reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczyny zastanawiam się czy wy rónież macie niesamowite bóle w krzyżu?? Qrcze normalnie promieniujące okropne bóle..wcześniej coś mi strzykało w krzyżu a teraz...wow myślałam ze przejdę ciążę bezoobiawowo a dziś nawet 1 raz poczułam co to mdłości...i te cholerne syfki...pierwszy raz jestem tak zasyfiona:/ qrcze a myśłałam że w czasie ciąży bede wygladac olśniewająco i widać bedzie że promienieje...a tu >> niespodzianka taka:szok:

ach a to początek drogi ....
 
reklama
Cześć dziewczyny zastanawiam się czy wy rónież macie niesamowite bóle w krzyżu?? Qrcze normalnie promieniujące okropne bóle..wcześniej coś mi strzykało w krzyżu a teraz...wow myślałam ze przejdę ciążę bezoobiawowo a dziś nawet 1 raz poczułam co to mdłości...i te cholerne syfki...pierwszy raz jestem tak zasyfiona:/ qrcze a myśłałam że w czasie ciąży bede wygladac olśniewająco i widać bedzie że promienieje...a tu >> niespodzianka taka:szok:

ach a to początek drogi ....

Witaj. U mnie identycznie jest, jeśli chodzi o pryszcze i inne takie... . A bóle kręgosłupa też często występują, a tak jak napisałaś to początek drogi... . Mdłości miałam wcześniej i wymioty .. piłam miętową herbatkę i kawałek chleba brałam i tak mój posiłek wyglądał przez tydzień, bo cokolwiek innego bym zjadła od razu bym zwróciła. Ale też bywają lepsze dni :tak:
Pozdrawiam.
 
dronka 83 Mnie też boli w krzyżu, w pierwszej ciąży jak juz miałam mega wielki balon z przodu to normalnie z bólu pleców nie mogłam wytrzymać. Także szykuje ci się podpieranie poduszeczkami tak jak i mi. Wszędzie je nosiłam.. a w aucie to już obowiązkowo - pduszeczka na krzyż i było git :-):tak:


Jezu jakie wy juz macie duże dzieci - ponad 2 cm??? U mnie jeszcze w niedzielę było 5 mm :szok::-)

Lady Karen swietna stronka tez będę zaglądała :tak:

Gosiagro przyzwyczaiłam się juz do ciebie... naprawdę przykro mi:-( ale nie poddawaj się, następnym razem napewno będzie dobrze..
 
Witaj. U mnie identycznie jest, jeśli chodzi o pryszcze i inne takie... . A bóle kręgosłupa też często występują, a tak jak napisałaś to początek drogi... . Mdłości miałam wcześniej i wymioty .. piłam miętową herbatkę i kawałek chleba brałam i tak mój posiłek wyglądał przez tydzień, bo cokolwiek innego bym zjadła od razu bym zwróciła. Ale też bywają lepsze dni :tak:
Pozdrawiam.

Chyba będę musiała zaopatrzyć się w tą herbatkę miętową:-) bo uczucie zgagi i mdłośći ciągle mnie trzymają :baffled: Wielkie dzięki za radę
 
Chyba będę musiała zaopatrzyć się w tą herbatkę miętową:-) bo uczucie zgagi i mdłośći ciągle mnie trzymają :baffled: Wielkie dzięki za radę

Mi pomagało :-) oczywiście niektóre kobiety to nie ominą wymiotów, ale będzie dobrze :-) mam nadzieję, że Ci pomoże. A zgaga to codzienność... też mam z tym często problem:dry:
 
