reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam wszystkich :)

no faktycznie widzę 1 marzec działa na wszystkie brzuszki którym życze powodzenia.

sama jestem w szoku, tak długo czekaliśmy z moim Mężusiem na marzec i dziś mamy 1-go. Normalnie szok jak to minęło :-):-):-)
 
reklama
Witam:) wszystkie juz rozpakowane.... ja juz termin mam ale ni slychu ni widu...
w nocy od 3 do 5 to w ogole nie spałam bo skurcze mialam ale nieregularne a teraz spokoj.. dzidzia sie rozpycha.. ale na jakas wieksza akcje sie nie zapowiada bu... wolalabym juz miec to za soba... chociaz boje sie...

Patinka, moniskabe,reneage - powodzenia dziewczyny !!
 
ccaroline mnie tez podoba sie ta data 03.03.. bo sama jestem z 02.02 i fajnie by tak było:) Natomiast moj D. chciałby zebym przetrzymała do 07.03 bo to jego urodzinki... mysli ze to sie da tak trzymac hehehe
 
moniSkaBe... no ale jedz jedz slonce zeby zadna infekcja sie nie zrobila czy cos... najlepiej skontrolowac:) a moze w trasie sie zacznie akca.. i siu... bedzie marcóweczka 1:)
 
reklama
Do góry