reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Wlasnie spakowalam swoje za male ciuchy. Niby duzo nie przytylam, jakies 3 kg, ale brzusio nie pozwala dopiac sie w wiele spodni, a piersi... hm... troche bluzek, koszulek poszlo w odstawke:-)
A dlaczego spakowalam? Bo tez czeka mnie przeprowadzka w tym roku i stwierdzilam, ze lepiej wlasnie to odrazu zrobic anizeli polozyc na dno szafy.

Jak ja zazdroszcze Wam Dziewczynki, ktore macie blisko mame lub tesciowa. Jakis dobry obiadek upichca (wiem, wiem - nie wszystkie).
Ale zyje dobra mysla. Jezeli lekarz mi pozwoli, to za rowniutkie 2 tygodnie bede w drodze do Pl. I z kazda godzina blizej "matczynej kuchni":-)!!!!

Wiecie co, za iles tam lat nasze Dzidziuszki beda tak o nas pisaly :-):-):-)
 
Kruszynki wszystkie moje kochane.....bylam na spacerku kupilam M w takim ladnym pudelku piwko strong i do tego szklaneczka...w sam raz na dzien chlopaka :tak::tak::tak::tak:i wiecie co.....w sklepie były krówki.....musialam wziac se troche.... mniammmm:-p:-p:-p:-p:-pzmykam na jazdy!!!!!!!!!!! jak bede miala mozliwosc to wpadne wieczorkiem.....

Milego wieczorku i buziaczki dla wszystkich brzuszków:rofl2::rofl2::rofl2::-):-):-)
 
Ja dla mojego Ł. zrobiłam tylko taką maluśką śmieszną karteczkę, zapakowaną w specjalnie do tego wykonaną kopertkę :tak: I nic więcej, bo my w ogóle nie obchodzimy takich świąt jak dzień chłopaka, czy dzień kobiet. Pewnie i tak się zdzowo, bo jak znam życie to nawet nie pamięta, że dziś dzień chłopaka :-D
 
reklama
Witam nowe marcoweczki
Ja czekam na M, niedlugo z pracy przyjdzie i zrobimy sobie frytyy:-D Dziś kupiliśmy sobie super wielkie kieliszki do winka. No ale jak na razie to w nich bedzie soczek:tak::-)






 
Do góry