reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

HEj:-D
Mnie dziś cały dzien brzuszek pobolewa:-(
Jutro mam wizyte u gina:tak:Może już zobacze serduszko;-)
Ah.. nie moge się doczekac ale jestem tez pełna obaw bo jedna moja kolezanka z innego forum poszła zobaczyc serduszko i okazało się, że nie bije i usuwali jej.. :-( Ale musze byc dobrej myśli:tak:
 
reklama
HEj:-D
Mnie dziś cały dzien brzuszek pobolewa:-(
Jutro mam wizyte u gina:tak:Może już zobacze serduszko;-)
Ah.. nie moge się doczekac ale jestem tez pełna obaw bo jedna moja kolezanka z innego forum poszła zobaczyc serduszko i okazało się, że nie bije i usuwali jej.. :-( Ale musze byc dobrej myśli:tak:
będzie ok zakaz pisania takich informacji my tu tylko radosne wieści preferujemy

madzia nie mam pojęcia z natalką tego nie miałąm
 
Tak trzeba być pozytywnej myśli, a będzie dobrze:)

Co do pobolewania brzucha, ja miałam wczoraj takie jakby skurcze, ciągnięcie brzucha, nie wiem jak to opisać, ale na szczęście przeszło, dziś z mdłościami lepiej, natomiast piersi bolą.
A co do powiadomienia dzieci, mój synek jeszcze nie rozumie, ale myślę, że będzie szczęśliwy jak zobaczy dzidzię w domu :) Pozdrawiam.
 
agniesiak ja sie wlasnei tego boje :/ bo dwa serduszka juz widzialam i te plamienia co mialam i bol brzucha ale do zniesienia co lekarz mowil ze jest normalne a teraz juz dzisiaj caly dzien mnie nie bolal brzuszek tylko mnie mdli... :zawstydzona/y: i tez sie cholernie boje bo bolalo i bylo ok a tak przestlo bolec a wczoraj bolalo do momentu az zasnelam a od dzisiaj nic.... chyba umre do tego 30 na wizyte... :no:

katarinasorki jak przekrecilam... u mnie widac bylo pecherzyk jakies tydzien po spodziewanym okresie tak w 5 tygodniu dwa dni wczesniej poszlam i nic nie widzial potem poszlam bo mnie brzuch bardzo bolal p o dwoch dniach i juz bylo widac duzy pecherzyk :tak: wiec wszystko szybko rosnie pozniej tydzien po widzialam juz dwa dzieciaczki dwa zarysy glowek raczek nozek i ogonkow :-p i dwa serduszka bijace :tak: z reszta mam na temacie marcowek 2010 zdjecie swojego usg :-)

co do śluzu to po owulce mialam suchutko dosyc dluzszy czas tera w sumie czassem troche bialego a tak to sucho tzn moze nei sucho bo tam w srodku wilgotno i tak inaczej niz zwykle ;-) takie pulchne wszystko...
 
a ja sobie mykam po stronkach z kalkulatorami ciąży i wychodzą mi terminy między 4 a 12 marca szok duża rozbieżność zobaczymy co gin powie w środę:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? bo ja mialam 26 maja i lekarz dal mi termin 3 marzec
ooo to berdzo podobnie jak ja bo mialam @ 27 maja a termin mam na 2 marca :-);-)
wogole to dzis jestem strasznie spiaca, wiekszosc dnia spie i chyba zaraz dalej pojde sie polozyc bo oczy sie zamykaja :szok:
 
Do góry