reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Cześć dziewczyny!

U nas wszystko ok, pęcherzyk rośnie 30 idziemy na kolejną wizyte będziemy mieć robione usg prenatalne itp. Są podejrzenia o mnogą ciąże, wiec jesteśmy zszokowani.Brzusio rośnie dolegliwości te same ,objawy te same jak u prawie każdej:-) Ciesze sie, że u Was wszystko dobrze -Miroslava trzymam kciuki ;-)

Witam nowe marcóweczki:-) gratulacje!!!

Pozdrawiam
 
reklama
Witam Kobietki
Zrobiłam test wynik mówi sam za siebie
 

Załączniki

  • test.JPG
    test.JPG
    6,6 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
truda....z tymi objawami to u mnie jest kiepsko...poza tym ze nie mam @ to generalnie czuje się tak samo jakbym w ciąży nie była, może troche bardziej zmęczona jestem i to wszystko....pawików nie ma, mulenie było raz, piersi bolą jak przed okresem, brzuch nie bilo wcale, troche wiecej pryszczy na brodzie niz zwykle i to wszystko....
 
A ja już siedzę jak na igłach chciałabym już jutro żeby wiedzieć co i jak :tak:
Chyba dopadają mnie pierwsze mdłości piję kawę i coś mi nie smakuje (a strasznie ją przecież lubię )
prócz tego odczuwam ból w podbrzuszu zaczyna się tam wszystko zmieniać .
Fajnie jest przechodzić ciążę i być na forum jak już zauważyliście jestem mamą czerwcową 2006 i wtedy właśnie siedziałam na forum .
Super jest mieć wirtualne koleżanki które potrafią wyczytać doradzić ........
To juz moja trzecia ciąża ale jak wiadomo każda ciąża jest inna i zawsze się ma wątpliwości obawy .
Muszę myśleć żę wszystko jest oki niech już będzie jutro.
Mam dwie córki i nie jest mi łatwo mąż od rana do wieczora pracuje więc muszę radzić sobie sama .
Narazie jest to do mnie kosmos a córeczki to dają mamie popalić :tak: szczególnie ta dwóletnia.
Dobra już nienarzekam odezwę sie juto po wizycie u ginekologa.
Pozdrawiam trzymajcie się ;-)
 
Dziewczynki, ja też objawy mam dopiero od kilku dni. Ale dopadły mnie porządnie. To jest trzecia ciąża, dwie poprzednie poroniłam, ale w tamtych nigdy aż tak źle się nie czułam. Najgorsze jest to, ze muli mnie od rana do wieczora, nie mogę nic jeść bo mi nie smakuje. Dzisiaj na obiad nie zjadłam ani jednego ziemniaka, bo mi dosłownie śmierdziały, a mąż chodzi zadowolony i każe mi cały czas leżeć, i z resztą tak też robię, bo jestem wykończona, nie mam siły chodzić, ani siedzieć. Dzisiaj prawie cały dzień spałam.

Leganza, i Daria, kochaniutkie witajcie:-)

Modroklejka, a na kiedy USG wyznaczyło Ci termin, bo mi na 14 marca 09 a wszystkie kalkulatorki pokazywały 11-12 marca 09
 
Miroslava1979 to ja Ci życzę z całego serca tych mdłości :tak:. I niech Cię trzymają jak mnie. A jakby się okazało, że wymiotujesz, to nie pochylaj sie nad wc! Weź albo miskę, albo powycinaj takie kubeczki z butelek po wodzie mineralnej czy napojach 1,5 l i postaraj się znaleź taką pozycję (stojąc lub siedząc) przy której kosztowa będzie cię to najmniej wysiłku.

modroklejka cieszę się i mocno trzymam kciuki :-). Dietę da się przezyc, a do kucia o dziwo przyzwyczai się ;-).

Leganza gratuluje.
 
Witam..
Ja dziś z mężem jadę do mojego ginka..
Jestem niesamowicie przerażona..boje sie że i ta ciąża nie skończy sie sukcesem..ale muszę być dobrej myśli..
Moje objawy to ciągłe kucie tak jak by w podbrzuszu,aż mnie to martwi,bo jak kicham czy kaszle to mam wrażenie ze wybuchnę..mam takie jakby kolki..martwię się..
No i jest mi ciągle niedobrze,ale tylko mnie mdli..
Czy jest ktoś z okolicy Kościerzyny??
Pozdrawiam..
 

Moje objawy to ciągłe kucie tak jak by w podbrzuszu,aż mnie to martwi,bo jak kicham czy kaszle to mam wrażenie ze wybuchnę..mam takie jakby kolki..martwię się..

Anita, bez obaw to normalne na początku ciąży. Też to przechodziłam. I kilka koleżanek z mojego podforum też, więc luzik:tak::biggrin2: Będzie dobrze. :tak:
 
reklama
Witam Drogie Panie,
Moje Kochane Ciałko Żółte ma 5 tygodni i już widać je na USG (pierwsze było robione tydzień temu).
Troszkę się martwimy z mężem bo tuż przed poczęciem stwierdzono u mnie za wysoki poziom prolaktyny...słyszałyście może czy można się spodziewac jakiś komplikacji z tym związanyc?

PS.Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom !
 
Do góry