reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mirosia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :-) czekamy na relacje z wizyty u gin :-) obyś zobaczyła już serduszko :tak:


Nicole życze ci żeby wszystko było jednak w porząku, może poprostu fasoleczka się ukrywa ;-)


ccaroline85 napewno wszystko jest w porządku skoro masz takie przeczucie :-)za to za miesiąc zobaczysz już całkiem sporom dzidzie :tak:
 
Czytałam w gazetach ciążowych, że właśnie zielona i czerwona herbata są dla nas teraz najzdrowsze. Ogólnie jest ona bardzo zdrowa i myślę, że taka ilość kofeiny raczej nie zaszkodzi:-) A oprócz tego mają bardzo dużo witamin, które są nam teraz tak potrzebne i jeszcze pomaga w przemianie materii. A znowu o mięcie czytałam, że nie jest zbytnio wskazana i ogólnie niektóre inne zioła.
Jeżeli chodzi o moją cerę to też jest masakra:wściekła/y: a o wzdęciach już nie wspomnę... normalnie przebijam swojego M!!! Coś okropnego:zawstydzona/y:
Zaczełam też się smarować oliwką, bo boję się, że będę miała rozstępy. Moje piersi teraz są tak wielkie, że pomimo oliwki czuję, że ich nie uniknę.
Oooo to z mietka nie wiedzialam, musze poczytac :tak:

My jeszcze nie czekamy na poniedziałkowe usg może będzie już więcej widać a nie tylko pęcherzyk :tak:
Chcielibyśmy dać rodzicom zdjęcie z usg i w ten sposób poinformować ich że zostaną dziadkami :-) także trzeba jeszcze troszke poczekać :tak:
Slodko :-)
U nas pierwsi wiedzieli moi tesciowie :-D ale to dlatego, ze mama M jest farmaceutka i chcielismy, zeby mi witaminki przyslala ;-) pozniej powiedzielismy paru naszym przyjaciolom. Dopiero tydzien po wynikach testu powiedzialam moim dziadkom (oni mnie wychowali czyli sa jak moi rodzice). Troche sie przejmowalam i krepowalam, ale mamcia swietnie to przyjela, az sie poplakala :)

Nicole trzymamy kciuki, zeby wszystko bylo dobrze!!!

Mirosia - spelnienia marzen! :happy:

A mnie muli... buuuuu a juz myslalam, ze obejdzie sie bez mdlosci :angry:

Milego popoludnia Mamuski ;-)
 
mirosia wszytskiego naj naj naj lepsiejszego :-);-)

nicole trzymam kciuki zeby wszystko skonczylos ie dobrze i zeby fasolcia sie tam w macicy znlazła trzymam kciuki :tak:
 
mirosia wszystkiego najjjjlepszego

nicole badz dobrej mysli wszystko bedzie dobrze

ja wlasnie wrocilam z wizyty u lekarza wszystko ok. zalozyl mi karte ciazy i kazal przyjsc za 4 tyg na usg. strasznie dlugo. wtedy bedzie 9 tyd.
u mnie juz kilka osob wie o ciazy a reszta w niedlugim czasie sie dowie.
sciskam
 
matko dziewczyny.. znów mnostwo stron do czytania;-)jak Wy to robicie?:-p:-D

Dziękuje Kochana:tak: Zaraz wejdę i sprawdzę ile powinnam przytyc;-)

W tym roku to tragedia jest co przez burze się dzieje, ile ludzi zginęło, wypadków i nieszczęść. U nas lekko padało, ale tego roku w sumie nie było dużych burz, na szczęście.
Dzisiaj pierwsza wizyta dlatego uciekam się szykować :) później zdam relację. Miłego piątku.
Trzymam kciuki za wizytę i czekamy na relację!:-)

A właśnie....powiedziałyście już najbliższym?? U nas wiedzą moi rodzice i siostra, teściowie jeszcze nie...:)
U nas to już wszyscy wiedzą:tak::-D Zdjęcie z usg stoi w ramce na komodzie:tak::tak::-D

