasowac, ze specjalnie robi mi wiecej roboty itp.:szok: On spokojnie mowi mi ze przeciez ładnie wywiesił i mnie przytula i mowi abym sie nie złościła, a ja co - zamiast dac spokoj- to wrzeszcze dalej aby mnie zostawił i nie dotykał i niech mi zejdzie z oczu bo mam go po dziurki w nosie:szok::szok::szok: Nie wiem co mi odwaliło, no i od wczoraj nie odzywa sie do mnie. Wszystko mnie ostatnio wkurza, chodze jak tykajaca bąba zegarowa;-)Nie wiem czemu tak.
Poza tym od 3 dni boli mnie brzuch jak na @, dokładnie tak samo jak zawsze. Mineło 6 tyg od porodu, od tyg. nie karmie małej wiec chyba moge juz dostac @. Tylko ze oprócz bólu to ani widu ani słychu @:baffled: Ewelcia chyba pisała ze pierwsza @ jest b obfita i tego troche sie boje, nie usmiecha mi sie wychodzic na spacer z wielkimi podpaskami a tamponów chyba nie wolno prawda? Jesli mam juz miec @ to wole teraz bo w nastepny weekend jedziemy do znajomych i znajac moje szczescie to wtedy bede sie meczyc z @:baffled::baffled::baffled:
 
Kitki,jesli chodzi o moje malzenstwo,to tez ja jestem ta co ciska piorunami...:wściekła/y:
Malo tego,ostatnio denerwuje mnie kazdy halas - np jak maz ma za glosno mecz w TV wlaczony...Codziennie sobie powtarzam zeby sie opanowac bo mozna przegiac a maz sie naprawde stara nie tylko w stosunku do Julity ale i do mnie,malo tego lagodzi wszystkie moje wybuchy zlosci-ale ile mozna?
A ja juz powinnam miec druga @ a tu nic sie nie zapowiada,moze tez hormony maja wplyw na moje hustawki nastrojow...W niedziele jedziemy na wycieczke,to nasza pierwsza rocznica slubu-tak bym chciala zeby atmosfera byla mila i zebym ja jej nie zepsula swoimi fochami...
 
Ja dzis obliczylam ze Julita spi srednio okolo 13-16h na dobe.Wg mnie to malo jak na 2 miesieczne niemowle.Ile spia na dobe wasze pociechy?

Sara mi ciezko dokładnie policzyc bo kazdego dnia jest inaczej. Generalnie Nadia ładnie spi w nocy od 22 - 7 budzac sie tylko na jedzenie. Ale w ciagu dnia to w domu nie spi wcale, robi krótkie max 30 min drzemki ale spi wtedy niespokojnie. Jak ide na dwór to spi wiekszosc czasu czyli 3-5 godzin. Czyli mozna powiedziec ze mniej iecej wychodzi tak jak u Twojej Julitki

Własnie o dziwo przysneła w leżaczku wiec zmykam pod prysznic bo mam pewnie góra z 15 minut;-)
Czy wy tez musicie cały czas bujac w lezaczkach swoje dzieci? Moja mała inaczej nie chce w nim lezec wiec ciagle musimy ja bujac noga:baffled:
 
Sara moj lobuz spi mniej.
wczoraj zasnal o 23 spal do6 no do 7,niech bedzie ze to jest 8h i w ciagu dnia godzinke lub 1,5,czasami dwie czyli srednio jakies 10h na dobe:szok::szok::szok:,no moze czasami wiecej ale rzadko.
ty to sie ciesz ze juli ci spi czasami po 16h/24h.

kitki a moze ty taka nerwowa bo @ sie zbliza.
odpusc chlopu i daj mu pozyc hehe.
ja tez lubie sie czepiac i szukac dziury w calym,ale czasami wole cos przemilczec,zle sie z tym czuje ale coz przynajmniej nie ma klotni,ktorych tak bardzo nie nawidze:crazy:.
na szczescie klocimy sie bardzo rzadko,no po porodzie to co innego bylo :-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki,ja nie licze ile maly spi bo musialbym policzyc godziny ile nie spi;-),bedzie latwiej.Jak sie rozbudzi po 6ej to niespi z godzinke pozniej lulu od 8 do 10-11.Pozniej karmie i znowu lulu do 13-14.Nastepnie Godzinka zabawy i przytulania i spi do 17-18 ,nastepnie czuwanie do 21ej w przerwie krotkich kilkuminotowych drzemek i usypia po karminiu wieczornym okolo 21-22 i spi nieraz do 6 ,7 rano.Kilka razy obudzil soe okolo3 w nocy bo nie dojadl.Wiec ja mam susla,ale dziekuje Bogu bo cora byla spokojna ale malo spala w ciagu dnia i mialam w 2006 roku urwanie jajec:rofl2:.Teraz to jest blogostan:-)w porownaniu.
Ewelus wyluzuj ja tez nieraz bym mojego w sciane wbila:crazy:,wczoraj nic nie pomogl mi przy dzieciach tylko zakupy zrobil ale fakt wyszedl z domu o 6ej rano a wrocil o 19.30 ,ale prace ma siedzaca lekka i ona jest zmeczony:baffled::baffled::baffled:ciekawe czym..spaniem na biurku:eek:.Chlopy juz tak maja.
Sara moje corcia tak spala jak Julitka i spi tak do dzisiejszego dnia ..malo.
 
reklama
noi lipa wizyta dopiero w niedziele o 12:45,dzis mogla by byc o 20godzinie ale u rodzinnego a ja chce do pediatry,co mi pomoze rodzinny? Jak ma zaplacic za wizyte jakies 80e albo wiecej to juz wole pediatre moze ona bedzie wiedziala co sie dzieje.

ah pisalam do nefki sms i napisala ze urodzila 9/04 przec cc i ze czuja sie ok jak sie troszke zorganizuje to zajrzy na BB
 
Do góry