reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Odkryłam piwo bezalkoholowe, może nie smakuje tak dobrze jak procentowe, ale jak narazie mi je zastępuje. Mąż zadowolony, bo mu nie pozwalałam pić, by mi smaka nie robił. Teraz sobie razem pijamy, jak to zawsze bywało:happy:.

Ja też uwielbiam pivko i też zdarza mi się wypić bezalkoholowe, jednak trzeba uważać, bo niby bezalkoholowe a i tak zawiera 0,5%. Swoją drogą to odkryłam, że u mnie w mieście wcale nie tak łatwo dostać takie pivo, a jak już się trafi to nie ma wyboru żadnego.

mirosia - wszystkiego najlepszego i czekamy na relację. Również od pozostałych dziewczynek mających dzisiaj wizyty.

U mnie wynika, że przy wzroście 176cm i wadze 64 powinnam od10 do 16kg przytyć.
Ale jak na razie to chudę? Teraz ważę 63. Czy za mało jem?:eek:

Mi też pisze, że powinnam przytyć 10-16 kg. Spadkiem wagi się nie przejmuj. Mój gin powiedział, że to normalne i bardzo częste na początku ciąży. I żeby się nie martwić :-)

W ogóle według lekarza zaczęłam dziś 9 tydzień :-D Mój suwaczek ma trochę odmienne zdanie :-D
 
reklama
Hej :) jestem po wizycie :) i niestety nie zobaczyłam fasolki, lekarz mi nie robił usg :) powiedział, że zrobimy przez brzuszek za miesiąc, teraz i tak nie będzie nic widać, a skoro testy pozytywne, objawy ciążowe są i druga ciąża, pierwsza bez komplikacji to wszystko ok :) Dostałam już kartę ciążową, więc jestem "legalną ciężarówką" :) Lekarz i położna bardzo sympatyczni, dostałam reklamówkę z gazetkami, prawie wszystkie mam po Dawidku, po za tym dostałam skierowanie na cukier i toksoplazmoze, morfologie i mocz mam super :) także wszystko ok. Po za tym powiedział, że za miesiąc będzie 12 tydzień i wtedy zrobi dokładne badanie USG bo obywatel będzie miał już wszystko to co trzeba pomierzyć :) i mam zabrać męża ze sobą :) Termin mi wyliczyli na 11 marca, dzień po moich urodzinkach :) Szkoda, że nie zobaczyłam kruszynki, ale tak w środku czuję, że jest wszystko w porządku :)
 
Nicole a może idź jeszcze do innego lekarza może tamten ma coś z aparatem, może ma jeszcze małe doświadczenie, będzie dobrze 6 tydzień, to malutka ciąża, może miałaś późno owulację. trzymam kciuki

ccaroline cieszę się, że jest ok! fajnego masz gina
 
Nicola, nie martw się...to dopiero 5 tydzień....może być jeszcze nie widac.
Powiedz od razu jak ta beta Ci wyszła....

Mirosia, życzę ci aby te urodzinki były najlepsze w życiu i zebyś zobaczyła maleństwo!
 
Siedzę jak na szpilkach i co 5-10 minut loguję się na stronę laboratorium, aby sprawdzic wyniki. Powinny być ok. 14:00. Fizycznie czuję się świetnie, ale psychicznie już nie daję rady... W niedzielę mieliśmy ogłosić dziadkom radosną nowinę, a tu taka sytuacja. Modlę się o niską betę...
 
Siedzę jak na szpilkach i co 5-10 minut loguję się na stronę laboratorium, aby sprawdzic wyniki. Powinny być ok. 14:00. Fizycznie czuję się świetnie, ale psychicznie już nie daję rady... W niedzielę mieliśmy ogłosić dziadkom radosną nowinę, a tu taka sytuacja. Modlę się o niską betę...

Trzymam kciuki aby wszystko było ok!!!!!!!!!! Musi być dobrze!!
 
Siedzę jak na szpilkach i co 5-10 minut loguję się na stronę laboratorium, aby sprawdzic wyniki. Powinny być ok. 14:00. Fizycznie czuję się świetnie, ale psychicznie już nie daję rady... W niedzielę mieliśmy ogłosić dziadkom radosną nowinę, a tu taka sytuacja. Modlę się o niską betę...
a czemu niską??? wydaje mi sie ze jak bedzie niska to wtedy moze byc poza maciczna duża beta i ponad 2-krotny wzrost w czasie 48 godzin swiadczy o ciązy wewnątrzmacicznej (tak mi powidzial moj ginekolog)
 
reklama
a czemu niską??? wydaje mi sie ze jak bedzie niska to wtedy moze byc poza maciczna duża beta i ponad 2-krotny wzrost w czasie 48 godzin swiadczy o ciązy wewnątrzmacicznej (tak mi powidzial moj ginekolog)
Mi powiedział, że jak niska beta - to wczesna ciąża (mogło dojść później do zapłodnienia) i jej nie widać. Jak wysoka beta, a nie widać w macicy pęcherzyka, to znaczy, że pozamaciczna. Dzisiaj się sytuacja wyjaśni. Albo upiję się (soczkiem) z radości, albo będę się pakować do szpitala.
 
Do góry