reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:

Trzymam kciuki!!!

Co do terminu najbardziej wiarygodny jest z miesiączki bądź z USG, ale tych wczesnych USG, później dziecko może różnie przybierać na wadze :-p Przynajmniej tak mi się zdaję.

U mnie nocka znowu kiepska, oj nie wiem kiedy ja się w końcu wyśpię normalnie, już trwa to półtora roku, a kolejne dziecko w drodze :-):-D

Dziewczyny rzeczywiście długo się nie odzywają :-(
 
reklama
hej
ja wstalam izbieram sie do lekarza...

mirosia powodzenia :tak::tak::tak:

a ja wolalabym chyba terminz OM bo mam wczesniejszy, ale
AGUS nie martw sie u mnie sie nie zapowiada;-)
 
mirosia POWODZONKA!!

Tabasia ja się broniłam jak Olo miał 3 miesiące... też mi się nie udało przed porodem i powiem ci, że w życiu tak nie byłam wykuta i przygotowana :-D tylko, że mama mi pomogła bo zabierała małego Olka na 2-3h na spacer (w lutym), a ja wtedy ryłam... hehe wiedziałam, że jak nie wykorzystam tego czasu to się nie nauczę :tak:młody przychodził tylko na cyca :sorry2:

a mnie wczoraj zaś tak brzuchol bolał... ehh te wieczory są coraz gorsze. A rano zaś nic... a dzidzia się tak wypychała, że szok :szok: jakieś trzy bulwy miałam na brzuchu, chyba pupka i dwa kolana - myślałam, że mi skóra pęknie.

A wiecie czego się boje.... :-( że moja niunia będzie mieć znamię... bo u mnie w rodzinie ma moja mama i ja... i to tak po kobietkach idzie :-( troche mnie to martwi. Bardzo chciałam dziewczynkę, ale jak ma mieć znamię gdzieś w widocznym miejscu to wolę mieć samych chłopaków... ehh

mi się też wydaje, że ten termin z OM jest ważniejszy bo 2tygodnie po nim wywołują poród, a nie po tym terminie z USG...
 
Cześć dziewczyny:-)
U mnie dzisiaj nocka do bani, nie mogłam w ogóle spać.
Wczoraj jak szłam na wizytę do gina to wyrżnęłam orła i trochę się poobijałam, na szczęście upadłam na bok, ale i tak strasznie sie przestraszyłam. Na wizycie gin stwierdził że to jest niemożliwe żebym miała termin na połowę marca bo dziecko jest bardzo duże i w poniedziałek mam iść na USG no i zobaczymy co dalej.
A tak w ogóle to jak zobaczyłam kolejna marcóweczkę rozpakowaną to jestem w ciężkim szoku jak to szybko leci. Trzymam kciuki za Izulqe i kamikee. Poczytam resztę co u was i później wpadnę. Buziaki
 
nie mow hop. w koncu tez masz juz rozwarcie :-D
Ja rozwarcia z tego co wiem to chyba nie mam:eek::-) Gin mi nic nie mowił o rozwarciu..;-) Tylko mówił, ze we wtorek na KTG i z wynikiem do niego o ile nie urodzę;-)ale o rozwarciu nic nie mówił;-):-)

Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:
Kochana będzie dobrze!! Trzymam kciuki!!:tak:
 
Ładnie się witam:-)
Łeb mnie napierdziela ale cóż ...:crazy:

Dziś porządków dzień drugi.

Miałam iść na ploty do koleżanki, ale rozgrzebane porządki i przez przedpokój nie da się przejść.
Ale pokój Igorka glancuś cycuś, więc jedno z głowy:-)

Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:

POWODZENIA!!!!

No dokladnie, tylko przeraza mnie ze juz tyle sie rozpakowalo, jak tak dalej pojdzie to w polowie marca juz nikogo na forum nie bedzie ....

Spoko loko ja też zostaje:-) U mnie ni huhu porodu:-)
Gdyby nie ta cesarka to kto wie czy w ogóle bym urodziła:-D:-D:-D

kurcze.. a co z Koza? Mloda MaMuśka?

No fakt Młodej Mamuśki nie było dawno. No i koza nam się zgubiła :eek::eek:
 
witam porannie u mnie nic ciekaweeo, na pewno wcześniej nie urodzę, ani widu i słychu czopa lub skurczy:-D

a wizyta dopiero na 2 marca

na obiad pieczarkowa i nalesniki z serem i brzoskwiniami



Dobre:-D Powiedz mu tylko, że potrzebujesz trochę spermy, nic więcej;-)

haaaaaahaaaaaaa:-D:-D:-D:-D:-D
dobre

Witajcie!!
Ja po wizytce troszke pozno bo K mial kompa
Wiec szyjka ok jaka byla taka jest :) oczywiscie przyplatała sie grzybica...ale dała mi clotrimazolum i mam sobie cisnac, fenoterol jeszcze tylko tydzien mam barc, pozwoliła juz powoli wstawac z łózka i sie ze mnie smiala ze ja to taka twarda baba jestem ze by sie nie zdziwila jakbym przenosila hehe przytylam 2 kg wiec razem 10. Z Małym ok wazy 3017 g jest troszke wiekszy niz powinien ale ok. Powiedziala ze moj maly ma dlugie nogi hehe:)
No i anemia...dala jakies tabsy ktore mnie kosztowaly 50 zl:eek::crazy:
CZyli jedynum slowem fajowo :) wszystko ok.

