reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mirosia no ja sie tobie nie dziwie tu ostatnie przygotowania dla maluszka , podekscytowanie, a tu ta obrona akurat wskoczyła :eek:
 
mirosia- będę trzymać kciuki:-)

Co do seksu to ja chyba jakaś dziwna jestem bo mi się ostatnio strasznie chce nie mogę się powstrzymać:-p
Lekarka powiedziała, że przed terminem nie urodzę także mąż z tej mojej namiętności korzysta:tak:

Ja wizytę mam dopiero 4 marca bo gin jest na urlopie, co dalej to nie wiem.
 
U mnie tez juz koniec wizyt w gabinecie, teraz tylko co tydzien ktg w szpitalu i mam mojemu ginowi pokazywac.
Poza tym mowil, ze jak mi pobiora juz wymaz z szyjki (a maja to zrobic na pierwszym ktg) to zero seksu, bo jest duze ryzyko ze malego mozna zarazic jakas powazna bakteria, wiec sama nie wiem czy w razie czego pozniej decydowac sie na "przyspieszanie" porodu w ten sposob.
 
mirosia bedziemy trzymac kciuki
co do magnezu to mi moja gin kazala nadal jesc, a jem 2 razy dziennie po 1 tabletce asmag forte... tylko ze skurcze raz na jakis czas i tak sie zdarzaja wiec nie wiem do konca jak to jest, z jednej strony to jzu chcialabym urodzic ale z drugiej jak ostnaio obudzialm sie w nocy i mnie zalapalo to sie przerazilam!! ze to juz! ale to byl falszywy alarm:tak:
wizyty mam teraz co tydzien wiec w piatek znow zapytam ja o ten magnez, nospy nie jem jakos nie byla mi potrzebna...
 
reklama
Do góry