reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej kochane! :*

Ale dziś śliczna pogoda :) Aż chce się iść na spacerek ;) Ja sobie dzisiaj jadę do mojej Pani doktor, po skierowanie na mocz i morfologie i na USG nerek. Bo w poniedziałek po południu idę do Gina, i potrzebuje już mieć wyniki, żeby mu pokazać. I oby z tymi moimi nerkami było lepiej.. Jeżeli mocz i morfologia wyjdą w porządku, to będzie OK.
 
reklama
dziewczyny pytanie z innej beczki

Czy któraś z Was od jakiegoś czasu jest na L4,a przedtem pracowała?
chodzi mi o kasę na zwolnieniu jestem od końca sierpnia, wczoraj dostałam kasę, co miesiac jest inna w zeszłym miesiącu była wyższa, teraz jest mniejsza o prawie 60zł., nie chodzi o kasę tylko o zasadę dlaczego co miesiąc jest inna,pracuję w Starostwie Pow.mam stałe miesięczne wynagrodzenie, dlaczego ZUS co miesiąc wylicz inaczej?, któraś się z tym spotkała?
Może zależy od tego, ile miesiąc ma dni? Może wyliczają średnią dniówkę, a nie stawkę miesięczną.
 
Gosia-też tak mam, jestem na zwolnieniu tez od sierpnia i w ogóle kase nie przychodzi mi regularnie(ale to penie wina pracodawcy), a i wysokość też jest różna, ale to pewnie tak jak pisała blueberry zależy od dni roboczych:sorry:
 
Czesc Dziewczyny!!!
Mam pytanko.
Moja gin stwierdzila u mnie zbyt krotka szyjke macicy:-(. A ja glupia!!!! nie zapytalam co z sexem w takiej sytuacji!!! Sama tez nic nie wspominala. Moznaby wiec pomyslec, ze nie ma przeciwskazan. Ja jednak wole nie ryzykowac. Niestety, nie mam jak sie z Nia skontaktowac, bo przeprawa przez Jej pielegniarke jest gorsza niz przeprawa przez najbardziej zarosnieta dzungle:-)
Moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji? Co Wam lekarze powiedzieli?
Mi doktor też nic nie mówił o seksie. Ale mi się przy seksie bardzo macica stawia, więc wolę ograniczyć :sorry:
 
dziewczyny pytanie z innej beczki

Czy któraś z Was od jakiegoś czasu jest na L4,a przedtem pracowała?
chodzi mi o kasę na zwolnieniu jestem od końca sierpnia, wczoraj dostałam kasę, co miesiac jest inna w zeszłym miesiącu była wyższa, teraz jest mniejsza o prawie 60zł., nie chodzi o kasę tylko o zasadę dlaczego co miesiąc jest inna,pracuję w Starostwie Pow.mam stałe miesięczne wynagrodzenie, dlaczego ZUS co miesiąc wylicz inaczej?, któraś się z tym spotkała?

bo to jest średnia z ostatnich 12 przepracowanych miesięcy i jeżeli miałaś ajką podwyżkę premię wyrównanie to każdy miesiąc bedzie lekko inny finansowo

ja dzis spałam we WŁASNYM ŁÓŻKU Z WŁASNYM MĘŻEM:-D:-D:-D super 4 razy siku ale i tak bomba a wczoraj padłam o 20.40 a na 22 marcin mnie budził na kanapki i insuline i zasypiałąm jedząc a insuline w noge tak zrobiłam że mam siniaka jak po boksie:tak:

Natalka z radości wczoraj i dziś nie odstępuje mnie na krok ale na spacer dałą się babci namówić więc mam chwilę dla siebie

co do szefowych ja mam dyrekcję ok ale koleżanki ciężarne tez mają jazdy:crazy::crazy::crazy:

która z was pisała o zwolnieniu na tydzień ??? co to za okres zwolnienia dla ciężarnej???

u mnie na obiadek ogórkowa :happy::happy::happy: mniam po szpitalnym jedzonku pycha tylko za dużo nie zjem bo po zupach cukry mi wariują:crazy:

miłego sonecznego dzionka czy to oby na pewno listopad???
 
