reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No niby ostatnia, ale nie wiem czy na ktg tez musze tam jeździć??? pewnie tez... nawet się nie zapisałam. Ledwo wyszłam z tego gabinetu tak mnie tam w srodku bolało i nadal, jakoś niepewnie się czuję, ale nie krwawie no i skurczy nie mam narazie.
 
reklama
Witam powracajace mamusie

Jej dziewczyny ja dzisiaj nie przestaje jesc!!!
normalnie caly dzien jestem glodna co chwila ruszam buzia i ciagle mi malo.. Pekne w koncu, skad mi sie to wzielo.. masakra poprostu jak tak dalej pojdzie to opedzluje cala lodowke i naprawde pekne..
 
ja lodowke mam pustą. Przez dzisiejsza wizytę i nerwy po niej, ze zaraz urodze nie robilam obiadu i konam z głodu, na mamusię liczyć nie mogę więc nie liczę eghhhhh zero pomocy a ja w każdej chwili mogę miec skurcze. Choc narazie nie mam.Ja to chyba ze strachu urodzę... heh....
 
ja niestety juz tez mam pusta lodówkę... zrobiłysmy z mama poidorową w poenidziałek -jak wyjechał mój mąż - i od wtedy ją wpierdzielam...:-) dosyć mam juz pomidorowej. zakupy będą dopiero jutro, na powrót męża muszą być w domu schabowe...:):-D a na razie nie moge sobie miejsca znaleźć. niby mam kawałek chleba ser i wędlinę - ale szczerze powim nie moge juz na nie patrzeć. dzisiaj w ramach odmiany zjadłam na śniadanie jajka na miękko. jak jadłam jajak na kolacje to potem bardzo cierpiałam w nocy. bolał mnie brzuch, miałam zgagę a nawet raz były takie dziwne skurcze... (nie wiem czy dobrze kojarzę, że to po jajkach ale zawsze jak jejadłam cos mi było)
dzisiaj te jajka na śniadanie - myslałam, że w ciagu dnia będzie lepiej ale nie było:baffled: mam taką zgagę i żołądek mnie boli. co jest grane. zawsze jajka mi wchodziły a teraz co? dzidzia nie toleruje?
 
Nika nic sie nie martw wiesz przeciez ze nie wolno bo twoja kruszynka tez to wszytko czuje no i faktycznie nerwy stres itp moga sie przyczynic do wczesniejszego porodu.. wiec smile na buzke i glowa do gory!!!:-):-):-):-):-):-)
 
Ojjj Justyś nawet sobie nie wyobrazasz jak ja wcinam slodkie a wszystko sie odklada w tluszczyk.. Pozniej bede plakac ale jak mi sie chce to co mam zrobic:-p


wczoraj kazałam mamie biec wieczorem dla siebie po wafelki (nie wolno mi wychodzić z domu - nie to że jestem wyrodna córka:-))... byle nie w czekoladzie.
Mama kupiła mi 4 knopersy.poszły na raz...
 
to by nie był wcześniejszy porod bo to juz moj termin ...więc bym spokojnie urodzila tzn spokojnie wiesz o czym "mowię" ze mała była by w terminie
 
reklama
Do góry