reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Mamusia musisz klknąć na Ustawienia, potem na EDYTUJ SYGNATURĘ i w miejscu w którym je wstawiałaś tzn tam gdzie jest miejsce jak na posta, musisz je zaznaczyć i klknąć na backspace.
 
reklama
Dzięki już utworzyłam prawidłowe suwaczki :tak:
Mam dwie wspaniałe córeczki ;-)
Trzeci suwaczek dojdzie we wtorek mam nadzieję że wizyta nie zostanie odwołana bo u NAS różnie .:no:
 
Nie martw się Miroslava Duphaston Wam napewno pomoże, wiem to bo sama brałam, w pierwszym trymestrze z Mikołajkiem. Będzie dobrze:tak:
 
Hej.
Ja tylko na chwilę przywitać się, bo jakaś jestem jak struta.

Mirosłava przy ciąży z Leonkiem też tak miałam dostałam Luteinę i plamiłam gin zmienił na duphaston i było dobrze. Teraz od początku łykam duphaston. Będzie dobrze. Pęcherzyk rośnie czyli jest dobrze. Musisz mocno wierzyć, że będzie dobrze.:tak:


pozdrawiam i znikam:-)
 
Witajcie Dziewczyny:) Dołączam do Marcówek z dumą i radością - ostatnia @ 18 czerwca, dopiero minął czwarty tydzień a pan doktor śmiał się, że już dawno nikt tak wcześnie nie przyszedł:) ale zrobił usg od razu i potwierdził ciążę. Ogromnie się cieszę, to moja pierwsza ciąża i stresuję się bardzo, żeby wszystko było OK.
 
Miotlica witaj w marcóweczkach!!! będzie dobrze, u mnie to druga ciąża, a stresuje się chyba bardziej niż przed pierwszą, ale też strasznie się cieszę :tak::-D
bardzo chciałabym żeby nam wszystkim się udało...
Acha jutro na 17.30 idę do ginka, trzymajcie kciuki...to będzie moja pierwsza wizyta - potwierdzająca.
Powodzenia i pa ;-)
 
dzien dobry!

w piątek byłam u lekarza i ciąża potwierdzona!
praca ciałka żółtego ok, pęcherzyk 1cm, 14 mm, 4w2d-+7 d-to obliczenia z usg z piątku.
dostałam duphaston, mam sie oszczędzać, stosować diete cukrzycową, bo pani doktor stwerdziła ze dużo z moich objawów to PCO, i cukrzyca ciążowa mnie nie minie, tylko dietą mogę ją odłożyć w czasie, więc dietuję. Kupiłam glukometr i się kłuję, trudno nad tym zapanować, ale się staram.

Lenagza...pamiętam cię ze staraczek
Miruś....ty już wiesz....:-)
mamusia....gratulacje...
resztą całuję w czółka...przed nami fajne 8 mc!
 
reklama
Hej dziewczynki,miło mi do was dołączyc. Wg moich obliczen termin mam na 3 marca. :-) Niestety moj gin mi nie powiedzial mimo ze ciaze potwierdzil. Kazał mi przyjsc dopiero 11 sierpnia. Mam pytanie do marcowek z Bydgoszczy. Gdzie ,w ktorym tygodniu i za ile robilyście pierwsze usg,bo ja wydzwaniam a terminy sa bardzo odlegle.:wściekła/y:Z gory dziekuje/:happy2:
 
Do góry