reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny żegnam się na jakies dwa tygodnie....
własnie wróciłam z pracy i biorę się za pakowanie...
Jutro wyjeżdzamy!!!

Trzymajcie się cieplutko!!!:tak:
 
reklama
Dzień doberek wszystkim ;)
Dawno mnie coś tu nie było... .
Co tam słychać u Was?? :-D
Ja już bym chciała wiedzieć płeć dziecka :( tak mnie korci...
Ah.. jak CIę dawno nie było;-)wpadaj częściej do nas:tak:Też już bym chciała znac plec i nie mogę się doczekac kiedy ją poznam:-D

Ja już po wizycie. Nadrobię was jak będę miała chwilkę.
Widziałam dzidziusia, ma 2,19cm, to jest 8 tc 6dc. Pomyliłam się tylko o dzień, także suwaczka nie zmieniam:tak:. Serducho bije jak dzwon, aż się wzruszyłam.:-) Zdjęcie wkleiłam w naszym wątku USG. Oczywiscie mam cała listę badań do zrobienia. Następna wizyta 26.08. Wtedy dopiero założy kartę ciąży, mam nadzieję, że nie będzie problemu z becikowym.
Kochana super ten dzidzia:tak::-D Ja ide do lekarza 25 sierpnia:tak: ale usg mialam robione 12 sierpnia więc teraz pewnie mi nie zrobi.

Agniesiak, acha, no to pewnie, że lepiej cc.
brzuszki już moze być widać?? Bo dziś byłam w Biedronce, rozmawiałam z koleżanką i ta do mnie, że co ja mam taki duży brzuch( nie wiedziała o ciąży). Ja mówię, że jestem w ciąży, a ta do mnie, że to już by musiał być jakoś trzeci miesiąc, to je mowię, że się zaczyna i pytam czy to bardziej od jedzenia czy od ciąży, a ona, że tak od dołu to nie od jedzenia żadnego. I byłą trochę zła, że jej nie powiedziałam wcześniej:-p
A widziałyscie już ten link?? Fajny i się często spradza. Mi z niego wychodzi, że córa, a z Mikim to nie wiem, bo nie pamiętam dokładnie miesiąca zaciązenia, bo to było między sierpniem a wrzesniem i nie wiem keidy dokładnie, a teraz wiem, że w czerwcu, 30 czerwca.

Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Buziaki!
Mi tez juz brzuszek widac ale bardziej wieczorem przed snem:tak:Choc M mowi, że mam większy ale na górze niz na dole:confused:Tzn okolice pępka i nad:tak:Nie wiem czy to dobrze, czy nie;-)No ale jak ostatnio 12 sierpnia byłam na usg, to lekarz mowił, że z usg wyglada wszystko oki. A co do tego linku to wychodzi mi córcia:-DZobaczymy czy się sprawdzi:-p:-)

Witajcie kochane!!!!!!!!!!!
U mnie dzien jak codzien....wkurzylam sie na babcie mojego M. i sie z Nią poklocilam przyszla z rana jak moj sebus spał ledwie 15 minut i go obudzil specjalnie zeby sie z nim przywitac!!!!!!!!! masakra mowie Wam. Wczoraj robilam spaghetti na obiad zostawlo jeszcze na dzisiaj i zjadlam wszystko co sie dało naweet mnie nie mdli az w szoku jestem....oby to juz szybko mineło ten pierwszy trymetr. Za p[oltora tygodnia mamy wesele i nie mam sie w co ubrac!! co myslicie lepiej kupic suknie ciązowa bede wygladac pieknie ale potem juz nigdy wiecej jej nie zaloze czy kupic poprostu spodnie na kant czarne ciazowe ktore potem sie przydadza i jakas koszule tez ciazowa???Czy nie bede wyglądała w tym za zwyczajnie??
No to babka..:wściekła/y:wnerwiłabym się na nią:angry: A co do ciuszków na wesele to myślę, że te czarne kanty ciążowe są super no i jakąś bajerancką tuniczzkę sobie kup i bedziesz olśniewająco wygladac:tak::-)No i ciuszki się przydadzą późnie też, nawet do Kościółka pójśc:tak:

Czy są tu mamy, które studiują?? Ja wprawdzie studia już skończyłam, ale zastanawiam się nad jeszcze jednym magistrem, jestem mgr politologii, ale chciałabym zrobić mgr pedagogiki i właśnie nie wiem czy teraz czy jak?? A Wy studiujące mamy co zrobicie ze szkołą jak urodzicie?? Jakieś dziekanki czy nie?? Bo mi się nie opłaca dziekanki własnie, a znów zostawiać takie maleństwo, a co z karmieniem, matko, no nie wiem. Może lepiej za rok? ech... Wiem, że tylko z dziecmi chcę pracować, miałam staż w przedszkolu, bo jestem też opiekunką dziecięcą i nie wyobrażam sobie innej pracy.

