reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A właśnie....powiedziałyście już najbliższym?? U nas wiedzą moi rodzice i siostra, teściowie jeszcze nie...:)

My jeszcze nie czekamy na poniedziałkowe usg może będzie już więcej widać a nie tylko pęcherzyk :tak:
Chcielibyśmy dać rodzicom zdjęcie z usg i w ten sposób poinformować ich że zostaną dziadkami :-) także trzeba jeszcze troszke poczekać :tak:
 
U nas już widać malutkiego ludka, ma 7,5 mm i pięknie mu bije serducho:-)myslę, że na dniach poinformujemy teściów;-) Za pierwszym razem się pospieszyliśmy i powiedzieliśmy, jak jeszcze nic nie było widać i zapeszyliśmy:-(, za drugim razem powiedzieliśmy, że miał być dzidziuś dopiero jak byłam po zabiegu, ale teraz nie będziemy czekać, bo co ma się stać, to i tak się stanie, ale jestem dobrej myśli, że będzie ok:-)
 
ja co prawda widzialam tylko pęcherzyk na razie ale juz prawie wszystkim w kolo powiedzielismy. mam nadzieje ze nic zlego sie nie wydarzy
 
Witajcie :)
Teścik zrobiłam 14.06 i wyszedł pozytywny. Wizytę u gin mam w środę. - to już będzie 6 tydzień, więc może jakieś USG zrobimy :-):-)
U mnie zaczęło się od ogrooooomnego apetytu na ogórki, ryby i mięso (mimo że od jakiś 6 miesięcy nie jem mięsa). Wciąż chce mi sie pić, więc te ogórki popijam mlekiem.:-D Równocześnie bolało mnie podbrzusze jak na okres, ale jednak jakoś nie tak ostro, taki tępy ból, czasem sie nasilał. Teraz nie czuję juz żadnego dyskomfortu.
Piersi nie bolą, ale powiększyły się, z tym, że nierówno ;-)i dość zabawnie to wygląda. Łatwo się męczę i chodzę nieco śpiąca.
Poza tym, jak na razie, to czuję się całkiem dobrze.
 
ja moim powiedzialam w 5/6 tyg ale to ze strachu ze sie zezłoszczą :-p ale głupiutka byłam :-) a teraz jak sie dowiedzieli ze na 70% bliźniaki to skacza z radosci i czekaj na ostateczne potwierdzenie bo niestety blizniaki jednojajowe nie da sie od razu rozpoznac jak dwujajowe... a szkoda ;-) a tak to wszyscy w koło wiedza bo moj TŻ to nie potrafi trzymac jezyka za zebami i juz od razu po moim telefonie wszystkim rogadal i mam nadzieje z enie okaze sie ze jednak jedno jest bo siara bedzie a ten ganial jak oparzony i wszystkim sie chwalil :-D:-) ale cos w tym musi byc skoro dwie lekarki tydzien po tygodniu mnie badaly i obydwie zaskoczone byly jak dwa serduszka widzialy i mi pokazywaly :-)
 
reklama
A mnie właśnie wczoraj wieczorem zaczął boleć brzuch ale po prawej stronie. Musiałam wziąć no spe. Czy to może być ból spowodowany rozciąganiem się macicy. Czytałam gdzieś, że bóle brzucha po bokach nie są groźne, bo jest to właśnie spowodowane rozciąganiem się macicy. A le i tak się przestraszyłam. Idę dziś do ginekologa więc się wypytam
 
Do góry