reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Pół dnia bieganiny i ciężko jakoś.Wszystkie USG śliczne.
Olkowi powiedziałam,że będzie zostanie znowu starszym bratem - spytał się czy siostrzyczka czy braciszek,"bo jak będzie braciszek to będzie nas trzech!":tak::rofl2::-D:-D:-D:-D.
 
reklama
co do wynagrodzenia na L-4 to dostałam wyższe niż normalne

A czy wiecie może jak to jest z liczeniem tego wynagrodzenia jezeli w okresie ostatnich 12 m-cy był 3 miesięczny urlop bezplatny? Czy te trzy m-ce nie bedą liczone (w koncu ustaje świadczenie pracy) czy za te trzy miesiące policzone zostanie 0 i doliczone do sredniej, co by było masakra jakąś:eek::eek:
 
A czy wiecie może jak to jest z liczeniem tego wynagrodzenia jezeli w okresie ostatnich 12 m-cy był 3 miesięczny urlop bezplatny? Czy te trzy m-ce nie bedą liczone (w koncu ustaje świadczenie pracy) czy za te trzy miesiące policzone zostanie 0 i doliczone do sredniej, co by było masakra jakąś:eek::eek:
będzie liczony okres jaki przepracowałaś, czyli bez 3 m-cy, dodatkowo nie odlicza się jakiejś składki i jest wyższe wynagrodzenie
 
troche sie boje tej wyplaty no ale 10-tego sie okaze mam nadzieje ze szoku nie doznamy... zabieram sie za sprzatanie kuchni bo mi sie normalnie obca cywilizacja zrodzi niedlugo :eek::-D
 
witam
sliczne fotki fasoleczek az napatrzec sie nie moge

ja dzis odwiedzilam babcie i pochodzilam po szmateksach kupowalam ciuszki dla mojej corki na jesien. nawet fajne kupilam.
moj maz pojechal tydzien spokoju wraca w sobote.
po poludniu byla mala drzemka z corka.
odiwedzila mnie siostra juz mala wykapana i bedziemy ogladac jakis film.
milego wieczoru
 
reklama
Dziękuje za miłe powitanie :)
W środe idę do gina potwierdzić ciąże ale po 2 testach pozytywnych raczej nie mam wątpliwości, mam bardzo bolesne piersi, sikam co chwila, brzuch pobolewa, mdłości też się już pojawiły, raz nawet zwymiotowałam:szok: . Jedyne do czego mam wątpliwości to do wieku ciąży, ponieważ miesiac temu robiłam test i był negatywny a ostatnią miesiączke miałam 29 maja.
Tak o sobie, to mam już dwóch szkrabów 4 latka i 7 latka , teraz marzy mi się córeńka, ale najważniejsze aby było zdrowe !
Kochana ja miałam ostatnia @ 30 maja:-D także jedziemy na tym samym wózku:tak::-D

Dziewuszki piękne te Wasze zdjątka z usg:tak:
 
Do góry