reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

majtkami po czole malego dziecka z wlasnej d... gratuluje odwagi i wspolczuje glupoty...Twoje zachowanie jest bez komentarza...

Jeżeli nie wiesz to takie rzeczy pomagają... może są to jakieś przesądy, ale wpojono mi takie rzeczy już dawno temu, i nie tylko ja to zrobiłam.. Tak ludzie robią, robili i robić będą...
 
reklama
hej;)

melduje sie nadal 2w1;) ale nie nadrobie dzis zaleglosci BB <zostawie sobie na jutro jak będę przeżywac nudę czekajac na porod;> bo po ktg pojechalam do meża do pracy i potowarzyszylam mu do 18 a teraz padam na twarz!! Caly dzien nawala mi łepetynka aż apapa zażylam ale z marnym skutkiem:/ bylam rano na ktg i byl piękny zapis chociaż skurczy takich 30-40% bylo kilkanaście - ja nic nie czulam :) może wywolam jakąś akcje porodowa:)

ok mykam do wyrka i życze lekkich porodow i przespanych nocy dla mamusiek

PS weszlam na wiadomosci z porodowki a tam nie ma wiesci od Karoliny:( Czyżby jeszcze nie urodzila?!???!?
 
Jeżeli nie wiesz to takie rzeczy pomagają... może są to jakieś przesądy, ale wpojono mi takie rzeczy już dawno temu, i nie tylko ja to zrobiłam.. Tak ludzie robią, robili i robić będą...

chyba ludzie z ciemnogrodu.Wiesz ja jestem pielegniarka pracuje z noworodkami i jak slysze takie rzeczy to zastanawiam sie czy ty dojrzalas do opieki nad dzieckiem.Powiedz mi jakie dzialanie lecznicze maja twoje gacie??? na miejscu ojca twojego dziecka zalozylabym ci te majtki na leb i kazala lazic z nimi az bys zmadrzala. Jak dziecko dostanie czegos na twarzy to powiedz lekarzowi ze mialo zaszczyt uraczyc twoich wydzielin ale nie gwatrantuje ze nie wsadzi cie na odpowiedni oddzial...
 
tak mam urodziny wtedy... Kingusia Ty też? :D:-Dhehe

dziewczyny czy po porodzie miałyście problem z nogami? mi strasznie stopy spuchły... dzis wróciliśmy do domu to może dam im jakoś odpocząć bo w szpitali to kiepskie warunki... no zobacze co będzie z tymi moimi słoniowatymi nogami heh


też mi spuchły jak balony ale teraz już zeszło
 
Ja staram się zrozumieć jak ludzie przypinają czerowne kokardki do wózków (i słabo mi wychodzi) ale tu zupełnie nie daję rady...

Osobiście jestem zdania że to dowcip... Nie mówiąc już o tym że "skuteczność" metody jest na 100% dziełem przypadku.
 
Ja też się melduję 2w1:-( oj, chyba każdemu dziś głowa dokucza...na nic nie mam siły:no:
jest wiadomość od czarnuszki, że Karolina urodziła!!!

katrinka7 dzięki za opowieść z porodówki!!!
 
reklama
Ccaroline juz po wszystkim!! Superowo :))
ja padam po całym dniu biegania, dziś luzik ale wszyscy mi mówią, że mi brzusia przybyło . Zmierzyłam się i 3cm w niecałe 2 tyg! wiec mam 109 cm teraz :)
Oznak porodu brak.
no nic ide spac bo jutro tez latania troche..ale zapowiadaja deszczyk.
Dziewczyny jutro po 18 zmiana pory rou na wiosne!:D Wreszcie
 
Do góry