No nic, mykam!
Kochana mi został jeszcze rok studiów:tak: Zrobiłam licencjat z pedagogiki, specjalnośc: praca socjalna i teraz jestem w trakcie robienia też z pedagogiki ale pedagogika pracy kierunek mgr:tak: Jak w marcu urodze to po prostu umówie się z wykładowcami, że bedę przyjeżdżac tylko na zaliczenia i koła, egzaminy bo inaczej to nie da rady. Myślę, że się zgodzą:tak:Dziewczyny będą mi notatki przysyłac mailem i jakoś dam radę:tak:zresztą od marca do czerwca to nie jest dużo czasu więc dam radę:tak:
 
Kamikaa super historyjka :tak: dawno się tak nie uśmiałam :-)

moniat84 super że wszystko wporządku z dzidzią :-) jeśli martwisz się o becikowe to może poproś ginka żeby wypisał ci karte ciązy z dzisiejszą datą i po problemie.

Saori napewno wszystko będzie dobrze :tak: trzymama kciuki za jutrzejsze badania.

Igi udanego wyjazdu życze :tak:

dronka83 ja przed ciążą marzyłam o córeczce :-) ale odkąd wiem że w moim brzuszku jest mały ludek zwracam się do niego tak jakby miał być chłopczyk :-)
Także teraz myśle że nie ważne co będzie byle było zdrowe :tak:
 
missiiss1301 mi rownież bardzo przykro z tego powodu, przyznam się szczerze że nigdy wcześniej o czyms takim nie słyszałam. No ale cóż... ważne że ten drugi dzidizuś czuje się dobrze! Widocznie tak miało być.. to chyba lepsze niż jakby jeden miał się urodzić chory. Ściskam cię mocno - trzymaj się!!

Wczoraj mój szwagier miał poważny wypadek samochodowy, jest w ciężkim stanie a jego życie zależy od jutrzejszej operacji - proszę trzymajcie kciuki żeby się udała. Moja siostra jest załamana, tak mi ich żal...boże jeden moment, jedna chwila i...... trzymajcie kcikuki proszę:-:)-:)-:)-(
Trzymam kciuki za szwagra
Dzień doberek wszystkim ;)
Dawno mnie coś tu nie było... .
Co tam słychać u Was?? :-D
Ja już bym chciała wiedzieć płeć dziecka :( tak mnie korci...
Ja też bym chciała już wiedzieć:tak: Czasami chciałabym żeby to był chłopiec, a czasami dziewczynka:-)
Dziewczyny żegnam się na jakies dwa tygodnie....
własnie wróciłam z pracy i biorę się za pakowanie...
Jutro wyjeżdzamy!!!

Trzymajcie się cieplutko!!!:tak:

Udanego wypoczynku. A gdzie jedziecie?
A mi ostatnio tylko trochę było mdło i jestem mega zmęvczona jak tylko coś porobię. W piątek mam wizytę u gina, mam nadzieję że wszystko jest w porządku:nerd:
Dobrze że w te upały nie jesteśmy w jakiejś zaawansowanej ciązy. Chociaż mi i tak jest bardzo gorąco:-)
 
Igi - udanego wypoczynku :tak:

Z ta 12 dzieci to najgorsze jest to, ze maja minimalna szanse na przezycie wszystkie :-( Przeciez widomo ze im wiecej dzieci tym wczesniej sie rodza i tym sa mniejsze i slabsze, wiec stad moj pesymizm... No, ale medycyna z drugiej strony potrafi czynic cuda, wiec kto wie... :sorry2:

A ja sie napycham co chwile czyms innym i potem sie dziwie ze mnie zoladek boli... :dry:


Mycha - mam nadzieje ze ze szwagrem ok????:confused:
 
czarnuszka ja np na slub cywilny kupilam ukienke biala do kolan ktora jest fajnie dopasowana do cyckow i od cyckow puszczona w dol... wcale nie ciazowa a pewnie i w 7 miesiacu ciazy sie w nia bym zmiescila :) i niedoroga byla wiec spokojnie przejdziesz po sklepach i zobaczysz ze full ciuchow jest do kupienia sukienek oczywiscie ;-):tak: ja bym ubrala na wesele taka sukienke chyba ze ci wygodniej w spodniach :) z reszta u ciebie to 9 tc to brzucha wielkiego nie masz wiec spokojnie :) wydaje mi sie ze ciazowki nie sa konieczne no i polecam takie sukieneczki luzne od cycek w dol :-)

w ogole wzielo mnie cos na budyn malinowy i karmie tą moją małą niedobra gadzinke ;-) poglaskalam ja (po brzuszku) i powiedzialam ze nie jestem zla na nia i przeprosilam ze bylam no i na przeprosiny dalam budyn :-) tylko niech ona mi nie zniknie bo juz sie calkiem zalamie :-:)-(
 
reklama
a to co sie robi przy 1,2,3 dziecku to nieziemskie jest haha :-D i humor mi poprawilo... kurcze ide od jutra na l4 ... mam psychike troche zrytą po tym blizniaku jednym z reszta cale dnie na nogach i czuje sie zmeczona dwa tygodnie mysle ze mi wystarczy pozniej urlop wakacje morze i do pracy na miesiac o matko i na studia bbbrrrr :szok:
 
Do góry