reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Karolka, Tomuś nawet Małgosi w brzuszku tłumaczył, że jak może to żeby jeszcze poczekała, swoją drogą Tomuś ma 10 marca urodziny i chyba tak po cichu mu się marzy, że może Mała się wtedy urodzi .... fajnie by było, robiła bym jeden tort na dwie okazje :-)
Midnight może to rzeczywiście czop ci odchodzi ...
 
reklama
mi ten czop wydawał się, ze bedzie bardziej zbity, że biała wydzielina.. a ja mam przezroczystą, ciut żółtawą(to może być związane z infekcją) ale ciągnącą jak jajko kurze...
 
melduję że ja nadal 2w1 :)

troszkę nadrobiłam wątek :) coś nie mam ochoty na siedzenie na kompie :( ciągle zmęczona jestem :)

widzę że coraz wiecej nowych marcowych mamusiek wsród nas :)

a teraz idę poczytać kto się rozdwoił i jeszcze co tam napisałyście na innych wątkach :)

jutro mam wizytę u gina na godz.9.30:) mam nadzieję że już coś zaczęło się dziać mi tam w środku, bo już zmęczona jestem ciążą
:(

papa i miłego wieczoru :)
 
To tak jak mój mąż Dominik też ciągle ma nadzieję że sporo się przeterminuję i Gabrysia urodzi się w jego urodzinki tj. 9 kwietnia. A już najbardziej zazdrosny chyba byłby wówczas gdyby przyszła na świat jednak w moje urodzinki czyli 7 kwietnia:-D Poczekamy zobaczymy...:-)
 
Karolka, to musiałabys się nieźle przeterminować, żeby do 9.04 pochodzić w ciąży:tak:

Widzę, że modroklejka, coś się nie odzywa. Ciekawe co u niej?
 
:-)No moje drogie myślałam że nie dam rady przeczytać tyle stron napisałyście. Ja nadal zapakowana i nic nie wskazuje na poród ale cóż jak trzeba to poczekam ale ile jeszcze. :-D
 
Karolka - zgadzam się z Tobą. U dentysty zawsze można liczyć na znieczulenie, a przy porodzie nie? Nawet jeśli szpital zatrudniłby anestezjologa do prywatnych znieczuleń (płatnych 200-300 zł) to ten anestezjolog zarabiałby całkiem nieźle i jeszcze szpital by na tym skorzystał. Ech...

Moonik, Magmil - gratulacje! Fajnie musiało być wrażenie. Pewnie wkrótce odejdzie reszta, a potem... :tak:

Mnie też kilka razy dziennie boli podbrzusze jak na miesiączkę. Ale nic z tego nie wynika. Nawet KTG tego nie wychwytuje jako skurcz :no:
 
"Świeżynki" i mnie ośmieliły :-D Witam się z Wami wszystkimi bardzo serdecznie, ja również marcowa mamusia...dokładna data przyjścia Tosia na świat 26 marca. Mam nadzieję że będę Wam mogła towarzyszyć :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
I znowu nowa marcóweczka. Witamy i na forum zapraszamy:tak:(ale mi się zrymowało).

Dziewczyny, a mam pytanie, tam gdzie macie zamiar rodzić, albo gdzie rodziłyście była (jest) intensywna stacja dla Maluszków?
 
Do góry