reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

pytalam juz na watku glownym ale tam akurat nikt nie odpowiada,
zlapal mnie w nocy skurcz reki ale taki bolesny ze myslalam ze bede po scianach chodzic
od lokcia po palce

z 3h trzymalo i zaden masaz nie pomagal

jem magnez caly czas, 2 razy dziennie

zjadlam jeszczew nocy jeden i jakos usnelam po tych paru godzinach

co to moglo byc??

martwie sie bo bol byl straszny...:-(
 
reklama
Ufff nadrobiłam wszystkie internetowe zaległości- nawet poniedzialkowy odcinek Majki obejrzałam:-D tak wciągnął mnie ten serial ze oprzec sie nie moge;-)
M krzyczy na mnie ze lubie ogladac denne seriale zamiast poczytac cos (dla niego chemię najlepiej bym sie kształciła non stop) lub jakis dokument obejrzec no ale co ja mam zrobic jak lubie ten serial....:sorry:no i pare innych :sorry:

No a teraz lece posprzatac bo gary z wczorajszego obiadu stoja:sorry:
A dzis spaghetii na obiadek :tak:
 
widze ze zadna z was chyba nie miala takich akcji skurczowych a ja sie martwie czy t o nie jest cos groznego...:-(

do tej pory dziwnie mi z ta reka, tzn czuje takie mrowienia...:-(

ja mam często mrowienia rąk, to z braku magnezu w organizmie...:sorry:

wiolonczela42 ja prałam wypełnienia...nie zniszczyły się - i też je uprasowałam:-D
 
Dobry sobotnio,
Pospałam troszke, zjedlismy z małzem sniadanie (uwielbiam weekendowe wspólne sniadania), teraz pranie i zbieram sie na zakupy bo małz jakies spodnie chce a potem obejrzec auto bo wymyslił, że chce zmienic pojazd :eek: Tylko, że ja tym autem jeżdżę i jakoś wcale z moim bąkiem sie rozstawac nie chce :sorry: Choc pewnie po pierwszym wyjezdzie z dzieckiem zmienie zdanie :-D i będę marzyc o wiekszym.
dronka83 ja tez sobie pozwalam na solarium czasami, nie będę sie katować. Przeciwwskazan nie mam bo nie mam wysokiego cisnienia ani przebarwien wiec czasami na pare minut ide. czasami mam wrazenie ze wiecej wrzasku sie robi niz jest potrzebne, jesli lekarz nie zabrania to moim zdaniem troche witaminki d nie zaszkodzi.

agama te bakterie sa jak najbardziej ok i maja byc :tak:
 
w życiu na solarium nie byłam :eek: i szczerze powiem że nie zamierzam...zwłaszcza że miałam podejrzenia o raka skóry ...a teraz jeszcze te włókniaki ech...
jestem blada jak ściana...ale zawsze powtarzam że "bladość to szlachetność" w końcu kiedyś tak szlachcianki, księżne i inne chodziły :-D:-D:-D:-D:-D
Ja też w życiu nie byłam i raczej nie pójdę. Nie podoba mi się odcień opalenizny po solarium. Też jestem blada, ale taka wolę;-)
 
kochana mam nadzieje ze ci nie przeszkadza ze ogladam Twój jestem za leniwa by to zrobic a mamy ten sam termin a ze ty czest piszesz to na biezaco wiem w którym jestem dniu ciazy
jasne, ze mi nie przeszkadza. Tak tylko pytalam :-D
a czemu nie ma Cie u nas na liscie? Napisz do Ccaroline imiona rodzicow, termin, plec i imie dzidzi :-)
dziewczyny prałyscie wypełnienia pościeli dla dziecka
moje dopiero ida do mnie, ale chyba nie bede prala. Upiore tylko poszewki i juz.
widze ze zadna z was chyba nie miala takich akcji skurczowych a ja sie martwie czy t o nie jest cos groznego...:-(

do tej pory dziwnie mi z ta reka, tzn czuje takie mrowienia...:-(
mnie sie wydaje, ze to brak magnezu. Tak jak przy skurczach lydek.
 
Coś mi brzusio drętwieje... od wczoraj nie dość ze twardy się robi to i drętwieje.
Tak sobie czasami myślę, że nie poznam, kiedy będę miała skurcze... ale to chyba niemożliwe:confused2:
 
reklama
Coś mi brzusio drętwieje... od wczoraj nie dość ze twardy się robi to i drętwieje.
Tak sobie czasami myślę, że nie poznam, kiedy będę miała skurcze... ale to chyba niemożliwe:confused2:
tez mialam dretwienia brzusia, tylko moj dretwial od gory do mniej wiecej polowy. Tak do pepka..
i nie mam pojecia co to mialo oznaczac, ale przechodzilo.
 
Do góry