Witam ;-) no to witaj w klubie hehe :-D mi już troszkę brzuszek "wywaliło" i się zaokrągla powoli... a jak u Ciebie? a myślałam, że nie będzie widać gdzieś do 4-5 miesiąca, bo mam troszkę ciałka, a tu zaskoczenie...:confused:
Hejka no ja to juz w normalnych spodniach ledwo, ledwo się mieszczę. tyłek mi schudł i uda ale w podbrzuszu to masakra:-D Chodzę w rozpiętych:tak:Dlatego muszę jak najszybciej rozejrzeć się za jakimiś ciążowymi
:tak:Dziś mój M powiedział, że przy kościach biodrowych widac jak się zaokrągla już:tak: No i pępek taki jakiś inny mam:-p:-D WIęc powolutku zaczyna coś tam wyskakiwac:tak:Tez myślałam, że brzuszek to mi wyskoczy w 4-5 miesiącu, a tu trzeci się zaczął i widac co nieco;-):-)
Cześć dziewczyny zastanawiam się czy wy rónież macie niesamowite bóle w krzyżu?? Qrcze normalnie promieniujące okropne bóle..wcześniej coś mi strzykało w krzyżu a teraz...wow myślałam ze przejdę ciążę bezoobiawowo a dziś nawet 1 raz poczułam co to mdłości...i te cholerne syfki...pierwszy raz jestem tak zasyfiona:/ qrcze a myśłałam że w czasie ciąży bede wygladac olśniewająco i widać bedzie że promienieje...a tu >> niespodzianka taka:szok:

ach a to początek drogi ....
Ach.. własnie jak weszłam na forum to miałam pisac, że mam dziś niesamowite bóle krzyża. Mdłości mialam parę dni, na razie ustąpiły, ale zobaczymy co będzie:tak:Najgorzej to z jedzeniem bo mi sie nie chce jeśc a w brzuchu mi burczy i mdłości wtedy:tak:Jak zjem to wsio w normie:-D Ah.. i cera też do doopy:dry: pryszcze jakies mam przy rzuchwie po prawej stronie a po lewej normalnie:dry::confused:
 
z tymi cholernymi pryszczami to tez mam problem:baffled: brrr okropne dziadostwo:wściekła/y:

fajnie jak wasze dzieciaczki sa juz takie duze... moje kruszynki dopiero takie tyci tyci tydzien temu bo po 1,6 cm... ale napewno nie dorownaja waszym fasolkom pojedynczym w tych samych tc.
 
z tymi cholernymi pryszczami to tez mam problem:baffled: brrr okropne dziadostwo:wściekła/y:

fajnie jak wasze dzieciaczki sa juz takie duze... moje kruszynki dopiero takie tyci tyci tydzien temu bo po 1,6 cm... ale napewno nie dorownaja waszym fasolkom pojedynczym w tych samych tc.
Kochana jak ja byłam na usg w lipcu to mój szkrab miał niecały centymetr!:-D I mówisz, że duży?;-) Teraz to pewnie urósł..:-)zobaczę 12 sierpnia:tak::-)
 
Mnie tez codzien meczy zgaga, i nie wiem jak sobie z tym radzic, bo na herbatke mietowa nie za bardzo mam ochote; co do cery to wydaje mi sie ze moja sie poprawila, zawsze mialam tendencje do jakichs wypryskow a teraz mam ich znacznie mniej.
Na wczorajszym usg wyszlo ze moja kruszynka ma zaledwie 5,3 mm, szczerze mowiac myslalam z bedzie troszeczke większa. Za tydzień przy badaniach bede miała kolejne usg wiec moze wtedy juz bedzie ponad 1 cm.
A kiedy mozna uslyszec serduszko?? Bo mojej fasolce lekarz stwierdzil czynnosc serduszka, zastanawiam sie kiedy je mozna posluchac i czy do tego jest jakis inny sprzęt niz to usg ktore on ma w gabinecie?
 
reklama
U mnie to juz z tym kregoslupem normalne. W pierwszej ciazy nie bylo problemow,ale po cesarce zaczelam miec problemy,ktore nasilaja sie w ciazy. Tak bylo w drugiej i teraz tez czasem nawet mam problemy rano ze wstaniem,z Karolinka rano wstawalam czesto na czworaka z lozka:-(
 
Do góry