Hej:-)
Ale się cudownie wyspałam!!!! :-):-)Już dawno noc tak pięknie mi nie przeleciała.
Urosept też teraz biore ale tak sama od siebie. Czasami coś mnie tam zaboli przy oddawaniu moczu i lekarz mówił, żeby wtedy brać wlaśnie to. I jest duuużo lepiej. Nie odczuwam bólu i jest okej.
Co do kłucia w brzuszku też mi się zdarzają ale nospa i magnez i jest ok.
Dzisiaj piękna pogoda!!!:happy: Jedziemy z M do Krakowa. Zajęcia mam i muszę umówić się na ustne odrabianie tych na których mnie nie było. Może uda się zrobić tak, że pokaże moje L4 leżące i mi odpuszczą hehe ;-)bo to tylko przedmiot „Absolwent na rynku pracy” pierdoły straszne!!! I na kij mi to w mojej pracy pielęgniarki potrzebne no ale jak chce mieć mgr to trzeba hehe
Czarnuszka my już zaczynamy 24 tydzień. Jak to leci hehe Coraz bliżej 6 miesiąca :-)


dziewczyny pytanie z innej beczki

Czy któraś z Was od jakiegoś czasu jest na L4,a przedtem pracowała?
chodzi mi o kasę na zwolnieniu jestem od końca sierpnia, wczoraj dostałam kasę, co miesiac jest inna w zeszłym miesiącu była wyższa, teraz jest mniejsza o prawie 60zł., nie chodzi o kasę tylko o zasadę dlaczego co miesiąc jest inna,pracuję w Starostwie Pow.mam stałe miesięczne wynagrodzenie, dlaczego ZUS co miesiąc wylicz inaczej?, któraś się z tym spotkała?


Gosia...ja sobie policzyłam jak dostałam kaske ile dostaje za jeden dzień. I już wszystko wiem. Dostaje zwykłą podstawę a byłam pewna że moje dodatki też będa typu premia itd. A to że jednego miesiąca masz więcej to uzależnione jest od ilości dni.
 
Hej:-)

Gosia...ja sobie policzyłam jak dostałam kaske ile dostaje za jeden dzień. I już wszystko wiem. Dostaje zwykłą podstawę a byłam pewna że moje dodatki też będa typu premia itd. A to że jednego miesiąca masz więcej to uzależnione jest od ilości dni.

ja dostaje z motywacyjnym i innymi dodatkami :tak::tak::tak: nawet wliczoną w paździrniku miałam nagrode dyrektora z zeszłego roku

dziwne to:cool:
 
ja dostaje z motywacyjnym i innymi dodatkami :tak::tak::tak: nawet wliczoną w paździrniku miałam nagrode dyrektora z zeszłego roku

dziwne to:cool:

Tylko ja mam troche inna sytuację. Mi wypłaca tylko ZUS. Nie chwaliłam się wcześniej bo w sumie nie ma czym ale mój zakład pracy nie przedłuzył mojej umowy o prace w pażdzierniku. Teraz zabezpiecze mnie ZUS a od września mam zapewnione miejsce pracy ale już na innym oddziale bo buduje się nowy budynek. Dlatego pewnie mi daja samą podstawę beż premii i dodatków nocnych i świątecznych.
 
reklama
Tylko ja mam troche inna sytuację. Mi wypłaca tylko ZUS. Nie chwaliłam się wcześniej bo w sumie nie ma czym ale mój zakład pracy nie przedłuzył mojej umowy o prace w pażdzierniku. Teraz zabezpiecze mnie ZUS a od września mam zapewnione miejsce pracy ale już na innym oddziale bo buduje się nowy budynek. Dlatego pewnie mi daja samą podstawę beż premii i dodatków nocnych i świątecznych.


mi tez płaci zus bo ja już od września na L4 jestem a po 30 dniach płaci ZUS

będzie dobrze póki co się nie mart ważne że na razie kaska leci a potem zawsze jakos się zaradzi:tak:
 
Do góry