reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
teorie sa różne - włąsnie m.in te z 3 s. ale chyba jak widać po naszych marcowych mamusiach niewiele sie da zrobić. samo się musi skrócić i zgładzić. jak szyjka nie jest zgładzona to wtedy nawet podanie oksytocyny nie pomaga wcale. datego własnie porody po oksytocynie często trwaja dłużej i są bardzo bolesne. bo skurcze wpychają dzidzię w kanał, który wcale nie jest jeszcze gotowy
 
hej dziewczyny a powiedzcie mi w którym miejscu mogę popatrzeć na nasze marcowe maluszki? gdzie wklejałyście ich zdjęcia, bo ja guła jestem i nie widzę...
 
reklama
Do góry