Dziewczyny trzymajcie kciuki za moją wizytę u gina. Mam wizytę o 15 ale jadę jeszcze na zakupki. Dam znać wieczorem:)
Trzymam, trzymam:-)Czekamy na relację:tak::-D

Odkryłam piwo bezalkoholowe, może nie smakuje tak dobrze jak procentowe, ale jak narazie mi je zastępuje. Mąż zadowolony, bo mu nie pozwalałam pić, by mi smaka nie robił. Teraz sobie razem pijamy, jak to zawsze bywało:happy:.
Oj Kochana...:no:bezalkoholowe tez ma w sobie jakiś procent alkoholu.. nie pij tego świństwa:angry: Bo przyjdę do Ciebie i w doopę klapsa przyłożę;-):-D

Dzieńdoberek:-)
Ja mam wizytę u gin. o 15:50 i się stersuję coraz bardziej, ale pochwalę się wam, że mam dzisiaj urodzinki i mam nadzieję, że będę miała najwspanialszy prezent w postaci wiadomości, że z naszym malenśtwem jest wszystko OK.:-)
Ale się rozpisałam:sorry:
Sto lat! Sto lat! Niech zyje nam Mirosi i jej Fasolka!:tak::-):-)

Wy już mówicie o serduszkach, a ja właśnie wróciłam z USG. Tydzień temu nic nie było widać, dzisiaj też nic... :-(Nawet kropki... Miesiączki nie mam, testy ciążowe wychodzą pozytywne, piersi bolą. Gin wysłał mnie na betę, za 2 godziny mam odebrać wynik. Jak będzie duża wartość, to do szpitala... :-(Podejrzewa ciążę pozamaciczną... :-(
Kochana trzymaj się.. jesteśmy z Tobą. Może po prostu twoja Fasoleczka się gdzies tam ukryła:tak:

W ogóle według lekarza zaczęłam dziś 9 tydzień :-D Mój suwaczek ma trochę odmienne zdanie :-D
Kochana Twój suwaczek jak najlepiej działa:tak: Masz 8 tydzien i 5 dzień to oznacza, że ósmy masz skończony i leci Ci już 5 dzień dziewiątego tygodnia:tak::-D

Hej :) jestem po wizycie :) i niestety nie zobaczyłam fasolki, lekarz mi nie robił usg :) powiedział, że zrobimy przez brzuszek za miesiąc, teraz i tak nie będzie nic widać, a skoro testy pozytywne, objawy ciążowe są i druga ciąża, pierwsza bez komplikacji to wszystko ok :) Dostałam już kartę ciążową, więc jestem "legalną ciężarówką" :) Lekarz i położna bardzo sympatyczni, dostałam reklamówkę z gazetkami, prawie wszystkie mam po Dawidku, po za tym dostałam skierowanie na cukier i toksoplazmoze, morfologie i mocz mam super :) także wszystko ok. Po za tym powiedział, że za miesiąc będzie 12 tydzień i wtedy zrobi dokładne badanie USG bo obywatel będzie miał już wszystko to co trzeba pomierzyć :) i mam zabrać męża ze sobą :) Termin mi wyliczyli na 11 marca, dzień po moich urodzinkach :) Szkoda, że nie zobaczyłam kruszynki, ale tak w środku czuję, że jest wszystko w porządku :)
Kochana ja tez jestem już legalną "ciężarówką" i równiez dostałam torbę z prezentami, próbkami, gazetkami o dzidziusiu:tak:

Beta wysoka... Jadę do gabinetu, będzie mnie badał jeszcze jeden lekarz. Jak nic nie zobaczy, to do szpitala...:-(
Kochana musi byc dobrze.... daj znac jak wrócisz. Trzymam kciuki by jednak było wszystko ok:tak:
 
Nicole u mnie do 7tygodnia było widać tylko pęcherzyk ciążowy dopiero w 7tyg i 3dniu pojawił się dzidziuś,bądź dobrej myśli
 
reklama
Do góry