reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Candy, w środku pępuszka widać taką żółtą błonę, która potem zarasta skórą. Ale już pewnie wiesz ;-).

Pazurków nie obcinam na razie, bo są częściowo połączone ze skórą. Pytałam położną i powiedziała żeby nie obcinać, że się powinny te pierwsze same wykruszyć. Adaś nawet nie jest podrapany.

Co do smoczka, to ja raz w akcie desperacji próbowałam mu wcisnąć, ale pogardził :sorry2:

Dzisiaj chyba małego na balkon wystawię pierwszy raz. Wreszcie jakaś w miarę wiosenna pogoda nastała...
 
reklama
ojej dziewczyny wlaczylam stare piosenki jakies i ... jak mi sie zachcialo pojechac na dyskoteke albo do jakiegos klubu :-D
przed ciaza praktycznie co weekend jezdzilismy.

a teraz na kilka lat przymusowa przerwa :-D
 
Pazurków nie obcinam na razie, bo są częściowo połączone ze skórą. Pytałam położną i powiedziała żeby nie obcinać, że się powinny te pierwsze same wykruszyć. Adaś nawet nie jest podrapany.

Co do smoczka, to ja raz w akcie desperacji próbowałam mu wcisnąć, ale pogardził :sorry2:

Dzisiaj chyba małego na balkon wystawię pierwszy raz. Wreszcie jakaś w miarę wiosenna pogoda nastała...

u nas polozna powiedziala, ze mozna obciac to co wystaje poza opuszek.

wlasnie wzielam malca na ramie i potanczylismy troszke, bo cos mi nie chcial spac. A teraz jak zabity :-D


Dziewczyny martwie sie, ze ta zoltaczka nie schodzi. Wasze dzieciaczki sa juz rozowiutkie?
 
HeeeeeeeeeeeLLLLoooooŁŁŁŁŁŁ

Dziewuszki wspolczuje Wam czekania ....

Ccaroline - dla Ciebie normalnie nagroda Nobla za czekanie , oby jutro udało sie wywołac zebys sie biedactwo nie męczyła :(

Ja sie wykapalam dzieciaki śpia i po poludniu do gina do kontroli. Ciekawe jakie mi zaproponuje antykoncepcje ....hmn..

Pogoda cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna!!! sloneczko swieci. Super cieplutko. Normalnie Wiosna idzie :)
Dzisiaj Krystianek znowu na balkonik na pol godzinki a jutro na spacerek moze jak wózio przyjdzie :))
 
ccaroline85 będzie dobrze, jakoś pójdzie :tak: trzymam kciuki za jutro

No i nadszedł dzisiaj wielki dzień 18 marca termin narodzin Oli i co :confused: nic zupełnie nic :sorry2: dzisiaj mam wizyte u gina jak powie że nic się nie dzieje to załape doła bo wole nie przenosić szczególnie że łożysko 3 stopnia już ostatnio było więc jaki to ma sens ehhhh
 
HeeeeeeeeeeeLLLLoooooŁŁŁŁŁŁ

Dziewuszki wspolczuje Wam czekania ....

Ccaroline - dla Ciebie normalnie nagroda Nobla za czekanie , oby jutro udało sie wywołac zebys sie biedactwo nie męczyła :(

Ja sie wykapalam dzieciaki śpia i po poludniu do gina do kontroli. Ciekawe jakie mi zaproponuje antykoncepcje ....hmn..

Pogoda cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna!!! sloneczko swieci. Super cieplutko. Normalnie Wiosna idzie :)
Dzisiaj Krystianek znowu na balkonik na pol godzinki a jutro na spacerek moze jak wózio przyjdzie :))

tak szybko do gina?
a nie idzie sie po 6 tygodniach?
 
U mnie już jest 41 t 1d :-(
Nie mam pojęcia jak to wyjdzie i dlatego się obawiam :-( nie chciałabym cc, ale jak ma tak być lepiej dla dzieciątka to co zrobić, chcę już urodzić!! Mam nadzieję, że mnie nie będą przetrzymywać i jutro urodzę, z mniejszymi czy z większymi bólami ale chcę już być po, na prawdę zaczynam łapać doła!!

oj, to już najwyższa pora, żeby mała się zdecydowała:tak: no cóż, pozostaje zaufać lekarzom, że wybiorą to co dla Was najlepsze:tak::tak:Trzymam kciuki, żeby jutro się już udało:tak::tak:

hej dziewczyny

ja juz po ktg , słowa gin - " zapis książkowy" no i tym razem udało sie ciut szybciej - - 2,5 h :-D:tak:
Serducho bije super a skurcze - max 25% ze dwa razy a reszta 6-12% - a zdazyły sie i 0% :-p
Nastepne w weekend -chyba w niedziele skocze - choc mnie meczą juz te podróże co 2 -3 dni :baffled:

A powiedziała że jak do poniedziałku nie urodzę to mnie kładzie na oddział :szok:, no i się nieźle przestraszyłam :-(, to bedzie tylko 1 dzien po terminie , ja juz sama nie wiem co mam robić :-(, nic sie nie dzieje wszystko super , to po co mi wywoływać ? Kurcze jeszcze z tydzien po terminie to moglabym chyba pochodzic , jeju nie wiem . Najpierw sie ucieszylam teraz mi sie płakać chce :-(

No to u mnie podobnie.....zapis piękny, skurcze maks. 22%...z tym, że ja wiem tylko tyle, że dzień po terminie (ty w poniedziałek, ja we wtorek) zgłaszam się na kolejne ktg...ale nie było mowy o zostaniu na oddziale...ale kto wie....chyba się jednak zobaczymy na oddziale;-) ja sama nie wiem....chciałabym już urodzić, a nie po terminie chodzić i się denerwować...ale cóż mam do powiedzenia:dry:


no właśnie, jak szybko po porodzie jest kontrola u gina? ja swojej zapomniałam zapytać...może jeszcze będzie okazja...ale wolałabym zobaczyć ją przy lub już po porodzie...heheh
 
Czesc Mamusie:-D
Mam do was pytanie moj maly ma 3 tyg.no w ciagu dnia najlepiej zasypia mu sie u mamusi na raczkach albo ewentualnie w lozku z mama lub tata.on jest taki taki malutki ale nie chcialbym zeby ciagle wisial na mnie.w dzien mamy problem zasypaniem a w nocy spi tzn.budzi sie na jedzonko.czy wy macie podbnie a moze macie jakies podpowiedzi dla mnie dziekuje z gory:-)
 
reklama
Do góry