reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ze mnie juz w domu sie smieja.Bo otwieram oczy wstaje i po 15 minutach znowu padam ze zmeczenia. Juz sie martwilam ze ze mna cos nie tak.Za to w nocy moge caly czas nie spac.Tak mialam ze synem.Za to z niego byl zawsze spioch. I od poczatku noce cale przesypial
 
To pewnie dlatego ze nasz organizm ma teraz ciezka prace do wykonania. I musimy sie poddac:) W kponcu cudowne dzielo tworzymy:-)
 
HEj:-D
Mnie dziś cały dzien brzuszek pobolewa:-(
Jutro mam wizyte u gina:tak:Może już zobacze serduszko;-)
Ah.. nie moge się doczekac ale jestem tez pełna obaw bo jedna moja kolezanka z innego forum poszła zobaczyc serduszko i okazało się, że nie bije i usuwali jej.. :-( Ale musze byc dobrej myśli:tak:

Agniesiak85 napewno wszystko będzie dobrze :tak: i zobaczysz serduszko :-) Także jutro czekamy na wieści.​
 
hej
rany ale macie spida :-D-nie było mnie kilka godzin a tu już tyle napisane :tak:
my dziś byliśmy z synkiem na wizycie u alergologa-wszystko ok!
a przed południem walnęłam sobie z małym drzemkę on 2.5 godz.ja 2-:-D:szok:-sama w szoku jestem że tak długo....widocznie brak nam było.

caroline-u mnie tak samo z tymi kreskami było......
blueberry-ja też miałam taki uziowy test :-D:tak:-śmiechu było że może to jakiś znak na dziewczynkę????
Amonit-a z pierwszą ciążą miałaś normalny poród czy CC?
missilis-dobre z tą rozbiórką testu :-D
igi-ja jak wylądowałam w 6 tyg.z pierwszą ciążą w szpitalu to mi robili USG-wtedy widziałam serduszko jak pulsuje.
owlrene-mój mały robi cacy cacy brzuszkowi i pokazuje palcem mówiąc dzidzi.
rybka-oby te dolegliwości dały Ci szybko odpocząć.
candy-ja mam -bóle tak jakby na @
yenefer-Hejka :tak:;-)

miłego wieczorka dla Was.:tak::-);-)
 
reklama
Do góry