reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

tak apropo właśnie z usg wróciłam tak sie ciesze że wszystko ok, położenie ma podłużne główkowe (główką w dół):-) ufffff 2307g 33 tydz.
jaki śmieszny ma nosek po tacie hehe , usta po mnie;-) i słodki uśmiech , wkleję zdjęcia
 
reklama
tak apropo właśnie z usg wróciłam tak sie ciesze że wszystko ok, położenie ma podłużne główkowe (główką w dół):-) ufffff 2307g 33 tydz.
jaki śmieszny ma nosek po tacie hehe , usta po mnie;-) i słodki uśmiech , wkleję zdjęcia

świetnie że z Miłoszkiem wszystko w porządku...2307g :-)duży chłopak :-D:-D
 
tak apropo właśnie z usg wróciłam tak sie ciesze że wszystko ok, położenie ma podłużne główkowe (główką w dół):-) ufffff 2307g 33 tydz.
jaki śmieszny ma nosek po tacie hehe , usta po mnie;-) i słodki uśmiech , wkleję zdjęcia

Candy super że z małym wszystko oki :tak: jestem ciekawa ile moja niunia będzie ważyć - usg 1 lutego ;-)
 
na szkole rodzenia polozna mowila ze kiedys bylo nawet takie powiedzenie co do witamin dla kobiet w ciazy: "bierzesz materne, rodzisz mana".
podobno czesc tych witamin ktore sa starszej generacji jak wlasnie np centrum materna powoduje ze dzieci maja duza wage, a te nowszej generacji juz nie - szkoda tylko ze nie powiedziala ktore to sa tej nowszej. odkad mam lepsze wyniki przestalam brac witaminy, bo nie chce by maly byl zbyt duzy :) posilam sie za to w wiekszej ilosci owocami i warzywami, oprocz tego i tak lykam zelazo oddzielnie.
 
Tak wlasnie o maternie slyszalam, ze dzieci sie duze rodzily...

A mi sie nic nie chce, nawet siedziec przed lapem :sorry2: Jutro biore sie za sprzatanie i to ostro :tak: Tzn. najpierw w szafach zrobie porzadki, a pozniej moze czwartek-piatek reszte mieszkania ogarne. Nie wiem jak to pojdzie w praktyce, bo mam lenia i zero syndromu wicia gniazda :-D
No i potrzebuje jeszcze komode nowa, ale to moze za 2tyg. bo teraz duzo wydatkow...

No nic Mag, bede obserwowac swoje cialo, pewnie kazda z nas bedzie to czula inaczej, ale przynajmniej wiem tak mniej wiecej ;-)
Candy duuuzy chlopak :-)
 
na szkole rodzenia polozna mowila ze kiedys bylo nawet takie powiedzenie co do witamin dla kobiet w ciazy: "bierzesz materne, rodzisz mana".
podobno czesc tych witamin ktore sa starszej generacji jak wlasnie np centrum materna powoduje ze dzieci maja duza wage, a te nowszej generacji juz nie - szkoda tylko ze nie powiedziala ktore to sa tej nowszej. odkad mam lepsze wyniki przestalam brac witaminy, bo nie chce by maly byl zbyt duzy :) posilam sie za to w wiekszej ilosci owocami i warzywami, oprocz tego i tak lykam zelazo oddzielnie.

ja 8 lat byłam wegetarianką, tak więc mi ani mojemu synkowi witaminki nie zaszkodzą :-D a co do Wagi Mikołajka to nie jest taki duży ...w 31tyg ważył 1800g :-p
 
reklama
Witam,
ale Wy dużo piszecie :szok:
koza-ankietkę wypełniłam przed chwilką ;-)
kurcze... zazdroszczę mag i tym którym malutko zostało do porodu. ja juz tak strasznie nie mogę się doczekać porodu, chociaż się go boje. a czas ciazy mi sie tak dłuży ze szok... ehh...
apropo skurczy Mag możesz napisać jak je odczuwasz? bo ja tak samo jak ktoś już tu pisał nie mam pojęcia jak one mogą wyglądać i jak się pojawią (o ile już ich nie miałam :p) to chyba sie nawet nie skapne :D
 
Do góry