kurcze a mój gin mówił, żeby nie brać clotrimazolu - co ginekolog, to inne zdanie i bądź tu mądra:-D

cieszę się, że u was wszystko w porządku

a ja wlasnie wrocilam z zakupow, ide zrobic siku i co widze?
galaretowate przezroczyste cos. wnioskuje ze to czop.
ekstra...


moniSkaBe no weeeeeeeeeeeeeeeeeź........:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
ja nie chcę zostać sama na forum:sorry:

hej

A ja to chyba w kwietniu urodze :) Dzis bylam u gina i "nic nie zapowiada porodu"
Mam dosc poprostu juz. Widocznie Mala czeka na lepsza aure :)
Pocieszam sie ze w sumie porod moze sie rozkrecic z dnia na dzien , no ale ja tyle chodze i robie codziennie ze ja nie wiem jakim cudem ta moja szyjka nadal jest taka dluga....

luz kochana....witaj w gronie bezobjawowych
ja pewnie tez urodzę po terminie:eek::eek::eek::eek:

Kochane za 2 godziny się bronię:szok::szok::szok: Będę się pierwsza bronić:unsure::unsure:

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zrobiła z siebie totalnego debila;-) A szczerze to nic nie umiem.. ledwo co jestem w stanie jakoś zaprezentować swoją pracę.. wczoraj jak ją przedstawiałam Ł. to mnie nagrywał i miał z tego niezły ubaw:confused2:

do potem!!

PS. trzęsę porami jak cholera:unsure::unsure::unsure:

trzymam kciukasy:-D;-)

kurde a mnie przeziebienie wzięło....i od wczoraj brzuch dziwnie boli:-:)-(

może i ty się powoli szykujesz:-D

No dokladnie, tylko przeraza mnie ze juz tyle sie rozpakowalo, jak tak dalej pojdzie to w polowie marca juz nikogo na forum nie bedzie ....

nie martw się Aguś, ja na pewno będę:eek::eek::eek:
 
Dzień doberek,

Aguś -nie jestes sama. Ja tez jakaś dzisiaj podminowana jestem od rana. W nmocy źle spałam, obudziłsm sie o 1 w nocy,położyłam się na kanapie w salonie, właczyłam TV i ..zasnęłam. Obudziłam się o 4 i nie wiedzialam czy mam spac dalej czy juz dzień zaczynać:eek:Wróciłam jednak do sypialni i spałam do 7.30.

Jej dziewczyny-nie rozsypujcie sie w takim tempie bo faktycznie w marcu pusto tu bedzie.

Monika-kurcze ty jeszcze przecież miesiąc przed terminem:szok:Wytrzymaj chociaz z 2 tygodnie

Zaraz Izulqua, Kamikaa się wypakują. I okaże się ze marcówki to w istocie w większości przypadków lutówki:-D Zobaczcie ze nasze dzieciaki rodzą się dużo przed terminem, średnio chyba w 36tc:szok: I to u pierworódek:szok:Komedia!

mirosia-trzymam kciukasy zacisnięte. Daj znac potem co i jak.

Jestem tak rozmemlana, ze nie wiem co z soba zrobić. Msze odkurzyc bo Jula wczoraj ciasto pokruszyla gdzie się dało. Po południu przychodzi do mnie koleżanka, z która nie widzialam się 8 miesięcy. Ciekawe jak zareaguje na mój obecny wygląd czyli spuchnietego balona z małą główką na szczycie:zawstydzona/y:Echhh...
 
reklama
kurcze a mój gin mówił, żeby nie brać clotrimazolu - co ginekolog, to inne zdanie i bądź tu mądra:-D
No mój gin mi przepisał jakąś taką dziwna maśc.. na ktorej napisane, że stosowac wtedy gdy dobro matki przewyższa dobro dziecka czy cos takiego:eek: I to maśc ze sterydami:eek: No i sie boję jej stosowac.. nawet babeczki w aptece się dziwily, że ciężarnej przepisal:eek: A na tym Clotrimazolu tez tak napisane.. bo chciałam sobie brzuszek posmarowac bo mam mega krostek dużo i swędzących.. i tez nie smaruje, czekam już do rozwiązania i potem zacznę leczenie tego dziadostwa.
 
Do góry