reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A ja też nie śpię, bo przespałam pół dnia. A na 9 mam do gina, pewnie o 3 uda mi sie usnąć dopiero.
Nie pamiętam która z was pisała o spuchniętych nogach. Ja też mam zawsze lewą mniej opuchnietą niż prawą, chyba to normalne. Teraz to na lewej nodze nawet jako tako kostki widzę,a prawa stopa prawie równa z łydką, masakra!
moniskaBe witajcie w domu i chyba jeszcze któraś marcóweczka się ujawniła po porodzie, ale przepraszam nie zapamiętalam. Aha chyba Aniaskrzat - witaj!
A ciekawe co u Patinki?
Tabasia, a co ten kurier tak późno jeździ, zawsze tak? Ale najważniejsze, że pojazd już będzie hihi.
Dobrej nocki. Jeszcze chwilke poczytam i będę próbowała usnąc.
 
reklama
Sylusia, to chyba Ty pisałaś o ropiejących oczkach. Ja napiszę, co mówiła położna na szkole. Ponieważ to przekłuwanie kanalików nie jest dla maluszka przyjemne, to najpierw nalezy pobrać posiew z oka i przebadać, może da się uniknąć tego kłucia. Nie wiem gdzie i jak się to robi, ale to mi przyszło do głowy, więc piszę co mówiła.
 
Marry bo on z Polski jedzie :-D
Jakos mamy takie "szczescie", ze zawsze przyjezdzaja do nas po polnocy (to juz 3 raz i rozne firmy :-D). M spi, a ja czekam ;-)
Tez spalam dzis dlugo, do 13-tej, ale juz o 22 mialam ochote sie polozyc...
Jutro masz tego ginka?
 
dziewczyny...obudził mnie właśnie silny ból podbrzusza...

To już dzis... i mam nadzieję ze nie panikuję...J śpi...a ja czekam ile się da...postaram sie liczyć skurcze...

NO CHYBA ŻE TO FAŁSZYWY ALARM??? :dry:

tylko jak to liczyć??? od bólu do bólu????....kurna nie dość że monolog to jeszcze z kimś kto sie na rzeczy nie zna hahahahah
 
dziewczyny mam pytanko. Jakie macie oswietlenie w pokoju, w ktorym przebywa dzidzia?
bo my mamy taka lampe na 4 jarzeniowki i Niunia rażą. I zastanawiam sie na jakie oswietlenie zmienic, bo boje sie o oczka Pawelka.

moniska polecam CI kupić lampke nocną...my mamy taką stojącą z regulowaniem przyciemniania :tak::tak::tak:
 
chyba jednak fałszywy alarm :-D...zobaczymy czy do rana wytrwam:tak::tak::tak:

(sorry ale spanikowałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)

pewnie z wrażenia już nie usnę...:-):-):-)
zamarynowałam skrzydełka na obiad, pochowałam gary więc chyba jakiś film teraz zapuszcze....bo tak pisać sama z sobą...to mnie do jakiegoś rozdwojenia jaźni doprowadzi :-D:-D:-D:-D
 
mcgosia, moze sie zaczyna tylko powoli :) widze ze Ci sie sprzatanie wlaczylo i gotowanie i wszytsko co zapowiada ze porod blisko :)
 
Cześć brzuchatki:tak:
Ciekawa jestem, które z Was są 2w1, a które po dzisiejszej nocy rozpakowywują się. Czytałam posty i widzę, ze spania nie miałyście. Ja spałam jak aniołek tylko 2 pobudki, skurczy zero. Juz pisałam kiedyś, ze słonica chyba jestem:-)
Sobota, śnieg sypie co tu robić? Jak zwykle pranko i sprzątanko:rofl2:
Będę zaglądać później jak któraś się obudzi.
 
reklama
mqgosia no i jak?
A ja się wreszcie wyspałam, tylko 3 razy na siku:)
Skurcze jakieś są, ale lekkie, jak coś robię to nawet ich nie czuje, także to chyba nie to
 
Do góry