reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czytałam w gazetach ciążowych, że właśnie zielona i czerwona herbata są dla nas teraz najzdrowsze. Ogólnie jest ona bardzo zdrowa i myślę, że taka ilość kofeiny raczej nie zaszkodzi:-) A oprócz tego mają bardzo dużo witamin, które są nam teraz tak potrzebne i jeszcze pomaga w przemianie materii. A znowu o mięcie czytałam, że nie jest zbytnio wskazana i ogólnie niektóre inne zioła.
Jeżeli chodzi o moją cerę to też jest masakra:wściekła/y: a o wzdęciach już nie wspomnę... normalnie przebijam swojego M!!! Coś okropnego:zawstydzona/y:
Zaczełam też się smarować oliwką, bo boję się, że będę miała rozstępy. Moje piersi teraz są tak wielkie, że pomimo oliwki czuję, że ich nie uniknę.
 
Witam z rana!! Dobrze, ze już dzisiaj piątek! Jeszcze szefowa mi pojechała na dwa tygodnie na urlop, wiec mam luzik w pracy.Jejku jaka straszna burza byla dzisiaj w nocy....potwornie się boję burz.....aż mnie brzuch rozbolał z nerwów.Wszystko u Was w porządku??
 
Witam z rana!! Dobrze, ze już dzisiaj piątek! Jeszcze szefowa mi pojechała na dwa tygodnie na urlop, wiec mam luzik w pracy.Jejku jaka straszna burza byla dzisiaj w nocy....potwornie się boję burz.....aż mnie brzuch rozbolał z nerwów.Wszystko u Was w porządku??

Witam:-)
u nas troche się działo (Wroclaw), najlepsze jest to że byliśmy z M. w centrum handlowym niczego nieświadomi, wychodzimy a tutaj konary leża na ulicach i totalne zamieszanie:eek: trochę szkód wyrządzonych..
mam nadzieję, że dziś pogoda się poprawi:)
milego dnia, u mnie dzisiaj big day powiemy rodzicom o naszj kruszynce:))
 
W tym roku to tragedia jest co przez burze się dzieje, ile ludzi zginęło, wypadków i nieszczęść. U nas lekko padało, ale tego roku w sumie nie było dużych burz, na szczęście.
Dzisiaj pierwsza wizyta dlatego uciekam się szykować :) później zdam relację. Miłego piątku.
 
Hello :-)

U nas też w nocy była burza. A mnie wczoraj tak rozbolała głowa, że padłam o 20:00. Niech się już skończą te upały, bo się wykończę :eek:.

Zaczełam też się smarować oliwką, bo boję się, że będę miała rozstępy. Moje piersi teraz są tak wielkie, że pomimo oliwki czuję, że ich nie uniknę.
Z tym różnie bywa. Ja miałam wielki brzuch, a nie mam ani jednego rozstępu. Na piersiach miałam trochę, ale znikły bez śladu :baffled:. Smarowałam się głównie oliwką i teraz też tak robię :tak:

Aha :-) co do wagi: przed pierwszą ciążą ważyłam 54 kg (mam 164 cm), przytyłam 18 kg, z tego 4 kg od razu na początku jak rzuciłam palenie i zaczęłam się regularnie odżywiać. I te 4 mi zostały. Teraz ważę jakieś 58-59 kg (chyba).
 
Witam w piątkowy poranek:-)
Któraś z Was pisała (nie pamiętam nicka, chyba Nicole), że wybiera się w podróż. Ja mam taką samą sytuację - 8 sierpnia wyjeżdzamy samochodem do Chorwacji i też miałam wątpliwości - będzie to wtedy mój 10 tydzień. Jednak po rozmowie z lekarzem podjęliśmy z mężem decyzję, że jedziemy. Lekarz powiedział, że jazda samochodem raczej nie powinna mi zaszkodzić, jedynie muszę unikać słońca. Wygląda na to, że mój tegoroczny urlop spędzę na plaży pod parasolem:tak:ale mimo to się cieszę, zwłaszcza, że to trzecie podejście do dzidzi i miejmy nadzieję....szczęśliwe. :-) Szkoda mi tylko tego, że zaplanowaliśmy trochę zwiedzania: Wenecja, Triest, Słowenia, ale cóż - nie można mieć wszystkiego:-)Tak więc zamierzam jechać, odpoczywać, spacerować po plaży wieczorkiem, a w dzień umilać sobie czas książką i innymi rozrywkami pod parasolem:-)
Życzę wszystkim pięknęgo dzionka:-)
 
Witam dziewczynki u nas też wczoraj była burza i lało :wściekła/y:
Wczoraj odważyłam się wejść na wage 54 kg przy 160cm :sorry:
No i oczywiście skłonność do wyprysków szczególnie na brodzie :-D

ccaroline85 czekamy na relacje :tak:

Miłego dzionka dziewczynki :-)
 
kurka ja sie własnie zastanawiam jak to z tymi rozstepami bedzie :eek: moja mama po 4 ciazach z duzym brzuchem zero rozstepow i niczym sie nie smarowala :szok: ciekawe jak bedzie ze mna tym bardziej ze mam chora skóre aggrrrr :wściekła/y:
 
reklama
Silvi ja też się wybieram do chorwacji 19 sierpnia, i też nie zamierzam rezygnować z wyjazdu. Tylko to słońce najgorsze....mi po pierwszej ciązy robią się ciemne plamy na skórze jak tylko wyjdę na słońce... więc boję się pokazywać na słoneczku...i najgorsze, że żadne filtry na to nie pomagają....no ale nic...będzie i tak fajnie:tak:

A co do rozstępów to jest też kwestia własnie predyspozycji...moja mama urodzila trójkę dzieci i nie ma żadnego rozstępu, ja po pierwszej ciąży też nic i się niczym nie smarowałam. Wiec liczę na to, ze teraz też się uda bez rozstępów. Wiec jak Wasze mamy nie mialy to jest prawdopodobieństwo ze wy też nie bedziecie miały:tak:To zależy od struktury skówy i predyspozycji:-)

ccaroline85 daj koniecznie znac jak po wizycie!!

gosiagro, myśle, że Twoi rodzice będą przeszczęśliwi:tak:
 
Do góry