reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witaj kamika- mamy taki sam termin :tak:

co do stazu to ja robie na mianowanego :-) Ale jeszcze troche zostalo... :dry:
W poprzedniej ciazy (urodzilam pod koniec maja) pracowalam tez do konca 8 miesiaca i tylko miesiac bylam na L-4. Jak na nie poszlam t oczulam sie w domu jak jakis pasozyt ktory moze pracowac a nie pracuje :-D
Oby zdrowie dopisalo i sily to do ferii zimowych dociagne :tak:
 
reklama
Witaj Fanka :)
Ja tez postaram sie pracowac do poki bede mogla ,jak narazie jest ok ,nie moge narzekac ,mam mdlosci od czasu do czasu tule toalete ,bola mnie piersi .
Moja ciaza od pierwszych tg byla zagrozona dlatego do dzisiaj dostaje progesteron w zastrzykach i pomoga :)
Dzisiaj mialam usg i mam pierwsza fotke jutro zaczynam 8 tc i serduszko juz od 2 tg pieknie bije i moje malenstwo ma juz 15,5 mm :)
Wieze ze tym razem sie uda .
Trzeba myslec pozytywnie ,choc nie zawsze jest latwo ,cos mnie troszke brzusio pobolewa ,moze za duzo zjadlam :)

Fanka dodalam swoja fotke do profilu a mimo tego sie nie wyswietla :(jak to zrobic ?
 
witaj kamika- mamy taki sam termin :tak:

co do stazu to ja robie na mianowanego :-) Ale jeszcze troche zostalo... :dry:
W poprzedniej ciazy (urodzilam pod koniec maja) pracowalam tez do konca 8 miesiaca i tylko miesiac bylam na L-4. Jak na nie poszlam t oczulam sie w domu jak jakis pasozyt ktory moze pracowac a nie pracuje :-D
Oby zdrowie dopisalo i sily to do ferii zimowych dociagne :tak:

mi zostało 9 m-cy na mianowanego ale spędzę je na zwolnieniu i właśnie nie wiem ile moze mi sie przesunąć staż żebym go nie straciła jeszcze nie dawno było 12 m-cy ale teraz nie wiem musze sie w wydziale edukacji dowiedziec
 
zapewniacie mi rozrywkę, dziewczyny, chyba z godzine czytałam ;-)

witam serdecznie wieczorowa pora ;-);-)

cos mam dzis leniwy dzien... taka zmeczona jestem i okropnie bola mnie piersi... czy wy tez tak macie...??? pytam bo nie mialam tak przy pierwszej ciazy... pod koniec dnia to sa strasznie gorace i bardzo bola kiedy sie klade.... czy to normalne???:-:)-( troche sie tym martwie:-(

ojj, ja juz wymiękam powoli. spac w nocy nie mogę; za każdym razem, jak się przewrócę na drugi bok, to sie budzę z bólu :-(
potem rano jak sie myję i smaruję i jak stanik wkładam, i jak zdejmuję wieczorem, mam juz dość :zawstydzona/y:

Teraz tworzy nam się łożysko i organizm potrzebuje do tego mnóstwa wilgoci! Musisz nawilżac się od środka, zeby dostarczać mu płynów. Żadne kremy nie pomogą dopóki to się nie skończy:tak: Tak mi powiedziala moja gin w poprzedniej ciązy.

to ja już iem, dlaczego mnie tak suszy :tak: jakbym cały czas miała syndrom drugiego dnia :-p chodzę wszędzie z wielgachną butlą wody :-)

co do powrotu do pracy to ja mogę pomarzyć chociaż też jestem nauczycielem:tak::tak::tak:
koleżanki po fachu jaki robicie stopień awansu???

osobiście zamierzam pracowac do samego końca :-) tzn że zabiorą mnie z lekcji na porodówkę :-p
chociaż po namyśle wolałabym już po zajęciach ;-)
od września zaczynam drugi rok w szkole :-) juz nie mogę się doczekać :-)

a i jeszcze co do smaków: nic nie jest doprawione!! sama gotuję jak zawsze jak samo i po prostu wszystko jest bez smaku! a nie mogę szaleć za bardzo, bo jeszcze mój małż to je :-p
dziś zrobiłam spaghetti i jak normalnie uwielbiam makaron, to dziś kompletnie mi nie smakował :shocked2:

nic to, może mi smak wróci :-)
udanego wieczoru, Kochane!! :-)
 
rybka - z tego co ja wiem to wlasnie 12 miesiecy przerwy moze byc (w sumie podczas calego stazu) i nie slyszalam nic o zadnych zmianach :no:
 
ja w szkole 6 rok szkolny zaczynam;-);-);-)
no właśnie dlatego chyba w czerwcu wrócę na 2 tygodnie do pracy, żeby awansu nie stracić :baffled:

ja znowu kibelek zaliczyłam i tak mnie wygięło, że aż zasłabłam ale już lepiej:zawstydzona/y:
 
reklama
witam wszystkie marcoweczki
dlugo sie nie odzywalam ale jakos nie bylo czasu wszystkie posty nadrobione
u mnie jakos leci nawet ostatnio w miare sie czuje tak nie mdli. w nastepnym tyg mam miec robione usg nie moge sie juz doczekac.
jak mialam cesarka tylko na brzuchu mnie zgolili ale w kazdym szpitalu jest inaczej tez po porodzie zalezy od szpitala ile sie lezy. u mnie po cesarce lezalam tydzien a po normalnym porodzie 3 dni
maz pojechal wroci w piatek. ja co do rodziny to bardzo nie mam na kogo liczyc. mieszkam z tesciem starszy czlowiek tesicowa umarla a mama moja choruje. czasem moja siostra pomaga ale ona pracuje i czasem tez nie ma czasu.
pozdrawiam goraco
 
Do góry