reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Nika nikt Ci nie odmowi i masz prawo poprosic o ktg. dla nich to normalne :-) wiec idź bez obaw.
Kurde, widze zemoj maly terrorysta sie budzi wiec za wiele nie popisze.
poza tym robie nalezniki z serem i latam z pokoju do kuchni i tak w kolko. sama sie zajmuje malym bo mąz codzien w pracy i tak malo mam czasu na to aby posprzatac ugotowac siedziec z malym i tutaj pisac. ale w miare mozliwosci bede nadrabiala.

modroklejka na poczatku mnie ta ksiazka zaskoczyła, ale przeslanie ma dobre, -chyba.. zycie bez tajemnic, kupa bez tajemnic. najlepsze jest podsumowanie na ostatniej stronie ksiazki. wlasnie to chyba chwieli osiagnac.. ze nie ma sie czego wstydzic.
Oj dziewczyny, ostatni tydzien marca.. juz chyba wszystko wypelznie co ma ujrzec swiatlo dzienne :-) juz czas. wiec powodzenia i trzymamy kciuki!!
 
ja jestem zła na mojego... :( pracje tz remontuje u znajomego i pije sobie w pracy :(( nie potrafi zrozumieć ze ja w każdej chwili mogę zacząc rodzić :((( wrrrrr nie wiem, czemu on jest taki nieodpowiedzialny :((.Jeden mocny skórcz wody odejdą i mam gora 2 godz na dotarcie :( eghhh wkurzyłam się na niego :(((
 
Nika ktg nie powinni Ci odmówić, ale wiem że potrafią robić problemy. Więc łatwiej i przyjemniej będzie jak powiesz że jesteś już po terminie i np. mniej czujesz ruchy Maluszka.
 
reklama
Cześć dziewczyny, niebyło mnie 13 dni z tego 8 w szpitalu i nawet nie próbuje nadrabiać ale widzę że większość z was już z maluszkami FAJNIE!!! a te mamusie które są zapakowane napewno lada dzień będą po...
mam chwile wytchnienia więc opisze swój poród...
 
Do góry