reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzisiaj bylo wazenie Wiktorka i wicie ile przybral od wyjscia z kliniki czyli przez 8 dni? 560gram!!!!!Az sie wierzyc nie chce!wychodzilismy z waga 3850g ( 230 g spadek w 2dobie) a dzisiaj wazyl 4430!musze isc na powtorzenie wagi bo jakos strasznie duzo.

no to rzeczywiscie sporo.
ciekawe ile moj Smyk przybrał.
A gdzie mozna zwazyc maluszka?
 
reklama
ja wkladam w stanik wkladki laktacyjne. Na poczatku tez sie zalewalam mlekiem albo przykladalam pieluszke tetrowa. Teraz mam wkladki i juz :-)
Ja tez uzywam wkladek laktacyjnych, ale czasem tak leci, ze szkoda tego mleczka, bo mozna je Malemu przeciez podac :tak: A takie muszle zbieraja mleko i masuja :happy2:
 
Monia a sciagajac teraz ta siare z cycuchow to nie pozbawisz maluszka jej ?
czy organizm nadal bedzie produkowal siare czy juz mleko wlasciwe?
bo chyba siara jest wazna dla dzidzi.

Wydaje mi się, że nie, przecież ona jest stale produkowana. Niektórym już przecież w 6 miesiącu leciała. Mnie sama nie leci, dopiero jak robie laktatorem. Skoro można rękoma to chyba laktatorem także:confused: A do mleka właściwego to chyba jeszcze daleka droga, musiałabym ciągnąć tak długo jak dziecko.
 
Zważyć mżesz w każdej przychodni dla dzieci zdrowych - o ile jest otwarta ;-) Możesz iśc bez zapisu :tak:

Ja tam, jak to ja - olałam werandowanie i byliśmy dziś na spacerze :-p Fajnie było :tak:
 
Dziewczyny złapałam przeziebienie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: leje sie z nosa a moge tylko łykać rutinoskorbin! Czy znacie jakieś leki i krople które może brać karmiąca????Pomocy:baffled:

Są takie krople - euphorbim compositum s - homeopatyczne - może zadziałają u Ciebie?

a ja chcialam zapytac o jakis dobry krem do biustu, do stosowania przy karmieniu, najlepiej zeby nie trzeba bylo zmywac przed, znacie cos dobrego????

mustella? nie jestem pewna czy nie trzeba jej zmywać, ale podobno jest dobra...
 
reklama
Do góry