reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam wszystkie mamusie


Witamy :) i Gratulacje :) Mój synek jutro skończy 10 miesięcy, między dzieciaczkami będzie 1,6 roku różnicy :) też się obawiam, ale będzie dobrze damy radę :) mąż wniebowzięty :)



o to podobnie jak u mnie....bo moj za kilka dni ma 9 miesiecy ......ja sie bardzo ciesze ale takze jestem w ogromnym szoku....chcielismy ale jeszcze do nas nie docierało co to bedzie jak bedzie :)))))



Ja dzisiaj zrobilam drugi test i znowu piekne dwie kreseeczki......jeszcze nikt prawie niewie tylko moje najblizsze przyjaciolki no i oczywiscie mąż :) dzisiaj okropny dzien....rano jak lakierowałam włosy to prawie zwymiotowałam ...potem ciagle chcialo mi sie jesc a jak juz wkoncu zjadlam to mi sie chcialo zwrocic...ale na szczescie przertwałam....strasznie spiaca jestem bo wstałam o 5 rano bo moj mlody sie obudzil jejku jak to bedzie z dwojka rozrabiakow....maz caly dzien w pracy zero niczyjej pomocy hihi ale dam rade dla moich robaczkow wszytstkooooooo!!!!!! do lekarza ide 6 sierpnia wiec zobacze mojego drugiego synusia.... :) albo córunie


ja tam tez lubie czosnek ale nie slyszlam zeby byl szkodliwy:confused: w sumie to dawno nie jadlam bo nie mam ochoty jakos... ja mam 170 cm wzrostu i waze juz 71 kg :eek: mi lekarz powiedzial ze mam teraz minimalnie tyc 1 kg na miesiac z blizniakami i tego bede sie mocno trzymac wiecej niz 80 kg nie chciałabym wazyc ale to tez sie zobaczy co z tego wyjdzie...

no ja mam 177 cm i waze 92 kilo.....:/ w pierwszej ciazy przytyłam 14 schudlam 16 i znowu nabrałam.... masakra :(( ja na dodatek nie bede mogla jesc slodyczy bo w pierwszej ciazy mialam cukrzyce wiec musze sie pilnowac ostroooo....tylko jak jak takie zapachy za mna chodza :(((
 
reklama
:) Temat wagowy :) hehe w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, zaczynałam z wagą 80 przy wzroście 165cm, po ciąży miałam 95 kg, schudłam do 72 kg :) czyli udało mi się zejść niżej niż byłam, schudłam 23 kg :) obecnie ważę 73 przytyłam już kg, z obliczeń w kalkulatorze maksymalnie mogę wskoczyć na wagę 83 kg i tego muszę się trzymać.

Macie jakieś konkretne zachcianki ? mnie strasznie ciągnie do coca coli, dziwne bo przed ciążą w ogóle jej nie piłam, żadnych napoi gazowanych, wiem, że to nie zdrowe, ale podobno skoro organizm się tego domaga to jest mi to potrzebne. Siostra, która jest w ciąży i rodzi w listopadzie, spodziewa się córci, mówi, że również miała ochotę na colę, więc może i u mnie będzie mała królewna :)
 
Dziś znowu zrobiłam test a potem następny dla jeszcze większej pewności :) i dwie kreski widać już dobrze :) Może nie są takie ciemne jak ta pierwsza, ale widać a to najważniejsze. Policzyłam i wychodzi na to, że jestem w 4 tygodniu i 1 dniu :) do ginekologa wybiorę się w środę...zacznie się wtedy 6 td może coś zobaczymy.
 
Ja jakiś konkretnych zachcianek nie mam, ale głodna chodzę:-DAle się troszkę staram ograniczac:tak:

Co do zachcianek na słodkie to podobno na dziewczynkę, a na kwaśno to na chłopca...ale to raczej się nie sprawdza...ostatnią ciążę jadłam tylko czekoladę i mam synka:-D
 
za wami nadążyć :-):-):-):-)

co do wagi i wzrostu ja mam 150cm i w ważyłam przed ciążą z Natalką 54kg i doszłam do 66kg więc przyzwoicie schudłam do 48kg ale teraz juz miałam 55na liczniku obecnie 53kg bo już dwa kilo schudłam:tak::tak::tak:

o jedzeniu pisać nie będę bo co zjem i tak oddaje:-:)-:)-(po 19 po 20 minutach myślałam, że zemdleje w łazience:szok::szok::szok:koszmar

ale czasem zachciamli mam na ostre kwaśne pikantne niezdroe jedzonko:-D:-D:-Dz Natalka miąłm tak samo:-D:-D:-D

co do piwka też bardzo lubię i z młodą w ciąży koło 18 tygodnai po zapachu poznawałm jakie to piwo:-D:-D:-D

ok lecę czas zastrzyku papa:happy:
 
reklama
witam wszystkich :-)

:) Temat wagowy :) hehe w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, zaczynałam z wagą 80 przy wzroście 165cm, po ciąży miałam 95 kg, schudłam do 72 kg :) czyli udało mi się zejść niżej niż byłam, schudłam 23 kg :) obecnie ważę 73 przytyłam już kg, z obliczeń w kalkulatorze maksymalnie mogę wskoczyć na wagę 83 kg i tego muszę się trzymać.

Macie jakieś konkretne zachcianki ? mnie strasznie ciągnie do coca coli, dziwne bo przed ciążą w ogóle jej nie piłam, żadnych napoi gazowanych, wiem, że to nie zdrowe, ale podobno skoro organizm się tego domaga to jest mi to potrzebne. Siostra, która jest w ciąży i rodzi w listopadzie, spodziewa się córci, mówi, że również miała ochotę na colę, więc może i u mnie będzie mała królewna :)

skoro o wadze mowa... ja w ciągu ostatniego roku zgubiłam jakieś 8 kilo, teraz przy 163 ważę 54kg. teoretycznie powinnam przytyć ok. 12kg, czyli... 66kg, hehehe zobaczymy, jak to będzie :-p moja mama przy obu ciążach tyła po 30 kg!! :eek: jeeezu, mimo wszystko mam nadzieję, że ja nie!

a co do zachcianek... dziś przez cały dzień marzyłam o frytkach :sorry: po prostu śliny pełno miałam, jak tylko o nich pomyślałam. po pracy leciałam jak nienormalna do domu i całe szczęście, że znalazłam w zamrażalniku :-D
a tak w ogóle, to od wieków nie jadłam ziemniaków :-)

jedyną rzeczą mniej fajną jest to, że wywaliło mi na twarz i dekolt cały zły charakter :baffled: tylu syfów nie miałam od czasów liceum :eek:
no nic to, nie rzygam, to mam pryszcze :-p
 
Do góry