reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

adalina Moja nie naiera jeszcze tak zeby bolalo...:baffled:mowisz, ze pozniej mnie to czeka?!?!?!
Dlugo juz tak masz???
gagoda U mnie humorek tez oki ale spalam prawie do 12 i dalej spac mi sie chce!!!:rofl2:

hehe ja do 11.00 spalam....a obudzil mnie maz...dzownil co u mnie

ide na spacerek moze ebde pozniej;)
 
reklama
witajcie
ja juz po obiadku dzisiaj byla zupa pomidorowa i pampuchy z sosem miesnym mężus sobie zazyczyl tyle tych klusek narobilam ze do soboty bedziemy je jesc :)
a u mnie nocka dzisiaj ciezka byla, najpierw nie moglam zasnac czesto sie budzilam na siku i troche brzuch mnie bolal bo sie napinal rano cos w krzyzach mnie bolalo a Krzys sie wypina ile sie da czasem mam wrazenie ze wyjdzie inna stroną brzucha niz powinien bo sie tak rozpycha :)
u nas dzisiaj sliczna pogoda cieplutko i takie piekne slonce i blekitne niebo mozna by sie nawet na spacer wybrac ale samej to nie za bardzo mi sie chce
tak mysle ze zaraz chyba pojde sobie malą poobiednią drzemke uciąć :)
 
:baffled:jej dziewczyny zaraz oszaleje..mała zaczela mi tak główka napierac na dole ze z bolu nie boge sie prawie ruszac:// nie wiem czy mam lezec czy chodzic ale to booooli strasznie..wam tez tak maluchy napieraja z cccaaaalych sil?:baffled::baffled: bo mnie to normalnie boli:nerd:
Ja wczoraj tak mialam :/ Mrozik mi dzis napisala, ze to chyba dzidz sie wstawia w kanal rodny... I to by bylo wytlumaczenie :)
 
adalina Moze zadzwon do poloznej albo lekarza....a nie zamartwiaj sie.
Oczywiscie daj znac co ci powiedzieli...moze idz odpocznij do lozeczka?

Ja ide uciac drzemke ...spioch ze mnie trzymajcie sie!!!!
 
no ja znalazłam chwilkę ..

adelina nie wiem mój tak nie napiera , ale skurczy nie masz???


kingusia ja bym tak chciała urodzić przed 21 , bo od 21 marca to już będzie znak zodiaku Baran a Baranki to straszne łobuziaki !:szok:
 
no ja znalazłam chwilkę ..

adelina nie wiem mój tak nie napiera , ale skurczy nie masz???


kingusia ja bym tak chciała urodzić przed 21 , bo od 21 marca to już będzie znak zodiaku Baran a Baranki to straszne łobuziaki !:szok:

fakt...ja również nie chcę Baranka - zresztą pierwszy syn mojego J to Baran...a ja zawsze miałam słabość do Rybek :-D
 
kurcze no skurczy brak:/ to ilez ta moja Bobasina zamierza sie tam wstawiac?:baffled: ale za to mam lekkie bole krzyza..no nic moze sobie pospaceruje ( Frania w łózku wlasnie leze i wtedy boli jak cholercia:sorry2:) zobczymy co to z tego wyniknie...
 
reklama
i co? nikt nie rodzi??? ej dziewczyny!!

tez wolalabym ryby mysle ze do barana sie nie dokulam;-)

mi dzidzior nie napiera jakos strasznie, dzis jak szlam do sklepu to czulam klucia i tym podobne ale strasznie bolesne one nie byly
 
Do góry